Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

debili za volantom

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: debili za volantom

PoslaťŠtv 23. Sep 2010 11:41:41

no vidím ze tato tema je trochu zaprašená tak ju trochu oprášim :D

Ja som mal tiez taku prihodu idem si k babke a ako sa vychádza zo šale tak je tam taka dobre dlha rovinka ale kusok tej rovinky je este 50 lebo je to v meste... a nejaky chlapik ma začne predbiehat tak som pridal s nim a nevedel ma cele mesto predbehnut... v strede cesty boli ostrovčeky a podobne hovadiny a stale sa tak pchal ze bol nuteny ist uplne po opačnej strane cesty.... potom som ho pustil dalej a siel svojich 90 neviem co komu pomoze ked prejde z bodu A do bodu B mozno o 5minut skor a možno tam nepride vôbec.... a tiez neznasam tych magorov co maju hmlovky ked je vonku v poho pocasie....

a minule som mal dokonca taku prihodu.... idem z Galanty a ako sa vychádza na Šalu tak je tam ten novy kruhovy spraveny.... kusok pred nim som stretol kamarata a siel za mnou....ked sme vosli do kruhaču sa zrazu ten magor vynoril hned na zaciatku ako sme vošli a zacal predbiehat všetky auta v kruhovom(akoby chcel zamachrovat predomnou) a ked uz mal vyjst von tak sa musel tak prudko zaradit ze auto ktore bolo hned za nim skoro vytlacil z cesty
clio
Offline

majo450

  • Príspevky: 91
  • Registrovaný: Uto 05. Okt 2010 16:33:57
  • Meno: Marian
  • Auto: renault clio

Re: debili za volantom

PoslaťPon 14. Mar 2011 23:38:36

U nas na vychde staci ked natrafim na SPZ zvacsa BA/BL na autach koncernu VW ktori si myslia o sebe, ze ja mam auto VW group ja som panom ciest a chodia bezhlavo. Minule jeden na pasate so znackou BA chodil z pruhu do pruhu bez smerovky a ohrozoval ostatnych ucasnikov. a ked som mu zatrubil tak kukal jak teľa na otvorene vrata.
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: debili za volantom

PoslaťPon 14. Mar 2011 23:42:25

autá WV group teda väčšinou škodovky zo značkami BA a BL má väčšina slovenských firiem na leasing. Napríklad firma kde pracujem je zo Skalice a služobné autá majú značky BA, takže sa vždy úplne nutne nemusí jednať o ľudí s BA
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: debili za volantom

PoslaťUto 15. Mar 2011 7:34:07

to je pravda ale ak mam byt uprimny nič proti blave ale ked si zoberieš niektorych machrov z BA tak je to na zasmiatie alebo zaplakanie.... v meste su krali to sa na teba lepia a trubia a neviem čo všetko (mam taku skusenost) a ked vyjdu z BA von niekam do Šale alebo do Nitry a podobne tak idu ako dosrany a boja sa aj odbocit pomaly..... vtedy by som takeho najradsej vytiahol z auta a oplieskal mu tu sprostu hlavu taky co je doma frajer a mimo mesta uplne dosrany ze kam to prisiel... samozrejme čest vynimkam
clio
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: debili za volantom

PoslaťUto 15. Mar 2011 9:03:12

milos lebo ty po blave jak král ? podla mna su všade rovnaky debili mna riadne seru i TT GA a kadekto iný
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: debili za volantom

PoslaťUto 15. Mar 2011 13:18:48

samozrejme ze su aj inde ale v BA ked som tak natrafim takmer vzdy na niekoho.... minule sme sli s busom po ba a chlapik z vedlajsej zacal na nas trubit ze sme mu nedali prednost a pritom sme boli na hlavnej tak nas predbehol zastavil autobus tak aby nevedel odist vystupil z auta azacal telefonovať.... vsade sa najdu magory aj v sali ich je dost a v poslednej dobe ich stale dost pribuda... kdejaky mlady co ma čerstvy vodičak ma silne auto od tatka a mysli si ze je kral ciest
clio
Offline
Obrázok užívateľa

