Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Snežné správy

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Snežné správy

PoslaťStr 03. Feb 2010 22:12:43

chlapci ako dnes sme absolvovali 7 hodín v dodávke z Modry do Topolčian a späť , to čo sme po ceste videli a zažili sa sem ani nezmestí ale hrúza tie cesty dnes boli vrcholom tvorby cestárov dufam že na záver sezóny

btw ak máte nieko rodinu zo striebornou corsou B s piešťan tak sme im pomohli ich vytiahnuť bo velice nás predbiehal a za dalšou zákrutou už stromčeky kosil atd

pozdravujem tu blondínu - nechcela isť s nami ostala verna corse a šoferovi

a len tak naokraj boli sme s jumperom habitus za volantom - moj akrv a ked sa dalo tak sa tahala ručná za uši s vypnutým arskom - to ste mali vidieť pohladi ludí nechápavo hladeli a sliny im mrzli
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Snežné správy

PoslaťŠtv 04. Feb 2010 8:16:35

tak tu muselo byt vzruuuso.... no j apozdravujem z las vegas... teda z D1 ono bolo troska hmly a ludia si pomylili D1 za cestu v okrese... som v strede ja som kral....
v lavo uz tradicne ved predbieham... na co sa budem zaradovat do stredu? ako ked kvoli tomouto zrusili blikanie tak neviem... priznam obcas som blikol a obcas teda hlmlovkari... neviem neviem... mozno lem sklo maju zariosene uz pustaju vsetko co sa da... ale auto si nevie odhrnut... chodia jak v tanku...okienko na ockka a juchu do ulic velkomesta... :twisted: :twisted: :twisted: ja by som nemohol byt zeleny... ved by som odstavil ulicu a vsetkych by som.... minimalne dohovaral :D ;)
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Snežné správy

PoslaťPia 05. Feb 2010 17:07:56

Cesta Holíč - Skalica je v hroznom snehovom stave momentalne
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Snežné správy

PoslaťPia 05. Feb 2010 21:15:31

ludia dnes zrkadlo.... autobus mimo cesty a dva skrizene kamiony. staci si myslim.... clio cele co ma tesi..
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Snežné správy

PoslaťSob 06. Feb 2010 9:01:08

Doslova zážitok.. cestou z roboty (10 km od Trnavy) mi to trvalo 40 minút! Do toho mrznúci dážď, silný vietor, ľad na ceste, brutálne snehové jazyky a kolóna autobusov z atómky.. super kombinácia. Za ten čas som iba raz zaradil dvojku. Inak jednotka a neutrál. Zapadnutý náklaďák a nejaký frajer na Kia Pride, ktorý sa iste šantil a nemohol výjsť z jarčeku pri ceste. Potom mi volal kamarát, ktorý išiel tiež po tej ceste a ten tam trčal cez hodinu, lebo pred ním sa autobusy začali prepadávať do snehu.. čistá radosť.
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Snežné správy

PoslaťPon 08. Feb 2010 17:09:42

neviem kam s tym takze : ...ja len ze na parkovacich svetlach a hmlovkach sa nejazdi.... ;)

Dnes cca 16:00 BA modre clio s nalepkou CLIO CLUB A SPZ ZV54....
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Snežné správy

PoslaťPon 08. Feb 2010 17:26:09

xixi :D Clioooo jak si ho natrel.... :D no robi prednasku, ze ako sa nema jazdit... este ze si to aj niekto vsimol :D ... no ale aj reklamu clubu :)
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Snežné správy

PoslaťPon 08. Feb 2010 18:08:26

Dušo.. nastriekaj si na kliáša po stranách biele nápisy: Ľudová milícia :D Fides má prúser :D :D :D
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Snežné správy

PoslaťPon 08. Feb 2010 21:07:00

fish, ja byt zeleny mna odstrelia.... ja by som odstavil celu ulicu.... n o co tak si chrustamanku napolitanku a zrazu clio.. zbystrim zrak a hm... ze nejako divno svieti a zrazu ze hmlovky, no a moja diagnoza alergia .... clio nemclio aj ked ma nalepku.... nech zije clio club....
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Snežné správy

PoslaťSob 13. Feb 2010 21:38:10

Tak dnes sadali do auta len blázni, cesta Holíč - Modra horor miestami proste bielo a tušenie že tá cesta tam musí byť. A do toho som ešte stretol take pekne clio PK 317 CD s telefonom opretým na volante tak s toho som už uplne nechápal. Denisa viem že sa do mna obuješ, ale nehazarduj prosím, s kým sa tu potom budeme všetci naťahovať?
Cesta speť cez babu ale bez problému, aj bez jazykov.
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Snežné správy

PoslaťSob 13. Feb 2010 23:36:08

ako nechcem byt provokater.... ale... co cyklisti??? :D :o
...créateur d'automobiles...
Obrázok

BillaBongclio

Re: Snežné správy

PoslaťNed 14. Feb 2010 8:23:36

smartmanik píše:Tak dnes sadali do auta len blázni, cesta Holíč - Modra horor miestami proste bielo a tušenie že tá cesta tam musí byť. A do toho som ešte stretol take pekne clio PK 317 CD s telefonom opretým na volante tak s toho som už uplne nechápal. Denisa viem že sa do mna obuješ, ale nehazarduj prosím, s kým sa tu potom budeme všetci naťahovať?
Cesta speť cez babu ale bez problému, aj bez jazykov.



kedze sadali za volant len blazni aj ty a ja k nim asi patrime :P ;) ten mobil vysvetlim : mam rano problem sa tadial dostat do prace tak som natacala na video ako to vyzera nech si sef nemysli ze sii vymyslam...on ma range rover takze pre neho to je hracka jedine za co sa do teba obujem je: ,, to ma nevies zblokovat ,vytupit a pokecat???,, :D ja som ta nezbadala :( a co sa tyka hazardovania ,,nemboj zla burina nevyhynie,, :D :P :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Snežné správy

PoslaťNed 14. Feb 2010 9:39:50

Myslel som že natáčaš video, tak si ho prehraj a mala by si ma tam najsť. Keby som sa ťa tam pokúšal blokovať tak asi skončíme v sebe bo tam bolo viac snehu a to by bolo potom také divné s pokrútenými autami vystúpiť a povedať ahoj Denis ako sa máš nepokecáme? :lol:
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09

BillaBongclio

Re: Snežné správy

PoslaťNed 14. Feb 2010 11:07:42

a tu je prosim pekne smart.. v zabere v 0:35min :D kua ze som ta zbadala az na videu hm hm hm :D

http://www.youtube.com/watch?v=L6_TMysFW-Q



hehehehe

p.s. ospravedlnte pohlad videa...bolototiz potrebne tocit volantom :D
Naposledy upravil BillaBongclio dňa Ned 14. Feb 2010 19:01:27, celkovo upravené 1
Offline
Obrázok užívateľa

Dusso

  • Príspevky: 709
  • Registrovaný: Str 27. Máj 2009 21:46:19
  • Bydlisko: Senec
  • Meno: Dušan
  • Auto: Clio3 TCE

Re: Snežné správy

PoslaťNed 14. Feb 2010 11:32:12

krasne video. velka profesionalita :cool:
PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


cron
Daj si nás na plochu!