Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

patov blogik alias "reprezentacia clubu"

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 14:36:42

pohoda si ma vlastne naštartoval prispieť - a je tu aspon živooooo
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 14:47:59

hezkyyy :) no jasne inak len tak odveci kamos si kupil cukrikovu E30 1.8 is v stredu a vcera sme mali zraz a trosku to prehnal s plynom a skoncil s kope ilu zo stavby :) asi by ma trhlo, vanu nechal na obrubniku a blatnik na plote :( :

Obrázok

Inak ked sme hovorili o tom ze maximalna hnusota je porobene oplatnovane auto a stare tentke plechace :D:D teraz sa normalne hambim ale ja to tak teraz mam bo som chcel disky no nevydalo a horske priechody uz vyzaduju zimne tak som to obul je vyzera to priserne, cize fuseon -2body :D
Offline

Jurica13

  • Príspevky: 139
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 13:16:25
  • Bydlisko: Dubravka, BA

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 15:07:59

V istych suvislostiach musia byt spominane konkretne mena, lebo ti 4 chalani maju podla mna, najkrajsie auta...a asi aj podla inych, ked sa spominaju ich mena.....Jednoducho, hovori sa o nich lebo maju ine auto ako vsetci ostatni. Nic v zlom, ale jasne, ze sa nespomina v temach auto Jožka Štrudličku, ktory ma seriove auto...
A inak, nemyslim si ze by tento club bol o 4 ludoch, nikdy som to nejako nezaregistroval....Je to aj o tom, ze niektori ludia sa poznali uz ovela skor, cize su kamosi...
A k tej kritike, tazko povedat, ci kritizovat alebo nie. Ja si myslim, ze to treba spravit podobnym stylom ako pisal Invi, cize KONŠTRUKTIVNA kitika. Ale o kritike ANO ci NIE sa da diskutovat aj cely den a nezhodneme sa, lebo na to vplyva viac faktorov(styl,peniaze,nazor,praktičnost,"pohlad na auta ako taky"..atd)
Naposledy upravil Jurica13 dňa Pon 19. Okt 2009 15:13:26, celkovo upravené 1
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 15:10:27

konecne je to tu strosku zabava citat muhahaha ;)
a variant A ktory aj prevlada... su tu clenovia ktoru su a aj nejsu ale je tu par ludi no len zopar spomeniem zabka,fish,invi,tonino ktorych by som najradcej za aktivitu obmenil niecim

a ten zraz v ziline ako uz bolo spomenute,,, termin,pocasie a hlavne financie asi donutili sa nezucastnit... ja by som kludne isiel aj napr do kocis pozriet ale to uz by bolo asi lepsie sa trosku po autach potlacit aspon po dvoch ludoch...

a este o tych par ludoch casto spomenutych... tych par ludi ked sa sem registrovalo este na starej adrese http://clio.borec.cz/ tak to bol pre tento club velky odpal na mesiac.... :cool: ja osobne som sa strasne potesil hlavne ked som videl dbboy lebo som ho uz par krat videl na booome z autickom a to ze ich ma pod klobukom viac som najprv ani netusil ale pochopitelne ma to prijemne prekvapilo... potom dalsi clenovia ktorych rad spomeniem je tonino a slavo ktory sa pre chod tohoto clubu spolu so mnou postarali po financej stranke...potom invi,jazli atd atd atd..., dakujem vsetkych clenom ktory tu od zaciatku drzia po kope tento club
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 19:29:10

club reprezentujú najviac naša 4 :cool: lebo za nimi sa otočí každý...ja odkedy mám clubovú nálepku,tak som nepostrehol,že by to niekoho zaujalo...takže sami uznajte,že je to tak...

co sa týka zrazu severanov..nebol to žiadny minizraz...bolo nás iba 7...ale pokial sa pamatam,tak len pár ludi sa vyjadrilo,že nemože(tuším že traja)...ostatný ani podľa mna neregistrovali,že sa niečo bude diať v žiline...resp.dáky sprostý orloj...nevadí...tí čo tam boli vedia,že bolo super,užili sme si spanilú jazdu a mali sme aj kulturnu vložku...keby bolo u mna viacej znamostí a času...boli by sme sa zariadili inak...a počasie bolo vtedy super,tak neviem na čo sa chcete ešte vyhovoriť...ak sa nám niekedy podarí zozbierať a zburcovať majitelov clia tu na severe,tak potom uvidite ako vyzera zraz a spanilá jazda...end
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 19:35:23

preco mate stale pocit ze sa niekto vyhovara lebo na tom zraze nebola taka ucast trnava/ba ?
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 20:12:54

lebo to tak je...možno si tu na severe urobime cez zimu,resp.dakedy na jar zraz a uvidime kolký z ba a tt prídu...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 20:13:35

No s kritikou treba opatrne a obcas je lepsie nenapisať nič ale občas treba otvoriť oči. Pomaly ale isto sa rozrastámem čo znamená viac hláv a viac názorov, niektoré sú také niektoré sú inakšie, žiadne by však nemali byť urážlivé.

