Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

patov blogik alias "reprezentacia clubu"

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťNed 18. Okt 2009 21:48:00

nechal som sa inspirovat mojim prispevkom a ide vlastne o to aby sme si trosku viac priznali kritiku...

tento club na slovensku este tak znami neni co by som chcel na dalsiu sezonu zmenit trosku si spavit meno nech ludia vidia ze tie auta mame radi a ze sa o nich prikladne starame,upravujeme k obrazu svemu a prave o tom podla mna ten club je....ale kazdy mame svoj nazor... a ja by som mal vediet o com to je ked som to zalozil ze :lol:

mame v clube par aut ktore su krasne vycackane z tych par spomeniem len napr dbboyove,brano,habitusove a napr keyove clio na ktorych bola uz niaka ta hodinka stravena,niaka ta kvapka potu spotena a o peniazoch vlozenych do auta ani nehovoriac...

bez kritiky napredovat nebudeme ako priklad pouzijem takyto pripad:
invizibl si namontuje na strechu 33 anten , 4 vyfuky a samozrejme poriadne nasavace umiestnene stylovo na streche...
vseci mu akoze tuning pochvalime ale k comu to je? aby sme cloveku klamali ze je to hnusne a on aby sa zbytocne tesil ake je to super?ja myslim ze tak by to fungovat u nas nemalo a maly by sme si aj trosku nechat poradit od starsich a skusenejsich nez sa do niecoho pustime...

dufam ze je hlavna myslienka vysvetlena a nezabudnite ze tak ci tak posledn slovo mate prave VY ;)

tak vas poprsim hrdo neprezentovat neni to len o tej "nalepke" na zadnom skle ..
a samozrejme je tu aj nadalej vítaný kazdý,ci uz zo seriovym ale upravenym vozom :cool:

Obrázok
1.2TurboControlEfficiency
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 11:01:18

pointa?

,,chvalit,, ,,kritizovat,, hadam sme tu dospely ludia na nejakej urovni a kazdy si stoji za svojim nazorom, ale to mam chapat ze klubovy nazor je vzdy pozitivny na aku kolvek blbost? ja si to nemyslim, ja hovorim vzdy to co si myslim, proste nieco je pecka nieco pecka nieje, jeden nas clen mal snahu vyhladit cele auto no prevedenie dopadlo katastrofalne, to ale neznamena ze na jeho aute sa pracovalo menej ako na keyovom alebo inom so svatej trojice neprekonatelnych aut.

Pato ak ta mozem poprosit uz nespominaj konkretne mena, lebo pri niektorych sa vytraca pojem auto ako take, mat nieco zaparkovane v garazi cez zimu, bat sa ist po retardery a kadejake ine obmedzenia ktre im dodava to PEKNE FAJNE a strasne CENNENE u niektorych dava minusy viac ako plusy.

Reprezentracia clubu? rozdavam vizitky ako besny, no co 3/4 ludi na to sere, jeden sa prihlasi no uz ho tu viac nieje tak?

A navyse je to tu rozdelene ako geto, proste juh proti severu, na zraz do TT PK BA vas pride desiatky no za zraz v ziline ktory mal aj aku taku kulturnu vlozku pohodove posedenie a nejaky program nerpisiel az na par vynimiek nikto, tak kto to ma reprezentovat ked nieste ochotny jazdit za hranice trnavy.

Ale aj tak si myslim ze za pomaly rok sa toho spravilo a dosiahlo dost :cool:

BillaBongclio

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 11:11:59

suhlasim z nazorom ze treba prezentovat club a nie len nalepkou...ked idem po meste a vidim zaparkovane nejake clio uzaj pisem na papier adresu klubu a davam za stierc ale tak aby ma nikto nevidel :D (tento tyzden uz siedmim) bola tu rec o tom ze miesto tu ma kazdy ci uz upraveny alebo seriovka ale aj cez to vsetko sa to tu toci okolo troch ci stiroch nemenovanych clenou ktory dali do auta neviem co.. myslim ze ostatnych clenou to tak pri takychto slovach aj zamrzi ze su v pozadi...myslim ze by to tak nemalo byt je ine ked na zraze podas doticnemu ruku a pochvalis mu auto osobne..
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 11:15:37

na co to pises? :) ved si vytlac vyzitky :)

viewtopic.php?f=33&t=378

BillaBongclio

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 11:18:21

nooo keby mi neuschla farba v tlaciarni tak by som tlacila :D
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 11:20:21

ja sa len nad textom, ktorý sa písal vyššie len jemne pousmejem, a radšej sem nenapíšem už moj názor, lebo to by bolo moc nadlho a podaktorí by padli asi zo stoličky, kedže som vždy uprimný :D :D :D
proVWokater

BillaBongclio

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 11:22:25

invizibl píše:na co to pises? :) ved si vytlac vyzitky :)

viewtopic.php?f=33&t=378

ale som v praci a tu je tlaciaren tak preco to nevyuzit ?? :D idem na to :D
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 12:08:43

DB Boy : a ja som na tvoj názor zvedavý daj ho sem ;) zo stoličky by som padnúť nemal ale mám na nej kolieska tak sa na nej aspoň zatočím...určite nie len ja som zvedavý

