Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

debili za volantom

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

debili za volantom

PoslaťStr 23. Sep 2009 23:32:25

ja mam s nimi na cestach uz pomerne dost skusenosti tak sa podelte aj vy o zazitky s debilmi za volantom... vcera ma jeden inspiroval k otvoreniu tejto temy..

akurat som sa vracal domov z prace a pred kruhacom pri senci to bolo zapchate, kolona cca takych 300-400m a isli sme krokom, udrziaval som si vzdialenost tak na jedno auto a touran ktory isiel za mnou zacal predbiehat... takych debilov som uz videl viacero ale kedze predbehol len jedno auto teda mna a pichol sa predomna tak som vobec nerozumel logike jeho cinu... vedel by mi to niekto vysvetlit?
samozrejme potom som ho vytlacil a natlacil sa pred neho lebo taketo spravanie na ceste netolerujem pokial sa ma to bezporstredne tyka...
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: debili za volantom

PoslaťŠtv 24. Sep 2009 7:41:36

Invy suhlas, cim vacsie auto tym vacsi buran v nom... zakomplexovany ludia ja sa stretavam s takymito vecami denno ndenne na D1, uz ked tranzit ide predbiehat kolonu v pravom odstavnom a potom sa zaradi do praveho hned sa pichne do laveho a nalepi sa na teba? ja zacnem asi nosit kameru a posielat to niekam... kam toto speje? na co je komu 300 konove auto ked nevie na nom jazdit? ja si pomyslim vzdy len jedno... pretekary koncia tam... ked sa tam tak ponahla... a ked sa za mna nasackuje nejaky bezkrky chalan na straaasnom aute a ponahla tak nech si kupi chlapec letenku. alebo si zaplati okruh, a nie ohrozovat a obmedzovat ludi... no asi tak...
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: debili za volantom

PoslaťŠtv 24. Sep 2009 9:47:33

ja mám najradšej týchto:
1.čo radi svietia hmlovkami,ked nie je hmla
2.majú HID xenóny a hlavne na p... nastavené
3.za každú cenu ma idú predbehnúť,ked idem ja 80 a potom ked ma predbehnú idú 75
4.a najviac takých,ktorí predbiehajú kolónu tak,že sa im človek musí uhnúť,inak im to nevyjde a nie sú schopní sa ani poďakovať a potom sa vleču predo mnou asi 5km a nemajú šancu predbiehať...
5.súkromné autá pánov policajtov,ktorí majú folie všade,porušujú predpisy jedná radosť a s jedným som sa raz cestou domov nahánal,proste obec neobec a nič...zjavne mu to nevadilo...

Myslím,že minule bolo na Jojke,otázka pre Packu,že či ak mu pošle divák video,kde je natočené porušovanie a ohrozovanie dopravných predpisov,že či s tým dačo urobia...a bolo povedané,že hej...ale aj tak si myslim,že nebudu predvolávať borca na Q7,resp cayenne biturbo :D

1.príhoda...
Kolega z práce šiel domov a v obci ho predbehla hliadka dopravnej policie a išla dákych 80,tak on pridal a šiel tiež 80 za nimi.Asi však videli v spatnom euráčiky,tak ho zastavili a pýtaju sa ho,že či vie aká je tu rýchlosť a on im že či vedia oni aká je tu rýchlosť.A policajti ho chceli dodrbkávať,ale on sa pekne pozdravil a odišiel...a ked ho dobehli tak išli predpisovo za ním a čakali,kedy dačo poruší...

2.každodenná príhoda...
chalani pamatáte sa ešte na tú dlhú rovinku pred Starou Bystricou(asi tak 1,5km dlhá) idem si pianko 100 a bol som asi tak v strede a kukam do spatakov a na začiatku tej rovinky šlo dačo s xenonmi...pozrel som pred seba a ani za 5 sekund ma predbehlo porsche cayenne biturbo a za ďalších 5 sekund som ho už pred sebou nevidel...a to nevravím o tom,že ma skoro sfúklo z cesty...a dotyčný pán jazdí tak 130 cez obec...osobne som to videl...myslím,že s ním sa stretnúť v čelnej zrážke tak to asi nerozchodí ani kamion :D
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: debili za volantom

