Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Originál alebo replika

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Originál alebo replika

PoslaťPon 23. Máj 2011 22:25:47

Aký máte na toto názor?



Osobne si myslím, že do takých tenkých diskov neznačkových by som nešiel určite, no na takých hrubších aké tam ukazovali si myslím, že to až taký problém nemusí byť, tam to prípadné ulomenie je skôr o vade materiálu čo sa môže aj na značkovom disku stať, no otázna je ešte práve aj kvalita materiálu ...
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Originál alebo replika

PoslaťPia 27. Máj 2011 15:31:28

Tak ešte raz a s funkčným linkom
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Originál alebo replika

PoslaťPia 27. Máj 2011 19:08:13

tak zajtra pozriem ci tam mam vyrazene nejake tie cisielka, ale myslim ze tam su, len papier alebo certifikat neverim ze mi dosiel s fakturou ;// cize v podstate mi je havarijne poistenie na kok ked nemam na vsetko certifikaty...kedze mam aj rozsirovacie podlozky ;)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Originál alebo replika

PoslaťSob 28. Máj 2011 12:26:48

zbožnujem taketo relacie - len buriť ludi a ukazať ako to nefunguje - pobavila ma poznámka o našich cestách - každe koleso to odserie otazka zneje po akom čase, ukažu tam fotku odlomeneho kolesa pri takej buračke pri ktorej by sa zlomili dve tretiny všetkých , na druhej strane som rád že ukazali ako to je s tými činami čo sa trhu týka , ale postaviť to do roviny nekupujte radšej nič ak na to nemáte sa mi nepáči a to o tej poistke je pravda treba si nato davať pozor , zachvilu budu kontrolovať i ečka na brzdových platničkách

cela relacia upozornila na problém ako chcu ludia zarobiť na lacných a gíčových iným páčiacich sa kolesach a radšej si par eur priplatiť a kupiť si kvalitne teda rovnake šity a zaplatiť za značku pretože i tie kvalitne su len predražene
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Originál alebo replika

PoslaťSob 28. Máj 2011 12:44:31

Telka samozrejme veci prekrúca. Tie disky čo tam konkrétne riešili sa mi zdali úplne bez problému. Čo sa týka reálnych výrobných nákladov tak značkový neznačkový disk je to viac menej fuk mašine to zožere rovnako času, otázna je cena pracovníka čo obsluhuje stroj, cena materiálu. Nejaké výrazné navýšenie ceny môže byť iba v tom že výrobca má na začiatku nejaké väčšia náklady na testovanie diskov a to či na každom jednom disku robí nejakú výstupnú kontrolu alebo to hádže rovno zo stroja do obchodu.

na druhú stranu zoberte si takého Chipa Foosa keď vidíte ako premieňa autá na skvosty tak väščinou i navrhne unikátne disky priamo na auto a pochybujem že ich vyrobí viac než 4 kusy aby najprv porobil testy a takéto veci a mohol tak na disky ešte vyraziť všeliaké čísla

ľudia téma originály alebo repliky je výborná téma na vyjadrenie svojho názoru tak smelo do toho.
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: Originál alebo replika

PoslaťPon 30. Máj 2011 7:37:34

ja som pozeral svoje a maju tam vyrazene to KBA.... myslim ze ja to nejaky certifikat kvality alebo nieco take.... co sa tyka znackovych a neznackovych zasa platíš iba za znacku inak je to všetko to iste.... mozno su tam rozdiely v tvrdosti diskov ale na druhu stranu nemozu dat do obehu disk ktory sa zlomy na kazdej druhej jame...
clio
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Originál alebo replika

PoslaťPon 30. Máj 2011 15:26:42

made in China

neobmedzene moznosti.... to asi vsetko.
Kupis napodobeninu vsetkeho na com sa da zarobit.
Od detskyvch hraciek ktore obsahuju skodlive latky az po auta ktore kopiruju design niecoho ineho.
kabelky, obuv, ststvo, elektronika, mobilne telefona, taktiez velmi tazko spoznam na prvy krat. no vsetko je to reklama a cena ... mnohokrat by mozno lacny disk v testoch predbehol drahy. ale lacne sa predsa nebudu testovat ked sa predavaju tak ci tak.

je to otom co zakaznik chce a co mu dovoli jeho penazenka.

preco mame clio a nie mercedes? pretoze vyrobne naklady su lacnejsie.
ako na Ackovy mercedes. kvalita materialov je nizsia. atd....
ale staci nam to na vozenie. samozrejme ak je niekto jazdcom profesionalom, tak si cinske kola nebude davat na auto.
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Originál alebo replika

PoslaťPon 30. Máj 2011 22:40:33

ale ako som písal ta relacia poukazovala na dva odlišne problemy a preto s nou nesuhlasim v jej plnom rozsahu ale iba s utržkami
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

jancioscar

  • Príspevky: 341
  • Registrovaný: Štv 17. Jún 2010 14:21:31
  • Bydlisko: Nitra Klokočinos
  • Meno: Jan J.

Re: Originál alebo replika

PoslaťUto 11. Okt 2011 1:54:06

clioooo píše:made in China

neobmedzene moznosti.... to asi vsetko.
Kupis napodobeninu vsetkeho na com sa da zarobit.
Od detskyvch hraciek ktore obsahuju skodlive latky az po auta ktore kopiruju design niecoho ineho.
kabelky, obuv, ststvo, elektronika, mobilne telefona, taktiez velmi tazko spoznam na prvy krat. no vsetko je to reklama a cena ... mnohokrat by mozno lacny disk v testoch predbehol drahy. ale lacne sa predsa nebudu testovat ked sa predavaju tak ci tak.

je to otom co zakaznik chce a co mu dovoli jeho penazenka.

preco mame clio a nie mercedes? pretoze vyrobne naklady su lacnejsie.
ako na Ackovy mercedes. kvalita materialov je nizsia. atd....
ale staci nam to na vozenie. samozrejme ak je niekto jazdcom profesionalom, tak si cinske kola nebude davat na auto.

ani nevies kolko aj znackovych diskov alebo barcoho sa vyraba v cine...
a platis za znacku-histroriu...
hej predtym to tak bolo co je cina to je shit.
ale teraz to uz nieje v takej miere.
ale predsa je. :|
FB: Jan Optimsta Jursa
Skype: jancioscar
Viber / Line
Predchádzajúci

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!