Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

vytlmenie prednych dveri, clio II

  • Autor
  • Správa
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

vytlmenie prednych dveri, clio II

PoslaťUto 07. Apr 2009 8:26:02

ahoj priatelia, mam na vas jednu otazku:

ako viete na predidenie akustickemu skratu je potrebne uzatvorit ozvucnicu, pri prednych dverach mi vsak nastal mensi problem (myslim ze aj kvoli nemu mi pri vyssej hlasitosti vznikaju rezonancie). Otazka znie ako dokonale uzatvorit priestor ktory je oznaceny na fotke, kedze do tohto miesta sa zasuva odkladaci priestor tapaciru. Vdaka za rady

Obrázok
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: vytlmenie prednych dveri, clio II

PoslaťUto 07. Apr 2009 8:47:40

ja som na tapacit nalepil ans penu 5cm ta to uzavrie, aj ked musim priznat ze to nieje kto vie co. Ak by si to chcel robit do detailu tak upravit tapec, odrezat piehlbinu a dolaminovat to no to je prerabka jak hovado. Mne to staci takto
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: vytlmenie prednych dveri, clio II

PoslaťUto 07. Apr 2009 8:56:46

invi: uzatvara sa to aj tenkou mdf-kou ale ta by ti tam zavadzala myslim este viac ked je tam ten odkladaci priestor na tapacire....zvnutra dveri mas urcite dynamat alebo nejake asfaltove platy na tapacir supni ANS penu a malo by stacit...rezonancie pri vyssich hlasitostiach budu podla mna vzdy ;)
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: vytlmenie prednych dveri, clio II

PoslaťUto 07. Apr 2009 11:02:26

jasne chlapci, zabudol som vsak napisat ze nechcem robit ziadne vonkajsie zasahy to znamena laminovanie, doorboardy a pod.
ans penu na tapaciri samozrejme nalepenu mam, neviem co konkretne mi rezonancie sposobuje, preto chcem najskor 100%-ne uzatvorit dvere, a potom sa mozem pohnut dalej pretoze tlak je tam pomerne velky lebo repraky su na zosiku...

Aadio21

Re: vytlmenie prednych dveri, clio II

PoslaťUto 26. Máj 2009 21:32:40

invizibl píše:jasne chlapci, zabudol som vsak napisat ze nechcem robit ziadne vonkajsie zasahy to znamena laminovanie, doorboardy a pod.
ans penu na tapaciri samozrejme nalepenu mam, neviem co konkretne mi rezonancie sposobuje, preto chcem najskor 100%-ne uzatvorit dvere, a potom sa mozem pohnut dalej pretoze tlak je tam pomerne velky lebo repraky su na zosiku...

ahoj ja som to vyriesil tak ze som pouzil ten gumoasfalt ktory som rozvalkal a tesne okolo otvoru som to prilepil a nasledne ked som nasadil tapacirunk tak ono sa to prilepilo o ten vycnelok-odkladaci priestor a tim padom mi to po celom obvode odkladacieho priestoru dokonale uzavrelo dvere som vytlmil cely vonkajsi plech a aj vnutorny som cely uzatvoril kazdu dieru pouzil som dynamat extrem.a na tapacir som z vnutornej strany pouzil akusticku penu sinuslive oblast odkladacieho priestoru som ponechal plast bez peny aby mi ten gumoasfalt riadne prichytil tapacir o plech dveri! drzi to ako priklincovane aj bez tych umelych cudlikov a srubiek co su zo spodu!! zvuk je neopisatelne lepsi rezonacie ziadne aj pri max zatazi repro ktore davaju 85wat rmsvo dverach mam kompa magnat vsetko napojene na zosik 4kanal ktory dava na 1 kanal 120wat pri 4ohm este planujem do tlmit kufor zadne stlpiky a bude to vsetko ten gumoasfalt som pouzil ten ktory som mal po celom obvode prichiteny tapacirunk o plech myslim od vyroby natahuje sa ako zuvacka nieco podobne vyraba firma WHURT ale neviem ako sa to vola.dynamat som nesetril pretoze som ho mal dost vela za velmy smiesnu cenu

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Daj si nás na plochu!