Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

rychlost ...

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Romyx

  • Príspevky: 867
  • Registrovaný: Štv 15. Mar 2012 20:04:22
  • Bydlisko: Rajec
  • Meno: Roman
  • Auto: clio lll facelift hatback

Re: rychlost ...

PoslaťNed 14. Okt 2012 8:38:17

Vaso to je neskutocne :cool: a kde inde ho das?
Z celej duše neznášam VW gruppe !!!
Offline
Obrázok užívateľa

scotti25

  • Príspevky: 807
  • Registrovaný: Štv 29. Okt 2009 10:07:09
  • Bydlisko: bratislava
  • Meno: martin
  • Auto: clio 1,2

Re: rychlost ...

PoslaťNed 14. Okt 2012 10:03:50

VAS0 píše:dám sem môj dnešný príbeh...síce tu nešlo o rýchlosť, ale o pomalosť. Pripájam svoj príbeh

Tak toto je príbeh dnešného dňa. Prvýkrát ma zastavili policajti. "Dobrý večer toto je bežná kontrola. Zdali ste sa nám podozrivý, pretože ste išli príliš pomaly. Prosím Vás ukážte nám doklady." Po preukázaní dokladov a následnému fúkaniu, ktoré dopadlo ako ináč v poriadku nasledovala moja otázka. "Ak sa smiem spýtať, nevadia Vám tie stromčeky, ktoré tu mám zavesené?" Policajt odpovedal s úsmevom na tvári: "No nám to tak vôbec neprekáža aj keď to máte vo vzornom poly...", po chvíľkovej odmlke dodal jeho kolega: "...chcete aj náš stromček?" Nevediac, čo si o tom mám myslieť som neisto odpovedal. "Áno chcel by som." Policajt sa usmial vošiel do auta a dal mi ich stromček. Popriali mi príjemný večer ja im takisto a aj som im poprial príjemnú službu. Keď odchádzali uvideli ďalší stromček a dodali: "Vy máte aj stromček na mriežke? Vy nie ste normálny." Usmial som sa a šiel ďalej naprieč svojím životom :)

...a rovno aj otázka. Takže ako je to s tými stromčekmi a vecami zavesenými na spätnom zrkadle?



v zakone je ze nemas mat nic vo vyhlade vodica ale zalezi od policajta co ta zastavi ako sa k tomu postavi to je ako s kolesami jedni po tom idu inym staci ze meraju rychlost ale je to na pokutu len aby si vedel
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: rychlost ...

PoslaťNed 14. Okt 2012 10:14:27

VAS0 :cool: neskutočný príbeh
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Predchádzajúci

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


cron
Daj si nás na plochu!