0revange0

  • Príspevky: 100
  • Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 14:14:39
  • Bydlisko: Ba ;)
  • Meno: Gabo :o)

Re: debili za volantom

PoslaťUto 15. Mar 2011 16:40:28

Pozri ja zas v BA vidim KE, SC, DS tak sa radsej rychlo vzdialim. Moje skusenosti su presne ako tvoje ale vzhladom na BA. Ludia co to tu nepoznaju jazdia budto ako telata, alebo jak spomalenii, ale to je pochopitelne, ani ty keby si dosiel z KE rovno do BA by si nebol pan. DS mam zas skusenost ze tam kde sa da ist (medzimesto) nejdu... (70kmh) a tam kde sa neda ist, teda mesto idu 70 tiez :D a najhorsie skusenosti mam z SC, predvcerom som kadejako vselijako uhybal SC Subaru Forester ktory by mi bol rozbil cele auto ako nestihal ubrzdit kvoli kolone.

*vsetky nazory su moje subjektivne a nemaju sa nikoho dotknut* :D

*cest vynimkam :) hlavne z clio clubu :D*
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: debili za volantom

PoslaťStr 16. Mar 2011 8:48:18

jj to je pravda kazdy je v inom meste strateny niekto je viacej niekto je menej... a v kazdom meste sa najde magor ktory ta za to patricne obmedzi aj u nas v sali sa najdu magori a najhorsie je to ze su dokonca domaci :D
clio
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: debili za volantom

PoslaťStr 16. Mar 2011 11:51:03

aj domaci su obcas vedla....mna vytrubil hummer pricom on sa zle zaradil...no co uz, su aj taki medzi nami a zijem s tym
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline
Obrázok užívateľa

Andy4

  • Príspevky: 523
  • Registrovaný: Sob 07. Mar 2009 22:01:30
  • Bydlisko: Košice/Košice vidiek
  • Meno: Andrej
  • Auto: bolo nádherné Clio.

Re: debili za volantom

PoslaťStr 16. Mar 2011 14:31:37

Je totál jedno akú ŠPZ vidím na aute. V Cliu som mal a keď s ním sem tam idem aj mám zakaždým pocit, že si šoféri vo väčších autá potrebovali dokázať že majú na viac a zbytočne obiehajú, blikajú, resp. pridajú ak ich obieham ja atď... skrátka im to pomaly idúce malé auto prekáža, alebo ich irituje. Idem si svoje vždy, nech sedím v akomkoľvek vozidle. Je pravda, že v inom aute to až tak nevnímam.... teda nevnímam vôbec. Hold naturel slovácky sa nezaprie, či si z MI, RV, BA, KE .....
pacient z východu
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: debili za volantom

PoslaťStr 16. Mar 2011 16:08:59

Andy4, stotožňujem sa s tvojím názorom ;) Mňa pri srdci hreje, keď vidím niekoho na trebárs nadupanej Audinke ísť príkladne a ohľaduplne (toť vzácny jav na našich cestách a určite ich mimoriadne chvíľky).. ale takých poctivých šoférov (hlavne ľudí, lebo je to iba o ľudoch) je ako šafránu.
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

Romyx

  • Príspevky: 867
  • Registrovaný: Štv 15. Mar 2012 20:04:22
  • Bydlisko: Rajec
  • Meno: Roman
  • Auto: clio lll facelift hatback

Re: debili za volantom

PoslaťPia 13. Apr 2012 10:45:05

u nas taku reklamu maju ba bl ca knm a najradsej mam ludi ktory obiehaju auto aj ked vedia ze budu musiet vytlacit auto a aj tak idu a ohrozuju a ja uz jazdim 50 85 110 130
Z celej duše neznášam VW gruppe !!!
Predchádzajúci

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!