Luci Luc

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 12:22:57

Já bych mohla kvůli reprezentaci klubu umístit na naše stránky renault19.cz baner clubu. Ovšem možná by pro Vás bylo dobré vznést si jednu otázku : "Chceme být club se skalníma členama na které se těším, sdílím s nima i společenské akce jako silvestry, svatby, dovolené, nebo chci mít club se spoustou členů k ničemu?" Osobně je mi daleko sympatičtější ta první varianta :cool:
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 13:35:33

ja si myslim, ze nam viacerym je sympatickejsia prva varianta a preto su aj podmienky registracie a ostatne veci smerovane k tomu aby to tak aj bolo... samozrejme nikoho nemozno prinutit aby chodil na zrazy ale aspon nejaka aktivita v klube resp. na fore je ocakavana...

co sa tyka patovej temy o kritike, ja mam na to taky nazor, ze ked sa mi nieco nepaci radsej k tomu nenapisem nic a necham si to pre seba, nemam potrebu niekoho urazit aj ked je povedzme vela veci co mi nesedia... ak uz kritizujem tak takym sposobom aby to vyznelo ako rada a s nou nech kazdy nalozi ako chce... keby vsetci rozmyslali rovnako tak by to bolo dost nudne :)

BillaBongclio

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 13:38:29

invy suhlasim to som chcela svojimi prispevkami povedat..ze ked sa mi nieco nepaci tak to nekomentujem aby som sa niekoho nedotkla :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 13:44:31

NO už mám toho dosť , často sa tu n afore spomina moje meno , nečudo som sučastou clubu, ked niekto povie , že mám auto na okrasu tak si ser. ... do huby pretože ja som si auto spravil tak aby som sa nemusel obmedzovať v každodennom použivaný , dokonca sa i vyblazniť / nebolo vidieť / nehadžte ma do vreca lešteniek ja budem vždy medzi bo mám jedno auto na všetko , preto mám dci s bodykitom zo sporta s upravami atd , a k finaciam ktore som do toho auta utopil , nie je to extremne čislo /mojim projektom bolo ukazať že i za rozumný rozpočet sa da urobiť auto ktore može byť radene k našej svätej trojici , tak som študentom denneho študia /ustav dizajnu na STU /mám 21 a tretie porobene auto celkom obstojne, nie je to len o peniazoch , ale i o možnostiach skusenostiach a v prvom rade odvahe isť do toho , viac menej všetko si robim sám čo ma vlastne na tom celom bavi najviac , nemám chuť ťažko zarobene peniaze dať niekomu druhemu ktorý to berie ako povinnosť mi to urobiť , ja to potrebujem prežiť mať vztah a to čo si človek urobi sám je najlepšie , bo je to tak ako to chcel mať , až ked sa to nepodari je fajn vyhladať odbornu pomoc

k deleniu clubu - problem je v tom že s pribudajucim počtom členov je to normalny jav , plus ja sa s dbim a branom a hlavne lukašom poznam ovela skor ako vznikol club, takže možno i preto citiť určitu spätosť , ale som tu pre všetkých , vobec nerobim rozdieli i ked stále to bude o tom , že mám miesto vedla nich , a vobec nechcem aby to tu vyzeralo , že my sme bohovia a nestojime o nikoho , ved ak niekto naberie odvahu / ako fish - vzorný priklad/ tak može posunuť auto o level vyššie/ehm cháp nižšie / a je tam kde ja , ja mám daleko a miestami i blizko od csabiho auta , mám menej extremne upravy a zaroven nei som v jeho tieny i ked stojiem vedla seba každe je svojim sposobom zaujimave /prepáčte že menujem ale na prikladoch sa najlepšie chápe -len potom ma nechytajte za slovo /

Tento club je stale o zaklade ako takom a nim je vlatsen vstupenka i do tohto clubu CLIO ako take celkovo je to určite delenie len kvoli tomu že club je pre všetky Cliaaaaa , už tam je citiť určitu nesurodosť ved čo si moje clio povie s takým grandturom - potom je to i o ludoch a nie autach a dostavame sa k centru diania i ked má človek seriovku / pokial sa o nu stara / je tu na spravnom mieste a možno sa inšpiruje každy kto má rad svoje auto ma i sny spojene so svojim autom a tu opäť má club pomahať

v neposlednom rade fuseon tu spominal neaktivitu na severných zrazoch , je to sposobene naozaj i tým že zdrave jadro clubu je v tomto regione , plus kolko bolo tých zrazov n asevere ? proste nesadol termin počasie atd , ale kludne by sme mohli dťa daku chatu v zime a to by sa mi i ratalo isť na sever , vieš kebyže sa jedna o masový zraz podobny tomu aký sa podarilo uskutočniť / i vdaka severanom samozrejme/ v Trnave tak by som meral tu cestu i na sever to si píš ale nemožu byť všetci na minizraze ked je to minizraz
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline

habitus1.5dci

  • Príspevky: 25
  • Registrovaný: Uto 03. Mar 2009 8:10:37
  • Bydlisko: modra

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 14:04:20

csabi csabi chcem tvoj nazor na to hhe
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 14:05:15

Lukáš večer som u vás, tak potom ti ho poviem :))))))))))))))))))
proVWokater
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: patov blogik alias "reprezentacia clubu"

PoslaťPon 19. Okt 2009 14:29:45

Keyo sorry ze som to tak pritvrdil ale myslim ze sme na rovnakej kolaji len ja v kosiciach a ty v BA, len metafora na tuto temu, prepac mi pls ze som si bral tvoje meno do huby alebo na klavesnicu ale ja som to len skopcil po predchadzajucom.


db pls napis ten nazor uz ked si zacal, dost ma to zaujima, sme club tak daj pre vsetkyc nie len pre chalanov :)
Ďalší

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!