Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Tomu nerozumiem...

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťNed 28. Feb 2010 14:02:18

JJ... videla som Juricove auticko.. no pjekne BMW.... :lol: ...no ale skoda aj toho sporta :cry:
Obrázok
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťNed 28. Feb 2010 14:50:59

fuseon píše:a ak sa nic nestane v stredu budem uz aj ja v BMW (528 moj sen)

tak uz sa stalo som stale kliak :)
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťStr 31. Mar 2010 13:37:59

neviem kam s tym tak som sa rozodol rozsirit temu nerozumiem tomu.
Dnes rano pri jazde do prace ako kazdy den som bol na krizovatke zaradeny v lavom pruhu. kedze je to usek kde sa moze jazdit 70km/h rozbehol som sa pre do mnou isla fabia a kedze som vedel ze na konci odbacam v pravo smerok k nivam ak to niekto poznate, vyhodil som blinker zaradil som sa a zrazu za mnou pretekar na integrovanom zachrannom systeme oktavia scout bez majaou uz vzadu som videl ako kluckuje az skoncil za mnou v pravom pruhu a blika na mna.
pozrel som sa ci nema zapnute vystrazne ale nemal. tak sa pytam o co mu ide preco nejde do laveho a neblika tam? okrem toho nie sme na dialnici.
pri krizovatke samozrejme stal na cervenu ja som mal moznost odbocit v pravo ale hovorim si pockam si na neho. prisiel (masivny) holohlavy panko v kombineze zachrannej sluzby a vedla na sedadle? jeho manzelka ktopra asi nestihala do prace tak ju viezol . stiahol som okienko a spytal sa ho preco na mna blikal?
ked sa manzelka ponahla nech jej kupi bicykel, alebo nech kupi lietadlo. povedal ze jazdim jak chuj a neriesil... povedal som mu teda nech caka dalej na cervenu a pokracoval som v ceste v mojom uz odbocovacom pruhu.
Nechapem preco ludia zneuzivaju pravomoci verejnych sektorov alebo uz aj sukromnych. potom sa cuduju ze ich nechcu pustat ak ide o naozajstny zasah?
len tolko som chcel. proste adrenalin od rana....
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťStr 31. Mar 2010 15:08:14

Takže, aj na mna sa lepia niektoré hovada, že kontrolujem vo všetkých specátkach jak daleko je a som síce z BA a môžem povedať že nechápem načo to robia ale robia. Minule napríklad som išiel si pekne v pravom odbočovacom jazdom pruhu v Smarte for two, na rovine som hodil bliker do ľava a odpočil si, predomnou asi dve auta, v polovičke toho prvého sa zo zákruty vyrutilo auto takou rýchlosťou že som teraz nevedel či bliká abo ho to tak hádže, no nalepil sa na môj kufof jak žuvačka na topánku, no povedal som si je tu 70, už ja idem 80 tak máš smolu. Po obehnutí aj toho druhého auta som na toho dilina v Octavke zablikal a čo on spravil?? Začal brzdiť, reku že ho obehnem, pridal a brzdil furt až kým ma nazabrzdil uplne, zrazu sa rozbehol, predbehol dve autá tak riskantne v zákrute že sa skoro vykotil. Zrazu sme došli na križovatku kde on odbáčal do ľava a ja do prava sú na nej 4jazdé pruhy, kukol som na neho zakrutil hlavou a neriešil, zrazu počujem škrípot gúm obzrem sa a on predomnou cez 4pruhy šaškuje, stiahol som okno a neviem či sa zlakol toho že za mna sa postavil 4x4 Medák abo čo ale zrazu spiatočka, jednotka, spiatočka, jednotka a bol preč... A fakt neviem odkial bol, ale sú fakt rôzny vodiči, čo vidia sedemdecku a už musia machrovať, ale s tým nič neurobíme, ako tu bolo spomínané je to o vodičoch a ludoch...
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťStr 31. Mar 2010 15:35:56

na mna ked sa niekto lepi,tak pribrzdim motorom:)vtedy ho tak skubne že až...alebo skočím na brzdu najskor zlahka...a ked nepomožem tak skočím tak,že spomalím aj o 10km...a raz som už počul ako piskali gumy za mnou...potom sa držal radšej tri autá za mnou...minule sa na mna lepil borec na novej audi TT...ale nedal som sa...na dvojprudovke kde je stovka som začal naschval obiehať fabču a potom som šiel zarovno nej:))a ešte som sa ani nestihol poriadne zaradiť a už ma TTčko bralo po krajnici...takym ľudom dať do ruk max favorit...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

Andy4

  • Príspevky: 523
  • Registrovaný: Sob 07. Mar 2009 22:01:30
  • Bydlisko: Košice/Košice vidiek
  • Meno: Andrej
  • Auto: bolo nádherné Clio.

