Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

skusenosti s renault sluzbami?

Vytvorte si svoj blog a vyjadrite svoj názor na čokolvek
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťPia 24. Sep 2010 14:14:38

Zdravim, napadlo mi ze sa skusim opytat ake mate vy skusenosti s renault sluzbami, renault servisom atd. Ja sa podelim so svojou ;D Uz odkedy som kupil auto, co je priblizne 5 mesiacov, sa stale snazim poriesit moj problem s navigaciou a autoradiom, nejako to rozbehat s inym ako seriovym radiom a stale je to neuspesne. Uz som pisal do renault.sk, tam mi nevedeli poradit ze sa mam obratit na servis, pisal som do servisu z ktoreho som kupoval auto, oni sa pre istotu ani nevyjadrili, pravdepodobne asi nevedia pomoct, co je podla mna ubohe ak nemaju pripravene riesenie typu B pre tento system ktory mam v aute, naco to potom do aut takto montuju ;/ No aby som vas este pobavil, pisal som aj na stranku renault.fr aj renault.com, jasne ze som sa trapil s prekladom do anglictiny a tie svine z .com aj .fr len preposlali moju ubohu prosbu o riesenie na renault.sk a tam ma odpinkali zase na servis. Tak sa chcem opytat ci mate niekto overeny servis renault, hlavne co sa elektro alebo multimedii auta tyka, ze posnazia sa pomoct?

Ako moj problem je ze navigacia od vyroby mi nefunguje s inym radiom ako seriovym, ze su spojene navzajom nejakym kodom atd, aj to som sa dozvedel na forach a nie od renaultu, tam mi nevedia poradit ci sa da nejako zmenit kod navigacie na neseriove radio, a dokonca na dalsom fore mi dali aj riesenie mojho problemu len cena je okolo 200e ;DDD tak preto to skusam cez renault ci nahodou nieje lacnejsia alternativa, pretoze to potom radsej budem menit seriove s neseriovym ak budem potrebovat navigaciu na nejaku cestu ako dat 200e za komfort ;D
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťPia 24. Sep 2010 14:25:07

Keďže renault nerieši ani ten okrasný rámik na neseriové rádio aby to vypadalo aspoň trochu normálne tak pochybujem, že budú riešiť prepojenie s navigácie s rádiom ktoré nie je od nich. aspoň taký je môj pocit.

Môžeš poslať nejaké linky na to kde sa o tom riešilo apoň niečo?
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťPia 24. Sep 2010 14:53:37

tak vidis...mam dost, ale za to aky maju oni pristup tak ja im budem denno denne preposielat ten isty mail, aj do servisu aj do renaultu ;DDD ved to je nieco akokeby dali kolesa na auto a ty si ich chces vymenit ale nebudu ti pasovat ine a v renaulte ti nebudu vediet povedat ako to mozes urobit aby to sedelo ;D

tak tu je jeden link http://www.go4sound.sk/index.php?page=f ... pic=170579 aj s riesenim za 200e ;D

a potom dalsie som riesil na renaultforum.sk tam mi nikto nevedel poradit a na renaultclub.cz mi jeden odpisal ze navigacia je spojena kodom sop seriovym radiom, ale na otazku ako zmenit kod v navigacii a ci to ide uz neodpisal ;D aaa a este som tusim na stranke tomtom rieisil tento problem kde mali aj obrazky a odkliky na carminat tomtom a tam mi odpisali ze oni sa velmi nevenuju navigacii ktora je montovana od vyroby v aute ;DDDDDDDDD no zasmial som sa, naco tam potom maju tie rubriky a odkliky na tu navigaciu http://www.tomtom.com/cs_cz/products/bu ... avigation/ no proste nedopatras sa ;D ako fakt, na go4sound tam mi ako prvi a jedini poradili ;D
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťSob 25. Sep 2010 3:20:39

verim v to že ak v renaulte najdu alternativu ako to vyriešiť tak by to stálo aj tak viac ako 200 E to je problem komplexne renaultu - le to mu robia zle meno jednotlivý majitelia tých predajný a servisov takže nadavať na renault ako automobilku nemá význam
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťSob 25. Sep 2010 6:50:24