Čo sa týka toho, že by sa to tu malo točiť okolo 3-4 aut tak s tým nesúhlasím. Nechcem nikoho brať do huby ale tak snaď mi to prepáči.
Napríklad jeden s takým pekným Cliom (škaredé clia tu ale aj tak nemáme, mimochodom čierne auto bordová strecha), je tu dosť často spomínaný. Keď si ho vybavím ja tak sa mi s ním spája skorej ochota pomôcť a poradiť, ako porobené auto. A toto presne od clubu očakávam. Príklad: Išiel som kupovať alu disky. Dal som nejaké návrhy, ktoré som konzultoval a nakoniec som disky kúpil síce 15" ale kúpil, a auto na nich vyzerá hneď inak. BTW včera som prvý krát videl ako tie moje disky vyzerajú keď sa na tom aute točia a páči sa mi to, ale to sem nepatrí.
Ja osobne beriem všetkých členov asi tak rovnako. S niekym si rozumiem viac s niekym menej. Dvaja majitelia Clia II si o Cliách II pokecajú určite lepšie ako majitel Clia I a Clia III. Záleží však od témy.

Čo sa týka zrazov tak treba rozlišovať mini zrazy a zrazy. Keď som tu bol v klube myslím tak dva týždne tak som skusil jeden mini zraz nadhodiť. Bolo nás tak okolo desať a bol som fakt rád, že nás bolo toľko. Ak by sme však boli štyria tak ma to teší rovnako, zoznámili sme sa pokecali a o tom to malo byť.

Čo sa týka nejakého delenia aút na upravovené a sériovky. Autá ako také sa určite samovoľne trocha skupinkujú. Tak ako bolo spomenuté Clio II toho moc spoločného s Grandtourom nemá. Určite to ale nevedie k tomu že by niekto povedal ty máš Grandtoura ja mám Storiu tak o čom sa chceš so mnou baviť. Podľa mňa sa snaží mať svoje auto v rámci svojich možností čo najkrajšie každý, niekto prostriedky má niekto nie. Zámerne píšem prostriedky a nie peniaze pretože občas sa niečo pekné dá vytvoriť aj s menej financiami. A občas podľa mňa stačí s reprezentačných dôvodov auto iba umyť.

invizibl si namontuje na strechu 33 anten , 4 vyfuky a samozrejme poriadne nasavace umiestnene stylovo na streche...

Invi nerob to!!! :D
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 20:14:01

BlueClio88 píše:lebo to tak je...možno si tu na severe urobime cez zimu,resp.dakedy na jar zraz a uvidime kolký z ba a tt prídu...


cez zimu urcite ked polovicka bude mat auta v garazach :lol:
1.2TurboControlEfficiency
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 20:33:45

CHlapy, konecne vyjadrenia so srdca, paci sa mi to, keyo je stelesnena ochota, to je bez komentara, on to ma za jedna, ale aj dalsi, aspon ja mam svami osobne len paradne skusenosti :)

Inak ja nemam problem prist aj do tt a podobne, ak si pamatate tak som dosiel aj na naburanom do PK a to lialo ako dive a fukalo jak besne, takze pocasie do zrazov nemotajme, to si clovek nevybere a autu to nevadi, jedine co mi na doterajsich zrazoch vadi je to ze spanila jazda je besna a pride mi ze je to skor nahanacka. :) Ale to sa vsetko sformuje, sme este v plienkach, postupom casu sa hadam zrodinkujeme a nebudeme si tu kazit naladu :)

Dnes som pozval tri clia v BB, cervene facelift II s nalepkou remus, cierne z nitri tiez II po falifte a II sedu ako mam ja len trojdverak, uvidime ci sa chytia :) zajtra mam vyhliadnute dalsie, jaspa666 pomoz mi! inak kedy dame stretko?len take strategicke!!
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 20:37:17

toto su uzivatelia ktory sa registrovali ale neposlali ziadny mail nic...
miki21
kocur
Lajoš
Alyn0
vydrys
spalna
jason6662
lucia.bb.7
tajfun21
alaniq


cize ak sa chytia dufam ze aj dokoncia registraciu :)
1.2TurboControlEfficiency
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 20:43:46

kocur je v irsku, je to moj kolega spoluadmin renautlfora.sk on napise len ma vela roboty, je to kuchar a ma clio II 1.2 8V farba ako ja, akurat ze tusim trojdverak ale to som si neni isty, dalsi mi nic nehovoria, PATO neda sa ti dat aby sa dalo prihlasit len ludom ktory uvedu pri registraci miesto bydliska?