PoslaťŠtv 24. Sep 2009 10:56:17

dnes je dobre mat pekne znacky, alebo pekne auto... bracho isiel 90km/h a za kopcekom merali, tak idsiel dalej lenze s lava BMW 140 min, a pani policajty sa tvarily ze ho nevidia. alebo v lavom nemerali? hm... dalsia prihoda na starej seneckej ked chlapik isiel tak rychlo v 70 zone ze sa mu policajt ani dosty nestihol dat a radsej odskocil... aj so svojim tercikom....
...créateur d'automobiles...
Obrázok

BillaBongclio

Re: debili za volantom

PoslaťNed 27. Sep 2009 18:17:42

Debili za volantom??? mam skusenost s nimi....najviac ma vytacaju spomalene reflexy zien za volantom je to neskutocne ako vobec niektore vodicky mozu dostat vodicak ale ani chlapy niektory niesu kompletny moja najhaluznejsia prihoda sa stala na kruhovom objazde v pezinku ked chlapik s ciernym pasatom siel v kruhaci opacne to bol teda goool videla som uz vselico ale toto bolo number 1 ..prvy stupen debility... :lol:
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: debili za volantom

PoslaťNed 27. Sep 2009 20:02:18

BillaBongclio:denne sa mi stava na cestach ze vyprovokujem niekolkych ludi do nepricetnosti viem ze by sa to nemalo ale ked ma idem 80kou a niekto ma ide predbiehat ja pridam tak ze sa mu to nepodari

Dúfam ,že ťa nikdy nestretnem :shock:
Naposledy upravil angelo dňa Ned 27. Sep 2009 20:11:55, celkovo upravené 1
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: debili za volantom

PoslaťNed 27. Sep 2009 20:05:25

hmm koho nechces stretnut ?? :D
Obrázok

BillaBongclio

Re: debili za volantom

PoslaťPon 28. Sep 2009 16:56:38

zabka343 píše:hmm koho nechces stretnut ?? :D



no asi mna nie ? :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: debili za volantom

PoslaťPon 28. Sep 2009 17:31:22

xixi nooo ... ved ja viem ze TEBA .... ale asi ta stretne v TT na zraze ... :D
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: debili za volantom

PoslaťPon 28. Sep 2009 18:31:47

No mimo ciest ťa stretnem rád :)
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok

BillaBongclio

Re: debili za volantom

PoslaťPon 28. Sep 2009 18:50:45

angelo píše:No mimo ciest ťa stretnem rád :)



super uz som uvazovala ze nejdem ked ma neces stretnut :D :D :D :D :D :D
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: debili za volantom

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:41:23

Joooj ludia tak debili na ceste su permanentne, mna objehaju lebo mam clio, cakaju ze pojdem 200 lebo mam naraznik iny ako je seria, uz sa radsej uhybam aj feliaciam lebo to nema cenu, mozno to bude zniet drsno a nepochopitelne ale takto ma sralo jedno VW polo s hid mi a kadejakymi vychytavkami, siel som po rovine dlhej asi 1 km predpisovo 90km/h viem totiz ze ta chytavaju, zrazu v spataku polo ( ten zvuk som pocul az ku mne ) zacal ma tlacit nech sa snim idem nahanat, uhenem sa mu este viac nech ma predbehne a nech si ide chytat stromy, takto sa na mna tlacil az po serpentini, tam som kopnul stvorku a sup do zakrut, zrazu pola nikde, v zakrutach uz macher nebol a siel jak posraty len na rovinke bol maco nekonecny. Taketo kusky nechapem!!
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: debili za volantom

PoslaťStr 30. Sep 2009 19:24:28

toto je klasika :)
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: debili za volantom

PoslaťStr 30. Sep 2009 20:37:17

pani jednoducho a strucne no coment !!! kazdy vieme co si mozme s autami dovolit a co nie snazim sa nikoho neohrozit a a ni neobmedzit, v ramci predpisov a mojich schonosti, samozrejme aj financnych... ;)
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: debili za volantom

PoslaťStr 30. Sep 2009 21:01:30

tak tak
Ďalší

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!