tak tak ja som kupoval to svoje v Nitre..... po nejakej dobe som prisiel za nimi ze by som sa chcel informovat o cene adapterov na hmlovky predne... stoja 100eur dva blbe kusy plastu... a jeden z tých servisakov mi povedal ze sa mi to neoplati kupovat ze renault ma velmi zlozitu elektriku a ze to nebudem vediet urobit a podobne chujoviny.... urobia cokolvek preto aby si clovek dal k nim robit auto a poriadne tam vyprazdnil vačky potom.... takze moje skusenosti celkom v poho zatial az na tuto prihodu.... inak sa to celkom da a su ustretovy aspon voči mne :D
clio
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 11:51:48

Tak a je tu zas nieco s cim ma Renault Tempus Kosice dostal...ako neviem si pomoct ale ked ti ludia nedokazu poradit v nicom, mam strach tam odniest auto na servisnu prehliadku, i ked otec ma od nich tak isto auto. Vcera som zistoval ci by mi vedeli zohnat original diel, zadne kridlo, spojler, alebo ako to kto vola (vid obrazok) a chlap zodpovedny za tieto veci mi odpise, ze jedine co mi vie on predat ze stresny spojler CUP za 298e. Je to vobec mozne aby jedna firma ktora predava auta renault, dodava nahradne diely, robi servis, nevedela dodat diel original na renault?

Obrázok
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 12:02:12

a ked uz, viete mi niekto poradit kde by som take kridlo, ci spojler vedel zohnat?
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 13:01:09

vtip je , že to cupove kridlo čo ti ponukli za tri kila sa da v kvalitnom tunigovom obchode kupiť za 250
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 13:56:40

Skus sa opytat vo SWAM-e na to kridlo. Swam ma sice vselijaku povest na servis, ale diel som nemal problm zohnat ked som tam bol. Aspon tam sedi chlap v monterkach ktory sa aj vyzna a ked mu poviem co chcem tam mi to najde, ukaze obrazok.

Ked som bol v tempuse sa popytat na intercooler tak som 15 minut vysvetloval o co mi ide a aj tak mi nasla chladic na vodu a ked som sa opytal na jednu hadicu k intercooleru tak som tetu knokoutoval...a musel prist chlapik ktoremu to tiez trvalo. A mozno je problem vo mne :D
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 14:12:46

Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 14:33:12

karol: nooo skusim sa aj tam popytat dikes ;) kiez by ;D heh, ale mas pravdu, o tom ze ked v tempuse nieco sa opytas mas dost ze odbornik nevie o com rozpravas ;/ skoda, ale to je tak ked sa tam kazdy mesiac ludia menia ;//

smart: jj pisal som na plastuning ci ako sa pisu, chcel som viacej fotiek tych plastov, ze ako to vyzera na aute, lebo napr ta stredna fotka je odveci, skoro nic nevidno...nooo ale to prve vyzera asi najlepsie, dnes mi odpisali ze to uz netreba nijako upravovat, len nalakovat a nalepit...ale tak chcel som presne to co som dal obrazok, no ked nezozeniem tak zriesim to prve z plastu. Ale dikes aj tak ;)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 22:57:48

Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťŠtv 13. Jan 2011 23:25:00

jj ten prvy je pekny ale cena zabila ;D a hej viem ze ich je dost, len som hladal slovensko alebo cesko, zhruba do 100ky, ale tak dikes aj tak ;) asi objednam to z plastunungpro dam nalakovat a nalepim ; )
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: skusenosti s renault sluzbami?

PoslaťPia 14. Jan 2011 13:28:32

cena je ina lebo i kvalita a material je iný a má to tuv a dekru na rozdiel od zdrapu papiera s plastshopu ktorý sice rešpektuju u nas ale neuznavam ho - a okolo 100 kupiš len hnus

dieli na trojkove clio ktore stoja aspon z azmienku su jednoducho v iných cenách ako na dvojkove clio
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation

Späť na Blogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!