Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Jurajov glosár :)

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa

BillaBongclio

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 20:06:35

zabka tweetaci su supis len nechapem akpo cez nich vidis ved ti sotva je vidiet do auta cez nich :D xixi
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťPia 16. Okt 2009 6:28:21

BillaBongclio píše:zabka tweetaci su supis len nechapem akpo cez nich vidis ved ti sotva je vidiet do auta cez nich :D xixi

to má proti zlodejom...ked neuvidia dovnutra,tak sa na to vykaslu a pojdu vedla
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

Brano178

  • Príspevky: 95
  • Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:14:40
  • Bydlisko: Jelka (okres GA)
  • Meno: Braňo
  • Auto: Renault Clio

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťPia 16. Okt 2009 7:33:46

nejde o tých Tweetakov... to je proste tvoj život ja ťa chápem, veď aj jeden Čech čo vlastní Fabiu a Lupo. Aj bol vo finále Tuning Cupu, má v obidvoch autách šmoulkov... a sám sa vyjadril že to je jeho život proste na ne nedá dopustiť. Takže ja len tak to nie si sama... vôbec nikoho nechcem podotknúť ja som len vyjadril svoj názor... ja berem každého aký je. Na začiatku som písal že každý máme svoj vkus a štýl :))) ja som sa vyjadril k môjmu vkusu.
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťPia 16. Okt 2009 15:23:42

uz bez komentu :|
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťPia 16. Okt 2009 16:33:28

fuseon píše:uz bez komentu :|


a to prečo, niekto z nás sa ťa dotkol??? :shock:
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

Andy4

  • Príspevky: 523
  • Registrovaný: Sob 07. Mar 2009 22:01:30
  • Bydlisko: Košice/Košice vidiek
  • Meno: Andrej
  • Auto: bolo nádherné Clio.

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 1:11:54

Fuseon: linkni si http://www.acrt.sk (to je súkromný košický autoklub, BMW positive) Chalani už prekopali pár baworákov, možno sa inšpiruješ, možno ti aj poradia pri tvojej prerábke É tricky.

Aj ja sa vyjadrím do tohoto blogu, viacmenej sa asi budem opakovať.

Každý z nás má svoj vlastný štýl, cit pre estetiku, náklonnosť či už ku funkčnosti alebo k samotného dizajnu,či maximálnemu výkonu. Niekto zase hľadá iba odlišnosť. A na to všetko má istý budget. Nakoľko všetci vnímame okolie príliš subjektívne, je obtiažne sa zhodnúť na tom čo je pekné, a čo nie. Každý sa riadi podľa svojich priorít a preto je všetko odlišné. Dosť polemizovania.....

Mám 1,2jku tú najslabšiu aká sa do Clia robila, mám na nej 16tky zo Sporta, chcem ešte nárazník a striešku zo Sporta, tiež hľadám interiér zo Sporta a nepohrdol by som ani podbehmi či širšími blatníkmi...samozrejme zo Sporta. A prerobiť to stojí majland.

A PREČO to všetko??

Lebo Sport sa mi páči !!!

Či je to druh tuningu (funkčného), alebo tuzingu (nefunkčného) neviem.

Pre mňa je to tá najvhodnejšia alternatíva na vozenie po stránke jazdných vlastností, vizuálnej, ekonomickej, praktickej, (výkonnostnej) aj politickej :)

Howk & peace
pacient z východu
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 10:09:10

Csabi snad nie ... kazdy ma svoj styl co sa mu paci ..tu nikto na nikoho nenaraza ze ma tuning ci tuzing... to je normal tema a kazdy ma iny nazor ..tak ako niekomu sa nepacia moji tweetaci a si povie ze ta zenska nieje normalna :D ...ale beriem to .. ako tak vytunovane auto a tolko plysakov hmm... ved sama vidim tie reakcie ludi ked idem po meste alebo stojim niekde na semafore a niektore tie pohlady a vypulene oci ze coooo ?? :shock: tak to je sila ... potom vela ludi malo poznamku ze som tie plasty nedala vo farbe karoserie hmm ... no zasa moj styl ;) ... ja som to tak chcela ... tak som asi ina xixi :D ... ale vsetko co sa tyka nejakych narazok alebo poznamok ci v dobrom alebo v zlom beriem tak, ze kazdy ma ine chute ;)
Obrázok

PAPUCA

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 11:40:22

Ja by som chcela len v skartke povedat,ze:
Nie je tuning ako tuning a nie kazde auto vyzera dobre.Ako sa hovori 100 ludi 100 chuti.Auticko moze byt krasne ked je upravene,ma vyfuk,prahy,narazniky,je znizene,ale co z toho ked to len huci a nejde..a je rozdiel mat krasne auticko upravene,ktore ked tomu trosku utnem tak aj ide a neulietavaju mi vsetky plasty.To co niekedy vidim na tych cestach a nejedna sa len o clia mi vyraza dych.Mat auto je podla mna vzacnost a ked si ho niekto skomoli ako sa len da a stoji vedla vas na krizovatke stym,ze jake on ma ferarri a skoci zelena a auto len huci ale stoji tak to je zlee!obdivujem ludi co si dokazu auto sparvit pekne,decentne...a maju k tomu aticku aj respekt.Taktiez by som si cliusko porobila inak ako vyzera teraz,ale na vsetko treba urcitu sumu peniazkov a neda sa to hned...kazdy ma svoj urcity sen,ktory si chce splnit a myslim si ze by mu nemal do toho nikdo zasahovat.

