Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

ťukanec od kamienku na čelnom skle

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: ťukanec od kamienku na čelnom skle

PoslaťPia 10. Jún 2011 15:46:58

Hosi, to, ze nebudete ochotni pomoct dotycnemu vyriesit puknute sklo sa vam raz isto nejakym sposobom vrati. Argument, ze vsetci to tak robia neobstoji. Ked su ostatni kkti, preco by ste mali byt aj vy? Takto sa nikam nedostaneme. To s bonusmi v poistovni by som neriesil, pri podavani oznamenia o nehode, by som sa len informoval ako k tomu budu pristupovat a v pripade navysenia poistneho by som im pekne oznamil, ze prisli o poistenca. Ja som kamosovi takto riesil celne sklo a ziadne komplikacie. (UNIQUA) Teta prevzala papier, kamos bol v servise, kde mu sklo vymanili a mne prisislo len oznamenie z poistovne o tom, ze prebehla poistna udalost spolu s vypoctom poistneho, kde bola kolonka kratenia a spoluucastu 0€.
Offline
Obrázok užívateľa

Jozo-KE

  • Príspevky: 797
  • Registrovaný: Štv 19. Nov 2009 13:43:52
  • Bydlisko: Košice
  • Auto: bolo Clio 16V

Re: ťukanec od kamienku na čelnom skle

PoslaťŠtv 28. Júl 2011 18:11:15

pripájam sa k názoru, ja už som x krát pomohol a aj sa mi vrátilo, čiže nemám s tým žiadný problem. Ani v poisťovni to neriešili, žiadne malusy a ani bonusy neboli odobraté.
Renault Clio 16V - sex
Renault R5 GTE - ex
Člen Renault Classic Club
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: ťukanec od kamienku na čelnom skle

PoslaťUto 10. Jún 2014 7:03:47

Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Predchádzajúci

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!