Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

zosik

  • Autor
  • Správa

..Thome..

zosik

PoslaťUto 29. Sep 2009 11:05:54

zdravim vas, ja bysom sa chcel len spytat ze kade pretiahnem kabel od baterky do kasne diik:D
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: zosik

PoslaťUto 29. Sep 2009 18:27:41

vraj sa to da cez origo prechodku na kable, ale ja som som zhodil stierace a tie plasty tam zhora, navrtal dieru a pretiahol kabel do interieru, robota na 20 min...

olejko

Re: zosik

PoslaťUto 29. Sep 2009 19:05:01

ja som dal dole palubovku a prevrtal som krížom dole z hornej strany na vodičovej strane cez dva plechy ďúru a dal tam podložky nech sa to nedotýka a potom to už len pod tou umelinou pod stieračmi vytiahneš a si tam
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: zosik

PoslaťUto 29. Sep 2009 19:46:06

tak olejko robil si to z opacnej strany, nebolo treba zmontovat celu palubku ale stacilo len ten kryt kde sa nastavuje vyska svetiel, keby si ho strcil z motorovej strany tak ti tam pekne vyjde...
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: zosik

PoslaťUto 29. Sep 2009 20:28:28

no ja mám síce clio 1 tam to je zrejme ináč ale ja som našiel jednú voľnú priechodku prestrčil kábel cez ňu a vyšlo mi to niekde naľavo od spojkového pedála a potom som to ťahal pekne popod umelý prah okolo dverí vodiča až do kufra
Obrázok

olejko

Re: zosik

PoslaťUto 29. Sep 2009 21:15:16

ked to tu tak čítam tak som to mohol aj inak vyriešiť, ale vtedy ma napadlo jedine riešenie a tak je tam a je to v pohode, takže pohoda, hehe ...dnes som sa vrtal cely den v aute tahal som zasa milion kablov v aute, objednal som totiž další zosik 4kanal SAL takže tahačky káblov atd, idem davať 7. a 8. repracik pod sedačky predne to ešte zajtra budem riešiť, zajtra dam nove radio, dnes som skryl všetky trčiace kable, no akože strach kukni moje riešenie kufru - tuning-riešenie kufru clio dva

..Thome..

Re: zosik

PoslaťStr 30. Sep 2009 23:09:43

jezis zlata felicia tam som prestrcil kable kade som chcel .. no ja som tiez dal dole stierace a tie plasty a cez tu povodnu kablovu prechodku mi to neslo lebo ja aj minus taham od baterky nemam rad na kostru to davat .. cize dvojity kabel .. aj ma napadlo ze to navrtam ale som nevedel ale tak dakujem za rady vyskusam :)) spravym si clio emental pri najhorsom :DDD

..Thome..

Re: zosik

PoslaťŠtv 01. Okt 2009 16:38:27

a nasiel som este jednu dieru isiel tade samostatny kabel a tade mi to preslo a uplne do pohody a pod volantom mi to vyslo takze s avytesujem :D najtazsie mam za sbeou uz len popajkovat koncovky a pozapajat :D
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: zosik

PoslaťŠtv 01. Okt 2009 16:59:08

Thome: chlapík no vidíš niekedy to treba tak skúmať čo a kade ale nakoniec sa vždy niečo nájde pre vŕtaním :cool: ....ozaj ešte jedna otázka nechávate všetko v aute aj cez zimu myslím zosík, woofer :?:
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: zosik

PoslaťŠtv 01. Okt 2009 18:02:22

no ja urcite ano sak bez hudby by som nevydrzal... no a ked bude zima aspon sa zosik bude lepsie chladit :D

..Thome..

Re: zosik

PoslaťŠtv 01. Okt 2009 23:37:15

ja tam woofer nedam to uz nechcem aspon zatim ma to uz omrzelo :D.. ja zosik len na repraky do plata .. mne to staci :)) a ano nechavam ho aj v zime sak tomu sa nic nestane :)))u nas zas take mrazy niesu .. skor ho ukradnu ako by mal zmrznut :DD

..Thome..

Re: zosik

PoslaťSob 10. Okt 2009 3:06:49

no a uz je aj subik ::DDDD predsa len ale nehra a neviem preco :((

..Thome..

Re: zosik

PoslaťSob 10. Okt 2009 19:47:59

uz hra :DD

..Thome..

Re: zosik

PoslaťPon 12. Okt 2009 8:49:09

tak a tu je docasne riesenie .. ale to bude cele inak :P slubujeem :D
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.

olejko

Re: zosik

PoslaťPon 12. Okt 2009 8:52:06

nooo popracuj ešte troška na tom, aspon kobercom potiahni tu bednu, uvidiš že to bude dobre vypadať a aj zvuk budeš mať makší trošku
Ďalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Daj si nás na plochu!