Lucia BB bude asi tiez jedna z mojich obeti parkoviska pred skolou :)
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 21:02:15

hm pozrem sa ale to asi nastavit nepojde ale kazdopadne skusim
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 21:43:44

No clovek tu nieje pol dna a uz tu nestiha citat :roll:
Tak zacnem od zaciatku ... Patusko dakujem ze si aj mna spomenul xixi :lol:

1.Ked sa tak teraz niekto pozrie na nase forum a zacne to tu citat , tak mozno nebude mat ani chut sem uz prist lebo si bude mylsiet ze sa tu stale iba hadame a urazame sa, kto ako ma spravene auto a odkial kto pochadza ...je mi z toho smutno :(

2.co sa tyka tych, co drzia spolu ...musim povedat ze to tak nieje ... sme tu vsetcia spolu a tak aj musime drzat ved sme CLUB ... Keya poznam len tu z Clubu a ked som potrebovala pomoc tak nesklamal a pomohol tak isto ako aj Invi ... a snad by sa ozvali aj dalsi ;)

3.co sa tyka zrazu v Ziline strasne som chcela ist no musela som pracovat ...inak by som tam isto bola .... a ani si neviete predstavit ako moc ma to trapilo :(

4.chlapci nezabudajte ze sme tu uz aj my BABY .... uz som tu neni sama :lol:

5.pochybujem, ze si Invi namontuje na auto 33 anten , 4 vyfuky a poriadne nasavace ktore stylovo umiestni na streche :D

6.co sa tyka spanilej jazdy v TT komentovat nebudem ... a najblizsie ked bude spanilka tak na cele je FISCH .... a s nikym sa o tom bavit nebudem .... fisch nesklamal a verim ze aj na dalsom zraze pojde tak ako sa patri ....takze predsednicka clubu hovori ze Fisch je na to ten pravy a komentare neprijmam a ak sa Fisch bude vyhovarat, tak ma smolu a preto ani nebude moct chybat na zraze :cool:

7.neviem preco vravite ..podaktori .... ze chalani ako Keyo , Csabi a Lukas maju pekne auta ked to je blbost ... JA, ho mam najkrajsie a mozete si hovorit co chcete :D :lol:

8.Trnava nema hranice a CLIA-CI pojdu aj dalej ako po PK, Modru a aj TT ....

9.viem si s Vami predstavit silvester a aj svadbu ..... len treba nieco podniknut ...kto sa ide zenit ?? ... :D

10.ak som momentalne na nieco zabudla tak napisem neskor , kedze som unavena a akosi mi to nepali kedze som pracovala na auticku pol dna a potom som este varila a piekla .... Tak deti majte sa radi ved sme jedna velka CLIO RODINA . .... a vsetkych Vas moc milujem :!: ;)
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 23:59:30

BlueClio88 píše:club reprezentujú najviac naša 4 :cool: lebo za nimi sa otočí každý...ja odkedy mám clubovú nálepku,tak som nepostrehol,že by to niekoho zaujalo...takže sami uznajte,že je to tak...

co sa týka zrazu severanov..nebol to žiadny minizraz...bolo nás iba 7...ale pokial sa pamatam,tak len pár ludi sa vyjadrilo,že nemože(tuším že traja)...ostatný ani podľa mna neregistrovali,že sa niečo bude diať v žiline...resp.dáky sprostý orloj...nevadí...tí čo tam boli vedia,že bolo super,užili sme si spanilú jazdu a mali sme aj kulturnu vložku...keby bolo u mna viacej znamostí a času...boli by sme sa zariadili inak...a počasie bolo vtedy super,tak neviem na čo sa chcete ešte vyhovoriť...ak sa nám niekedy podarí zozbierať a zburcovať majitelov clia tu na severe,tak potom uvidite ako vyzera zraz a spanilá jazda...end


co sa tyka tych minizrazov presne si pamatam na nase prve 2 minizrazy.. na uplne prvom 7.2.09 bola strasna kosa,boli sme v pk a potom sme sa isli previest na Pezinsku babu. Bola to prva Clio Club akcia :)
Druhy zraz bol 7.3,zacinalo sa v Pezinku a islo sa na Cerveny Kamen. Bola sice strasna zima a mrte prsalo(sam som po zraze skoncil s 39.9 horuckou v posteli ale predsa som isiel)

celkovo na prvych 2 zrazoch bolo po cca 10 aut takze si myslim ze 7 "seveskych" aut na prvom mini zraze je super :lol:
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)
PredchádzajúciĎalší

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!