Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Moj rok s cliom (fotoblog)

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Moj rok s cliom (fotoblog)

PoslaťPon 19. Okt 2009 23:59:38

Dnes mi pri pohlade na kalendar napadlo, ze niekedy o takomto case pred rokom som si bol v Poltari po svoje ”nove” auto. Fotku hned po privezeni mam este stale v telefone a v detailoch som nasiel ze bola vytvorena 20.10.2008. Po favorite som sa dockal niecoho schopnejsieho a aj ked auto nebolo prave najnovsie, tesil som sa z neho.
Obrázok
Auto mam hlavne na jazdenie do roboty ale samotne jazdenie je pre mna relax no a bez hudby si to neviem predstavit, radio som mal teda kupene uz dva dni pred autom a postupne som doladil aj zvysok zostavy aby som sa citil v aute lepsie.
Obrázok
Vlastne som ani nemyslel, ze na aute budem menit aj nieco ine, aj ked upravene auta sa mi pacili vzdy, nejak som to neriesil lebo som vedel, ze to ide do penazi.
To uz vlastne prisiel koniec roka a pri googleni som nahodou narazil na clioclub. Zdalo sa mi zvlastne ze tam je asi 6 clenov ale potom som uz vedel, ze to cele len startuje. Aj tak som to videl ako super napad tak som sa snazil trochu propagovat club a pritiahnut novych clenov.
Vo februari sa organizoval vlastne prvy clio club zraz a ucast 9 clii bola na tu dobu uspech. Aj ked bola este zima tak nalada bola dobra, nakoniec ako na vsetkych ostatnych zrazoch ktore sa organizovali.
Obrázok
Az na nejake vymeny opotrebenych veci s autom neboli problemy a neskor ked sa uz oteplovalo,vedel som ze bude treba kupit na auto aj kolesa s letnymi gumami. Vtedy prisla dobra ponuka od Keya ktory mi pribalil aj zadne svetla. Pohlad na auta niektorych chalanov na zrazoch ma motivoval, a mal som dost planov na zlepsenie auta, problem samozrejme vacsinou nastane pri financiach, dnes viem ktore veci by som robil inak ale to nie je podstatne. Obcas sa clovek pouci aj na vlastnych chybach.
Obrázok

Moje auto samozrejme nie je lestenka, no aj tak som s nim chodil na viacere zrazy, ktore maju pre mna skvelu atmosferu, samozrejme to zavisi aj od spolocnosti, preto sa musim zvlast podakovat Zabke, Toninovi a Evicke s ktorymi bola vzdy super zabava ci uz v Piestanoch, Adamove, Svidniku a samozrejme Kreuztage v Nemecku.
Obrázok
pohoda v adamove 1
Obrázok
pohoda v adamove 2
Obrázok
4.00 - cas na pripravu ranajok
Obrázok
nejake zasoby na Kreuztage
Obrázok
Kreuztage am Hermsdorf
Ked uz je rec o zrazoch, z nasho dvojdnoveho zrazu pri vodnej nadrzi som mal trochu zmiesane pocity, organizacne to nevyslo podla mojich predstav, zabava vsak bola aj napriek tomu.
Obrázok

Mensia nehoda ktora sa mi nedavno stala ma trochu odradila od dalsich uprav na aute, ale momentalne mi staci, ze sa v mozem v zime v pohode dopravit do prace. Buduci rok sa rozhodne o jeho dalsom osude.
Obrázok

Luci Luc

Re: Moj rok s cliom (fotoblog)

PoslaťUto 20. Okt 2009 6:21:33

Pěkné povídání :cool: Bych takle mohla napsat 9let s Renaultem 19, ale to by bylo na knížku :D Vidím, že jezdíte na Kreuztage kam se chystám příští rok, tak pokud by jela kolonka ráda se přidám ;)
Jinak ta fotka pod mostem je luxusíko :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

Brano178

  • Príspevky: 95
  • Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:14:40
  • Bydlisko: Jelka (okres GA)
  • Meno: Braňo
  • Auto: Renault Clio

Re: Moj rok s cliom (fotoblog)

PoslaťUto 20. Okt 2009 7:56:13

ja si spomínam tiež moje začiatky keď som si kúpil Clio :D
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: Moj rok s cliom (fotoblog)

PoslaťUto 20. Okt 2009 9:30:21

pekny blog invi :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

Tonino

  • Príspevky: 189
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 13:34:54
  • Bydlisko: Záhorie

Re: Moj rok s cliom (fotoblog)

PoslaťUto 20. Okt 2009 16:36:46

Veľmi pekne si popísal svoje autíčko a jeho priebeh k dnešnému prvému rôčiku s Tebou. Ani my nezabudneme čo všetko sme prežili spolu na zrazoch. ;) Prajeme Ti s Ewusskou veľa ďaľších štastných km bez nehôd. :cool:
Obrázok
Renault Clio II Storia LS
1,2 16V 75k
01/2008
http://www.technicke-vykresy.tym.sk
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Moj rok s cliom (fotoblog)

PoslaťStr 21. Okt 2009 13:45:48

Invi a za co mi dakujes ?? Ved pre teba vsetko .... :cool: .. prajem ti veeela stastnych km bez nehody a aby ta tvoje cliusko posluchalo ;)
Obrázok

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!