Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Trable, trable a nič len trable

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Trable, trable a nič len trable

PoslaťStr 30. Dec 2009 14:37:30

Nazdar cliáčky a cliáci, máme také obdobie po sviatkoch medzi sviatkami pred sviatkami alebo ako chcete no a človek buď oddychuje alebo pracuje alebo robí čo mu je blízke. Kedže ja dovolenkujem a mám trochu voľno tak je aj čas navštíviť rodinu a veci podobné tomuto obdobiu...ale aby som sa dostal k veci čo chcem vyjadriť v tomto blogu. Stala sa mi takáto vec nebudem vytvárať new topic v technickej sekcii lebo riešiť to nepotrebujem ale chcem sa len podeliť o najnovšie skúsenosti s RENAULT servisom čiže stala sa mi taká vec prdla mi brzdová trubka :o človek si povie no a čo tak vymontujem a objednám a kúpim novú a hotovo. Celá vec sa vlastne zomlela tak že som včera ráno sadol do auta že ideme do obchodu niečo kúpiť a kontrolka ktorá svieti normálne keď je zatiahnutá ručná svietila aj keď zatiahnutá nebola tak čo ideme zistiť čo sa deje, prišiel som do garáže k otcovi a ten mi na to že pozri či máš brzdovú kvapalinu ;) jaaa? no jasné že...hm otvorím kapotu kuknem a nič aaa kua tak a začal stres lahnem pod auto pozerám a nikde nič všade sucho až jedno miesto zo spodu pod vodičovým sedadlom je tam taký plastový kryt pozerám nejako podozrivo mastný ale nie veľmi...sledujem a trúbky vedú tadiaľ no nič dáme dole :o :shock: ľudia čo som videl tak za to sa hambím jak šľak pod tým umelým krytom sajrajt jak na ryžovom poli no a trúbka v jednom mieste totálne prehnitá a brzdová kvapalina si pomaly unikala do toho blata či čo to bolo až dovtedy kým sa neobjavil vyššie spomenutý problém...jedna vec šťastie jak sviňa stať sa to niekde na ceste tak sa asi zabijem alebo prinajmenšom tresnem niekomu do zadnice čo by som tiež nerád.
Vec druhá celé trúbky ktoré nie sú kryté boli po miernom otretí handrou ako nové ešte na nich aj farba je a ten kúsok čo bol pod tým plastom no poviem na grc.
Vec tretia a skoro posledná zisťoval som cez Renault v blízkom Poprade koľko by stáli nové origo brzdové trubky tak ma skoro trafil šľak druhý raz že niečo okolo 166 Eur čo je po starom asi 5000 Sk tak ďakujem za ochotu a čas ale neprosím si :)
Tak problém som si z časti vyriešil ináč chválabohu všetko opäť funguje ako má aj bez drahých renaulťáckych trubiek. Chcel som týmto sa len trochu pozastaviť nad tým že čo je na tom také drahé alebo tak nejak a že v prípade ako tento máte auto kebyže chcete originál na pár dní odstavené.
Tak ak to niekto dočítal do konca som zvedavý čo urobí či odpíše niečo alebo pôjde hneď pod auto a skontroluje celistvosť brzdových trubiek...v každom prípade dajte niečo vedieť. Ďakujem za prečítanie mojej slohovej práce a prajem pevné brzdy UPS nervy.
P.S: viete aký zákon schválnosti platí tu na toto : áno aj ten že čo sa môže pokaziť tak sa pokazí ale aj dalšie dva že sa ti to pokazí v zime (čo sa týka auta) a ďalší je ten že na posratého spadne aj latrína...asi dva dni pred vianocami mi ešte rupla chladnička :lol:
Tak ešte raz vás zdravím a prajem ešte v starom roku všetko len to NAJ.
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťStr 30. Dec 2009 15:55:28

:( ked sa dari tak sa dari, :o az take zle? ::grc:: a ta cena za trubky vsetko dobre v tom starom aj novom :cool: no a chladnicka pri tychto teplotach nepotrebna :roll: takze tak :oops:
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťPon 04. Jan 2010 17:35:31

mno jazli uplne s tebou suhlasim a prispejem sem , pretože nemá vyznam vytvarať tu podobne rubriky

dnes som sa paradne vytočil , začal som zhanať orientačne dieli n amoje nove auto , ide mi v prvom rade o kvalitu a cenu /kompromis/ ale dnes som sa riadne vytočil
hovorim tu o predajcoch nahradných použitých dielov Košolná a Zvončín

mal som tam slúbené späťátko pre csabiho a bočnicu na moje za stanovenú cenu
od rána sme si durt volali raz ju mal raz nie potom , že dojdite , potom zas nie a sme išli k nemu , povedal že počkajte , po pol hodine došiel mám to ale vo vedlajšej dedine tak nás tam poslal už som si hovoril , že nas len zakopu a bude

dojdeme tam zase pol hodina čakania otvori sa brána len na pol metra , vyhodý bočnicu zavre bránu , videl som ju prvý krát konečne kukám no je schopná atd

