Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

zapojení zesilovače

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: zapojení zesilovače

PoslaťPia 11. Dec 2009 22:15:11

na také to normálne počúvanie podľa mňa stačí aj rádio ale k tomu od Keya by ti to myslím mohlo stačiť, nič tým nepokazíš, a za tú cenu 0€ ich tušim veznem najmenej 10 kúskov

Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: zapojení zesilovače

PoslaťSob 12. Dec 2009 0:12:48

žasnem toto sa mi velmi páčiiiii
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: zapojení zesilovače

PoslaťSob 12. Dec 2009 13:12:33

hmm no mne sa to moc nepozdáva, ked ani mikrofon na kamere nechrčal a dokonca natáčané vnútri tak to typujem na nejakých 50W rms, nič viac :shock:
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

Monty812

  • Príspevky: 42
  • Registrovaný: Uto 29. Sep 2009 16:48:13
  • Bydlisko: Vlkoš

Re: zapojení zesilovače

PoslaťSob 12. Dec 2009 15:16:31

kamery maj vetšinou dost kvalitní mikráky. my sme s kamerou nahrávali zvuk za koncertě a bylo to krásně čisté když to rvalo uši
Renault Clio II 1.4 8V 55kW - Mazel:)
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: zapojení zesilovače

PoslaťSob 12. Dec 2009 16:07:11

DB tu je špecka

•plug-and-play compact Class D amplifier for Alpine in-dash receivers
•4-channel amplifier
•45 watts RMS x 4 at 4 ohms (CEA-2006 compliant)
•selectable gain switch (high/low)
•fuse: 15A
•2-9/16"W x 1-1/2"H x 7-13/16"D
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: zapojení zesilovače

PoslaťSob 12. Dec 2009 16:10:59

dik smart, stačilo mi k presvedčeniu už len poistka, že tam je 15A, možno to má 4x20rms a to už vela hovorím :)
proVWokater
Offline

Queen

  • Príspevky: 14
  • Registrovaný: Štv 14. Jan 2010 23:30:20
  • Meno: Riso

Re: zapojení zesilovače

PoslaťPon 19. Júl 2010 10:43:10

Cawte chcel by som sa spytat ci mal niekto podobny problem... Cez vikend som si namontoval zosilovac Dragster Dab 2050 a premostil ho na subwoofer...

Ked zapnem radio zopne ho vsetko svieti a hraje, ale ibaze na minimum ako nahle pridam hlas na radiu alebo priamo na zosiku vyhodi ho zhasne kontrolka budenia a uz len bzuci membrana na sub..

Neviete mi poradit co to moze byt... (kabelaz spravena- napajanie + poistka, kostra, cinch + rem )


Vopred dakujem
Offline
Obrázok užívateľa

jancioscar

  • Príspevky: 341
  • Registrovaný: Štv 17. Jún 2010 14:21:31
  • Bydlisko: Nitra Klokočinos
  • Meno: Jan J.

Re: zapojení zesilovače

PoslaťSob 14. Aug 2010 22:11:26

zdravim,
zosilovace existuju aj na 2 repraky a 1 sub?
a zosiky su od- € ? netreba mi 700W subak a 200W repro :))
plati aj pri zosilovacoch ze cim mensi tym drahsi? lebo v mojom 3dv cliu nie vela miesta :) .ze by som dal zosik a sub na tu "desku" co je na kufri...a sice uz su tam 2 repraky...no mozno by sa to voslo..-
.
.
p.s.-mala otazocka co znamena kapacitator?hmm az to dobre pisem.DIK ! pouziva sa to pri autohifi?
FB: Jan Optimsta Jursa
Skype: jancioscar
Viber / Line
Offline
Obrázok užívateľa

xJERRYx

  • Príspevky: 205
  • Registrovaný: Štv 11. Feb 2010 15:37:14
  • Bydlisko: Bratislava, Petrzalka
  • Meno: Jaro

Re: zapojení zesilovače

PoslaťNed 15. Aug 2010 16:27:40

Cauko Janco... Zosilovace samozrejme existuju aj na 2x repro a 1xSUB... Ak ti ide o kvalitu,tak je lepsie dat osobitne monoblok pre subik a dvojkanal pre repro. V lacnejsom prevedeni ti ale staci kupit 4 kanalovy zosilnovac... Napojis dve repro na dva kanaly L+P a vystup pre subwofer sa robi do mostika zo zvysnych dvoch kanalov... Z jedneho zapajas + a z druheho minus na subik... teda je tam vacsi vykon co ti utiahne subwoofer.
Kapacitor je urcite velmi potrebna vec.. ak tam mas zosilnovac a nemal by si kapacitor,tak ti mozu pri hlasnej hudbe blikat napr. svetla... a dost to kazi elekriku auta... Kapacitor robi to,ze sa nabije z Baterie a ustaluje napatie pre zosilnovac,vdaka comu zosilnoac pri vacsej zaazi vladze...
Do plata by som ja osobne Subwoofer nedaval,ale da sa to aj tak riesit,ale urcite nie v povodnom plate... Muselo by byt vyrobene z MDF dosky... Myslim,ze tu je dost ludi co sa do hudby vyzna,tak ti mozno poradia nejake dobre komponenty... Ja mam velmi dobre skusenosti so znackou MAGNAT... VIBE... Ale dnes je kopa znaciek kde plati vela muziky za malo penazi... Zalezi od toho kolko chces do toho investovat...
Clio II, r.v. 98, 1,2l; 43kW
Offline
Obrázok užívateľa

jancioscar

  • Príspevky: 341
  • Registrovaný: Štv 17. Jún 2010 14:21:31
  • Bydlisko: Nitra Klokočinos
  • Meno: Jan J.

Re: zapojení zesilovače

PoslaťNed 15. Aug 2010 23:18:54

xJERRYx píše:Cauko Janco... Zosilovace samozrejme existuju aj na 2x repro a 1xSUB... Ak ti ide o kvalitu,tak je lepsie dat osobitne monoblok pre subik a dvojkanal pre repro. V lacnejsom prevedeni ti ale staci kupit 4 kanalovy zosilnovac... ... ...

Sewa Jarco :?
dikes za vysvetlenie,mne sa marilo ze sa ten kapacitator pouziva v autohifi alee som nevedel ze naco,a vyzera to ako "tuba" :)
noo vela investovat do toho necem,teraz su prvorade rozvody, ze 400€ -no dakujem pekne.to moje auto si mysli ze serem eurace :) :) :LOL:
pekny den!
FB: Jan Optimsta Jursa
Skype: jancioscar
Viber / Line
Predchádzajúci

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Daj si nás na plochu!