A pre ZABKU:myslim,ze nezalezi na tom ake ,,plasty" tam mas ,ja viem ze to neni lacna zalezitost,ale velmi sa ceni to ze si nieco na tom auticku spravila a chcela si to spravit.Na to ,ze si baba ho mas velmi pekne spravene,a ti tweetykovci suu rozkosniii :) :cool:

Motto : Raz pride cas :D
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 13:06:53

Trošku som z toho tvojho bpríspevku zmätený ,lebo sama máš auto , ktoré aj ked pekne porobíš tak stale to bude auto ,ktoremu ked utneš tak bude v uvodzovkach len hučať a stáť . Ja si rozhodne nemyslím ,že pekne upravené auto musí byť trhač asfaltu , či?
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 14:52:12

každemu sa čosi iné páči...ja osobne by som na svojom cliu chcel vačsie disky,podvozok,optiky,folie a dáku dobru hudbu...a čo sa týka plastov...na leto by som volil tiež dáky decentný bodykit...a na zimu by som nasadil origináli,lebo viem,že v zime by laminátové dlho nevydržali(vlastná skúsenosť) ale všetko závisí od penazí...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V

PAPUCA

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 15:13:39

ANGELO : tak po 1.ja ked si porobim auto tak ho porobim decentne a ja niesom typ cloveka ktory musi mat auto na trhanie asfaltu..
Vidim ze si moj prispevok nepochopil tak ti ho strucne vysvetlim..
Myslela som toi tak ze nenavidim takych ludi co ked si porobia auto neviem na aku divocinu alebo uz len decentne a postavia sa vedla teba napr.na krizovatke a kukaju na teba jak totalny namysleny degesi ze jake oni maju auto a ze co to ja mam za VRAK a ked naskoci zelena musia nohami rukami to auto tlacit aby vobec islo ,tak to je podla mna trosku chore..
Ked uz si urobia auto a chcu sa pred tebou predviest tak nech to robia tak aby si sa im nemusel potom vysmiat...to su taky ludia co si spravia tescotuning a myslia si ze su sefovia na ceste,ktorym sa dost casto potom stavaju dost neprijemne buracky..

Tak takych lui ja nemam rada a to nie je podlamna tuning,ale len obycajne predvadzanie sa.

Ja nikoho neodcudzujem, ale ja sa tak nespravam tak nechcem aby sa tak spravali iny ku mne..

Ja ocenujem kazde porobene auticko a nemusi byt trhacom asfaltu,to som ani nepovedala a ani nenapisala..

A ked ide oto ze moje auto ked bude porobene tak bude len hucat a stat,tak to neviem odkial mas ,ale asi patris medzi ludi ,ktory casto sudia veci dopredu!
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 15:23:35

tak sorry ak som ťa zle pochopil ale toto je z tvojho príspevku(Auticko moze byt krasne ked je upravene,ma vyfuk,prahy,narazniky,je znizene,ale co z toho ked to len huci a nejde..) a to sa tu týka velkej časti majitelov clií aj mňa lebo tiež tam mam iba 1.2 55Kw preto ten trhač asfaltu čo si tiež nemusela zobrať doslovne a k tomu poslednemu odseku ,ved som napísal ,že v uvodzovkach vzhladom k tomu aký maš motor a nehnevaj sa ,len mi to tak pripadalo že sa posmievaš majitelom aut ,ktorý si spravia nejaky ten tuning čo sa týka exterieru ,ale nemaju vykonné upravene motory.
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok

BillaBongclio

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 15:49:29

na co sa hadate ked sa mozte pobit??? :D

PAPUCA

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 18:44:34

BillaBong : to je pravda :D ale tomu by som sa rada vyhla.:)

Angelo: mno napisala som to tak,ale bolo to myslene ako som napisala v druhej casti,ja by som si nedovolila sa niekomu posmievat,je to kazdeho osobna vec to je po prve a taktiez sa nemam cim chvalit kedze mam 1,2...bolo to myslene v dobrom ze nie je tuning ako tuning.. lenze je urcita cast ludi,ktory si myslia viac ako je vhodne a to ja zrovna nemusim.Tu nejde o to ako mas upravene auto pretoze kazda snaha sa ceni,ale oto ako sa potom chovas a prezentujes.A nie neurazila som sa, nie som dieta ;) len sme sa nepochopili.Napriklad ja mam radsej upravu auta zvonka,ako su narazniky a tieto veci,ako uprava motora a zvysovanie vykonu.Ja som spokojna mne ta moja 1,2 staci ,aj ked niekedy nadavam preco nemam aspon 1,6 :D

Takze dufam,ze sme sa pochopili :)
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: Jurajov glosár :)

PoslaťSob 17. Okt 2009 18:47:05

jasne ved nič sa nedeje aspoň pokecame :)
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
PredchádzajúciĎalší

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!