naložime idem ju vyplatiť a poviem dohodnutu cenu a typek len zakruty hlavou kto vam povedal taku cenu a zapýtal si o 150 % viac ako mi bolo povedane samozrejme hned bola pre mna nezaujímaváááá tak som sa nasral a že vyložte si ju , potom týpek hovorí zavolajte si a vybavte si to , tak volám a som mu slušne vynadal i ked neviem kto mal tromfy v ruke v tej chvíli a potom to skončilo vydržte zavolám Vám

zase dlhé čakanie nervozita a nakoniec že dobre tak tolko kolko ste povedali

bol som tam prvý a posledný kráttttt , kokso nehorázneee , uplny šmelinári a btw to bol ten čo predáva to oranžove clio phase 1 1,6 16 V ....už dávno som hovoril , že su to divný ludia ale toto bol vrchol ladovcaaaaa
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťPon 04. Jan 2010 17:42:33

ja by som mu obtočil tú bočnicu okolo krku a kopol ho do riti...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťPon 04. Jan 2010 18:19:41

no krása ti poviem ::grc:: kedy už konečne väčšina obchodníkov a "obchodníkov" pochopí náš zákazník = náš pán...niekedy je to fakt hrozné a tie ceny čo za každú cenu chcú nahodiť tak je vážne sila ešte by ma zaujímala tá bočnica čo si chcel čo za ňu pýtali o tých 150% nahodených daj nech sa pobavím...ja už som to niekde spomínal tiež mi zmizla za záhadných okolností lišta nie z dverí ale tá zadná a nová akože origo stála vtedy 300 Sk trochu rozdiel od pôvodnej ale nevadí nebolo to veľa ale nevedel som pochopiť za 30 možno 40 cm plastu toľko
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťPon 04. Jan 2010 18:24:56

mno mala stáť 50 a vypýtal 130 LOL
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťPon 04. Jan 2010 20:14:11

Celý Gabriš... Práveže on si myslí, že v tom predajno-kúpnom vzťahu je pánom on, lebo on to má a ty sa poser, že to inde nemôžeš zohnať. Zapáliť mu obe búdy a poslať ho kade ľahšie.. špekulanta.
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťPon 04. Jan 2010 21:04:05

:o nemám slov aj tých 50 bolo veľa
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťUto 05. Jan 2010 0:50:30

jazli vitaj vo svete buračiek 50 bola super cena kvoli ktorej som šiel do toho , 100 - 130 je zauživana sralo ma , že ma tak chceli nachytať a presne ako píše fishmart to je celý gabrši pokial mu tam nenechaš 50 000 n adieloch tak furt bude on pán - je to čistý suchar týžden mi hovoril , že má to zrkadlo a dnes mi povie , že nič take som mu nespominal asi ho predal inemu drahšie čurák
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

Miseno

  • Príspevky: 307
  • Registrovaný: Sob 20. Jún 2009 0:20:48
  • Bydlisko: Šenkvice

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťUto 05. Jan 2010 1:27:56

zlaté poľsko!!!
1.4 16V (72kW), 2005, približovadlo a Keyova mikrovlnka
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťUto 05. Jan 2010 1:55:14

to si mi vytrhol s ust mišeno , ale bočnica a strecha s poslka poštou nejde a isť tam tak previezem tolko čo to stoji tu, neboj už by tu boli , jediné ich šťastie bolo že bočnica bola modrá , čo ma celkom upokojilo , bo nechcem s toho kanarika
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

Miseno

  • Príspevky: 307
  • Registrovaný: Sob 20. Jún 2009 0:20:48
  • Bydlisko: Šenkvice

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťUto 05. Jan 2010 13:31:58

no to máš pravdu tomi ale skôr som to myslel tak, že na poliakoch je vidieť, že majú niečo na predaj a aj to chcú predať
1.4 16V (72kW), 2005, približovadlo a Keyova mikrovlnka
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťUto 05. Jan 2010 13:48:43

ano poliaci su jedničky v predaji a zákaznik náš pán - su vzorom inzertneho biznisu , i ked vtip je v tom , že ich je 60 milionov nás len 6 a v konečnom dosledku maju vyhodnejšiu polohu podla mna , plus u nich sa i čorky rýchlejšie roztopia ako u nas a preto su i cenovo niekde inde i ked new dieli maju o 50% lacnejšie ako u nas čo svedči o nenažranosti našich predajcov

poliak radšej preda 5 veci ale preda , slovak bude predávať jednu za cenu piatich poliakovych , ale kým ju predá tak poliak predá dalších 5
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

Miseno

  • Príspevky: 307
  • Registrovaný: Sob 20. Jún 2009 0:20:48
  • Bydlisko: Šenkvice

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťUto 05. Jan 2010 13:58:41

presne tak :cool:
1.4 16V (72kW), 2005, približovadlo a Keyova mikrovlnka
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Trable, trable a nič len trable

PoslaťUto 05. Jan 2010 18:07:58

tak v tomto úplný súhlas toto sa mi na poliakoch absolútne páči...radšej človek asi našetrí, spraví si výlet poriadny a nakúpiš čo potrebuješ a nanaťahuješ sa zo zdieračmi :cool:
Ďalší

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!