Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Lacny 4 kanal na repro

  • Autor
  • Správa

Casey

Lacny 4 kanal na repro

PoslaťNed 26. Júl 2009 16:41:21

Odporucte mi pls neaky lacny 4 kanal zosik zatial len na predne kompa. Rozmyslal som nad Mac audio Z 4200 a Magnatom Rx 44...... kedze to je len na predne kompa nejde mi o brutalne watty ale o pekny zvuk. Popripade ak mate nieco aj na predaj tak dajte vediet......dik
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťNed 26. Júl 2009 17:06:44

Casey píše:Odporucte mi pls neaky lacny 4 kanal zosik zatial len na predne kompa. Rozmyslal som nad Mac audio Z 4200 a Magnatom Rx 44...... kedze to je len na predne kompa nejde mi o brutalne watty ale o pekny zvuk. Popripade ak mate nieco aj na predaj tak dajte vediet......dik

Pokial ti ide iba o predne kompa tak na to by stacil aj dvoj kanal...ak by si chcel napajat aj woofer tak k tomu este monoblok,ak by si dal stvorkanal na dva kanaly kompa a tie zvysne dva premostenim na woofer na to by ti mohol mozno byt dobry 4-kanal napriklad MacAudio Z 4200 popripade nieco od Ground Zero alebo Hertz...chalani ti urcite este nieco poradia
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 0:47:23

casey. ked ti ide o pekný zvuk tak magnat z hlavy okamžite vyhod
proVWokater

Casey

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 7:16:24

dB_Boy píše:casey. ked ti ide o pekný zvuk tak magnat z hlavy okamžite vyhod


ten som este nepocul ale co som videl test tak celkom dobre dopadol........tak ono uprimne ani ten MaC audio neni buhvico ale hold smola u mna je ze som velmi narocny na zvuk ale penazenka mi ho momentalne nedopraje takze potrebujem nieco s dobrym pomerom cena/ vykon........
mate neake tipy ?
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 8:30:11

viem ti zohnať zosík karamp o darc audia, stará klasika z ameriky keby si chcel. cena tam je okolo 150€ a zahjrá to nenormálne krásne
proVWokater

Casey

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 8:39:21

dB_Boy píše:viem ti zohnať zosík karamp o darc audia, stará klasika z ameriky keby si chcel. cena tam je okolo 150€ a zahjrá to nenormálne krásne


nemas k nemu neaky link na info....google mi ho nenasiel

Casey

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 8:43:33

Casey píše:
dB_Boy píše:viem ti zohnať zosík karamp o darc audia, stará klasika z ameriky keby si chcel. cena tam je okolo 150€ a zahjrá to nenormálne krásne


nemas k nemu neaky link na info....google mi ho nenasiel


jaj pockaj top je ARC audio....ahah tak nieco som uz nasiel....s touto znackou robi aj chip foose aj kua....dik za tip kuknem to
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 9:20:25

jj robí s ním chip foose, ale toto je starší typ ked ich ešte nenavrhoval, ale hraju velmi krásne, maju len síce dvojkanály, slabší a silnejší, ale čo som to počul na moreloch tak moje auto sa može schovať, asi si ich dám aj ja
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 9:22:50

proVWokater

Casey

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 9:30:40

to je len 2 kanal to je skoda....ja chcem 4 kanal nechcem mat plny kufor zosikov....na starom aute som mal a uz stacilo tam som mal 4 kanal zapco a monoblok zapco....a tie hrali super ale hold to boli ine zosiky z referencnej rady.....
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 9:42:35

nerob si srandu, dva zosíky do auta schovám tak že to nikto ani neuvidí hehe :)

no zapco tak to ano, to su tiež slušné zosíky, preto nechápem prečo rozmýšlaš teraz nad magnad alebo nad mac audio :D
proVWokater

Casey

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťPon 27. Júl 2009 10:08:11

dB_Boy píše:nerob si srandu, dva zosíky do auta schovám tak že to nikto ani neuvidí hehe :)

no zapco tak to ano, to su tiež slušné zosíky, preto nechápem prečo rozmýšlaš teraz nad magnad alebo nad mac audio :D


ale jasne ja mam druhu podlahu takze tam dam aj 4 zosiky .... :D
odpoved preco lacny zosik je jednoducha ked som mal stare auto tak som pre cca 4 rokmi mal prachy na tuning a audio ...ale teraz mam hypoteku, uver na auto a v septembri sa zenim takze kazda koruna je teraz dobra....takze chcem aspon nieco zatial nech to hra a potom to vymenim za nieco lepsie :D
Offline
Obrázok užívateľa

0revange0

  • Príspevky: 100
  • Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 14:14:39
  • Bydlisko: Ba ;)
  • Meno: Gabo :o)

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťUto 28. Júl 2009 16:17:16

Mno ja mam Carpower 4/600 a nestazujem sa, nato aby to bola SoundQuality by som sa musel velmi vyhrajkat s dverami atd... A existuje aj 4/400ovka ktora je lacnejsia a hovorim ja som spokojny... ale tak keby som si mal vybrat medzi Z4200 a magnatom tak tu Z4200ovku :) stara dobra klasika
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťŠtv 30. Júl 2009 9:36:25

zosík caramp od ARC audio čo ti Czabi odporúča je asi to najlepšie hrajúce kovové čosi čo som tento rok počul,ako fakt ma ten zosík dostal,za tie prachy nezoženieš lepší zosík,podotýkam DP 400,krásna kontrola na kompách i basáku,ako ja osobne by som už nič viac neriešil a za 150E
:cool:
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok

Casey

Re: Lacny 4 kanal na repro

PoslaťŠtv 30. Júl 2009 10:39:59

tycon píše:zosík caramp od ARC audio čo ti Czabi odporúča je asi to najlepšie hrajúce kovové čosi čo som tento rok počul,ako fakt ma ten zosík dostal,za tie prachy nezoženieš lepší zosík,podotýkam DP 400,krásna kontrola na kompách i basáku,ako ja osobne by som už nič viac neriešil a za 150E
:cool:



on ma damping faktor 400 :?: :?: :?: a kua tak to fakt asi Z4200 a ostatne chrchlatka s DP 100 skrkam......to ste my mali skor povedat kluci ;) ale teraz ma o to viac mrzi ze na to nejsu teraz prachy........

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Daj si nás na plochu!