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťStr 31. Mar 2010 15:53:41

Sú ĽUDIA a ĽUDIA. Na Slovensku je autom dané postavenie jedinca v spoločenskom rebríčku a podľa rovnakých hodnôt posudzuje jedinec aj okolie. Ostatných. Ak máš malé tak si socka. Ak máš veľké (rozumej Octaviu, Golfa 4, E36tku) tak si mačo. Ozajsky veľké a kurva drahé autá (nie 10ročnú X5, či dožívajúcu A6) zväčša sedlajú osoby vyššieho intelektu a normálneho správania aj voči "sockám", ktoré na nich zarábajú.
pacient z východu
Offline
Obrázok užívateľa

Jozo-KE

  • Príspevky: 797
  • Registrovaný: Štv 19. Nov 2009 13:43:52
  • Bydlisko: Košice
  • Auto: bolo Clio 16V

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťStr 31. Mar 2010 19:41:31

práve takých čo majú väčšie a "lepšie" to rád nakladám s malým beťárom :lol: a potom len so sánkou dole sledujú na výfuk na "socke" :o je pravda,že sú ľudia a ľudia ale častejšie sa mi stáva,že práve ľudia čo majú drahšie auta jazdia ako magori!
Renault Clio 16V - sex
Renault R5 GTE - ex
Člen Renault Classic Club
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťStr 31. Mar 2010 20:17:09

sak ano jazdia ako magori a vratime im to po ich potom to u nas vyzera takto

nie je to o autách ale o ludoch - celkovo slovenska mentalita je zlá
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

jajo

  • Príspevky: 49
  • Registrovaný: Ned 04. Okt 2009 10:45:20
  • Bydlisko: najcastejsie zastihnutelny BA - Dubravka, PB - Lanska
  • Meno: jajo

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťŠtv 01. Apr 2010 12:10:48

Pridam aj ja do tejto temy:

Ked som mal R5 tak sa mi ale doost velmi pacilo, ked som nahodil lebsie predne ziarovky, tak sa mi na dialnici uhynali aj pasaty ked sa zotmelo, samozrejme, kym nevideli co ich to obehlo, potom ma vacsina z nasratym vyrazom obehla o5(zato nemozem ze bezne chodim po dialnici cca 130-140, ps chodim v pravom pruhu, ale ked sa tam niekto vlecie obehnem)

Z R5 som nikdy nevyblikaval, iba fakt idiotov co ma ohrozili riskantym obiehanim.
Teraz si obcas na dialnici aj povyblikujem, ked napr. avia obieha kamion do kopca, vrrr. ma x moznosti kedy ho obehnut nie v kopci(ani na R5 som neobiehal, ked som na to nemal(ked som bol nalozeny, alebo bol strmsi kopec))

V Dubravake(BA) som sa vytiahol z parkoviska z blinkrom, nasledne je krizovatka, tak na cerveno som sa pomali priblizoval, v tom piskot gum, ta len tak, ze mrknem do spetaka ze kde co a v tom vydim z dialky auto ktore sa pichlo do laveho odbocovacieho pruhu ako preletelo okolo mna a skrtli nam zrkadla.
Stojime vedla seba on trosku viac v predu.Stiahnem okno mrknem na zrkadlo, sklopit ide, jemny skrtanec na nom, tak ukazujem ze nic sa nestalo.
Spolujazdec ani sofer nereaguju, tak vystupim, ze pohoda.
V tom mlady zasran vystupi a zacne blakat ze to bude za najmenej 1000(to este nebolo euro na slovensku).Nechapavo pozrem ze o co mu ide a hovorim ze iba zrkadlo mi skrtol.On ze som sa mu pichol do cesty a ze on si rozbil auto, ja ze jak? ked ma ani netrafil, v tom som si simol jeho rozmlateny spolujazcov predok aj so svetlom blatnikom,...on furt tych svojich tisic, ja ze co tisic?korun? o co ti ide? ze som sa pomali vytiahol z blinkrom,....ze zavola policiu, ja ze kludne pockam, tek kkt skocil do auta otocil to na svetelnej az o 180stupnov a uz ho nebolo, ani som si nestihol mrknut SPZ iba ze BA
kkt jeden vidi PB znacku v BA tak si dovoluje vyskakovat

inak dost adrenalin jazdit z PB znackou na staruckej R5 v BA, nikto vas nechce nikam pustit a obiehaju vas aj po pravej krajnici
Clio III facelift 09
R5 uz odpociva v pokoji
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Tomu nerozumiem...

PoslaťŠtv 01. Apr 2010 13:02:14

no ono je to o tom... naco by som ta pustil ked mas skodovku pripadne inu znacku a budes mi zavadzat? ludia kym sa nezmeni mentalita slovenska tak to bude len horsie. nikto si nic nevazi a ty hore nam idu prikladom... neudivuje ma to. ale co uz... proste daval si znamenie o smere jazdy a on ta predsa nemoze obmedzit. na druhej strane ty ohrozit. ale niektopry maju auto ktore moze byt vsade a vzdy... lebo ty mas take male a v takom nebude nikto.... ale toto je na dllllho, chlapci v takom nemecku radost jazdit.... je jedno kto ake auto ma... nikto sa nepotrebuje pred inymi ukazovat... proste ludia sa stale niekam ponahlaju, svet je uponahlany, vsetci chcu vsetko stihnut atd... nuz ja som tiez neiekdy rad ze mam len tych 75 koni... mozno by som sa aj ja niekam ponahlal a mozno by som sem uz nepisal.... takze hlavne bezpecne....
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


cron
Daj si nás na plochu!