Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Čistenie podbehov

Všetko ohladom čistenia, leštenia,...
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

cleo

  • Príspevky: 108
  • Registrovaný: Sob 19. Sep 2009 20:55:02
  • Bydlisko: sered
  • Meno: zdenoslav

Čistenie podbehov

PoslaťUto 11. Máj 2010 20:52:46

no vrta mi v hlave jedna vec na cliu2 a to mnozstvo bordelu blata a piesku co sa zachytava v podbehu alebo spodnej casti predneho blatnika jak je prichyteny na podbehu.. bordel od kolies sa dostava pod plastovy podblatnik a pekne sa to tam zbiera kuknite fotky.. teda otazka je co stym?? riesili ste to niekto? rozmyslam vystriekat to teda vyplnit ten priestor nejakou penou na dutiny alebo neco take.. ja by som chcel po case nejake prahy tak uvidim zatial to cas od casu vyplachujem prudom vody..
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
1.6 16V
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Čistenie podbehov

PoslaťUto 11. Máj 2010 21:31:22

Ja som mal do tejto zimy od novoty tam lapače nečistôt.. keď som to dával dole (čiže po znížení zásterky dostali "pápá" :D ), som si musel kúpiť nové záslepky. A ten bordel ma tam ani netrápi.. po prvé, blatník je "plastový" a po druhé, karoséria pozinkovaná. Stačí to vždy priebežne vystriekať silným prúdom vody, avšak hlavne cez zimu a po nej.
Čo sa týka samotnej ochrany dutín.. dobré je to všetko pred konzervovaním poriadne vyčistiť, ale to ty hádam dobre vieš ;)
1.2 16V

Späť na Čistenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!