Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

DOVOLENKA ADMINOV

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

DOVOLENKA ADMINOV

PoslaťSob 06. Aug 2011 14:23:28

http://www.topky.sk/cl/100278/1283977/Zakliate-Chorvatsko--Na-Slovakov-sa-zrutilo-auto-#disqus_thread

Je mi jedno čo si myslíte, mna osobne tento článok poburuje z dôvodu absolutne zle podanej informacie ktorá mala vyznieť ako dáka tragikomicka chvilková senzacia.

Plavili sme sa s ostrova Hvar/i ked to nie je až take podstatné/ , stalo sa to cca 16:12 pri vylodovaný v prístave, keďže trajekt premáva každé dve hodiny a mal zhruba 5 minút meškanie, s fotiek to vyzera nevinne a nafingovano kedže na lodi niet už iného auta , my sme sedeli v aute ktoré bolo v rade áut/v žiadnom prípade sme neprechádzali popod plošinu/bohužial sme tam stáli celý čas a čakali na pokyn posadky kedy budeme mocť opustiť palubu, pretože na palube sa musite riadiť pokynmi posádky ale zjavne to neplati pre domácich čo je paradox, že človek ktorý trajekt používa skoro denne urobí takuto chybu a mimochodom vodič s povolania, som rád , že sme šli konkrétne s týmto tu pretriasaným autom ktoré kamarát bude splácať ešte zopár rokov pretože v danej situací nás to auto podržalo a mohlo to dopadnut ovela horšie ako len trocha dorezane dve naše priatelky ktore si užívali relax vzadu.

Absurdnou chybou nezodpovedného vodiča sa naša dovolenka ktorá sa ani nezačala/boli sme tam druhý den/ zmenila na nepoznanie-riešili sme byvanie s kopou batožiny bez auta, čo s autom,čo všetko vybaviť aby sme vyriešili danu situaciu s čo najmenšou stratou, zatial su straty aj tak , odtah a vyslobodenie vozidla s lode,uskladnenie a nasledny odtah domov ako i nás, museli sme sa zdržať tri dni kým sa vyriešia papierovačky a vyšetrí celá situacia, nutný tlmočník a samozrejme obozretnosť na každom mieste , pretože na cudzincoch chce každy iba zarobiť a nehovorim tu o telefonnych učtoch.

suma sumarom , dovolenka ktorá trvala tri dni i s cestou stála tolko čo dve poriadne a doma stoji rozbité auto - zničená strecha,C stlpik ,zdeformovaný rám dverí, doničene čalunenie , pevné plato kopa drobnosti a ...,nesedia fugy a doškrabane,mierne nalomene
auto

vysledok - negativny zážitok s radosti zobrať niekoho prvý krát k moru, auto ktore bude navždy burane a ak sa podari dotiahnuť poistnu udalosť do štastneho konca budeme radi ak to ako tak pokryje vzniknute priame i nepriame náklady

A TEN ČO VŠETKO SPOSOBIL, NEMÁ ŽIADNY PROBLÉM- žiadna pokuta a vodičák stále má,žiadne výdaje. Neplatil ani odťah kedže odišiel po svojich a my sme potrebovali vyslobodiť naše auto on nie /jemu to bolo jedno / firemne auto je "najlepšie auto do lesa"

Prečítal som si diskusiu ktorá ma donutila napísať tento prírspevok , lebo rekacie niektorých su naozaj nesuvisiace s týmto článkom ktorý je sám o sebe minul účinku
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: DOVOLENKA ADMINOV

PoslaťNed 07. Aug 2011 10:57:56

Čo na to povedať? Je to veľmi smutné, no bohužiaľ smutnejšie je to, že pravidlo nevinný trpí najviac platí i tu. Treba myslieť aspoň na to jedno pozítívum a to že ste všetci zdravý, čo už v tejto fázy keď ste doma až tak neriešite. Má cenu sa zaoberať diskusiami na stránkych typu topky, čas a podobne?
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: DOVOLENKA ADMINOV

PoslaťPon 08. Aug 2011 9:35:21

ked som videl nadpis temy, cakal som nieco ine.
Dufam ze sa podari daco z poistenia ziskat a dat to doporiadku podla moznosti aj ked by som sa bal co ta hmotnost narobila s celym autom.
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: DOVOLENKA ADMINOV

PoslaťPon 08. Aug 2011 10:24:25

čítal som si aj ja ten članok a príspevky pod ním ale niektore reakcii niektorých individii boli nechutne na takch ludi len maly dvor a dlhy bič.... inak dufam ze auto sa Vám podarí dať doporidku a že s tou poistovnou dobre dopadne.... drzime palce :roll:
clio
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: DOVOLENKA ADMINOV

PoslaťPon 08. Aug 2011 11:58:58

Stastie v nestasti.... dobre ze bez ujmy na zdravi.. >Chalani (a vase polovicky) drzim palce nech vsetko dobre dopadne.
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

scotti25

  • Príspevky: 807
  • Registrovaný: Štv 29. Okt 2009 10:07:09
  • Bydlisko: bratislava
  • Meno: martin
  • Auto: clio 1,2

Re: DOVOLENKA ADMINOV

PoslaťPon 08. Aug 2011 22:51:41

jaj do kelu co je toto za rok ja tomu prestavam rozumiet vsetko sa to vali ale hlavne ze sa nikomu nic vaznejsie nestalo drzim palce nech date to auto dokopy a nech sa uz radsej nic nestane

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron
Daj si nás na plochu!