Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Bermudsky (motora cast) trojuholnik

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Bermudsky (motora cast) trojuholnik

PoslaťPon 14. Feb 2011 21:43:49

Dnes som sa rozhodol, ze si vycistim odtokove kanaliky vody
v predu co idu v podbehu. Zdemontoval som cupliky na stieracoch odskrutkoval skrutky a stahovakom vytiahol ramena. Povolil umele skrutky zhodil tesniacu gumu a celu umelu hmotu zlozil dole. Ked som to mal dole zacal som precistovat odtoky. Ani sa nezda za rok ako sa upchali. Teraz mozem povedat, ze ten pan co o tom vravel mal pravdu, ze sa to upchava a potom ta voda nema kade odtekat a zlapa to motorcek stieracov. Ked som to mal precistene zobral som kompresor a daj ho vyfukat cely motor od prachu. Jasne, ze umele cupliky som nechal na prednej maske a co cert nechcel hadica sa zvrtla a .... A cuplik letel do priestoru motora. Povolal som patraciu catu a ako sme pozerali tak sme pozerali a cuplika veru nebolo. Uz som sa zmieril, ze cuplik vhehol do Bermudckeho priestoru motora a uz som ho oplakal. Kedze som nieco potreboval vybavit autom som pochodil po meste vratil sa domov
. Nedalo mi tak som otvoril znovu kapotu pozeral a nic. Tak som sa rozhodol, ze vlezem do jamy levovej a dam spodny kryt dole. Ako som schadzal po rebriku dole a lampov si prisvecoval zrazu som ten cuplicek videl na naprave si vegetil. Oj ci som sa potesil a sup snim spat na stierac. Ponaucenie nikdy si nenechavat veci okolo motora. Tazko sa v tom stiesnenom priestore nieco hlada. Prajem pekny den. Ja ho uz mam :D
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: Bermudsky (motora cast) trojuholnik

PoslaťUto 15. Feb 2011 7:34:38

Tak tak....ci je to cuplik, klucik, gola....treba dat prec, lebo ked to neodbijes, tak pripadne nastartujes a je to v cudu a mas dalsiu hrkalku v motore:-)
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: Bermudsky (motora cast) trojuholnik

PoslaťUto 15. Feb 2011 8:12:54

ale nakoniec to dobre dopadlo ... bolo to napinave citanie a pekne si to popisal ... pribeh so stastnym koncom je vzdy skvely :D:D
clio

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!