Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

clio III - repro do zadných dverí

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Romyx

  • Príspevky: 867
  • Registrovaný: Štv 15. Mar 2012 20:04:22
  • Bydlisko: Rajec
  • Meno: Roman
  • Auto: clio lll facelift hatback

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťUto 14. Máj 2013 10:07:29

Z celej duše neznášam VW gruppe !!!
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťUto 14. Máj 2013 10:35:14

no ono záleží na náročnosti, ale kedže to budeš pohánať s rádia a niesi nijak náročný zameraj sa skor na reproduktory s vyššou citlivosťoú (nad 91dB), ktorá s rádia lepšie zahraju (niesú tak náročné na zdrojový signál) čo sa výkonu a značky týka asi je to jedno, bo ich v predu aj tak počuť nebudeš
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

AdamiX

Administrátor

  • Príspevky: 1488
  • Registrovaný: Uto 24. Apr 2012 22:29:43
  • Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
  • Meno: Adam
  • Auto: Clio Campus 2012

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťUto 14. Máj 2013 12:48:18

skor sa zameraj na predok a komponentne repro. Nie koaxialy.

Teda podla toho co od toho ocakavas, ak chces vzadu detom vyhravat, tak tie a ak to chces sam pocuvat, tak ries predok ;)
Offline

Kefas

  • Príspevky: 2
  • Registrovaný: Ned 19. Jan 2014 19:48:50
  • Meno: Peter Štellmach
  • Auto: Renault Clio III Grandtour

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťPon 20. Jan 2014 22:54:59

Zdravím,
rodinný priateľ ma požiadal aby som mu zistil a aj pomohol namontovať reproduktory do zadných dverí. Má Clio III GrandTour, presnú výbavu vám teraz neviem povedať, a ospravedlnte ma za málo informácií o aute, preto že s ním často nie som.

Áno čítal som že radšej investovať do predku, ale jemu to vpredu stačí a to do zadu chce kvôli tomu, že keď ide niekde s rodinou, tak v zadu nieje nič počuť.

No a teraz otázka, čo všetko budem k tomu potrebovať? Pred príprava tam zrejme nieje, preto že v tom púzdre na káble čo idú do zadných dverí je cítiť len jeden kábel, čo je zrejme central, tak že natiahnuť káble.

Druhá vec, pozeral som nejaké fotky ako montovali repraky, ale vpredu, a niekde som sa dočítal, že tam treba nejaké podložky, alebo ako to nazvali pod tie repraky, aby som ich tam vedel uchytiť. Ako je to? Či len kúpim repraky, a ich proste pripevním do vopred pripravených dier na šruby? A idú tam priemerovo také reproduktory ako dopredu? 13 cm?

A ak ste sa dostali až sem a máte ešte chuť poradiť nejaké jednoduché reproduktory, ktoré tam nahodiť, budú napájane len z autorádia.

P.S.: Niečo lacnejšie, ale zase nech to vydrží viac ako 2 roky.

Za informácie ďakujem.
Offline
Obrázok užívateľa

AdamiX

Administrátor

  • Príspevky: 1488
  • Registrovaný: Uto 24. Apr 2012 22:29:43
  • Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
  • Meno: Adam
  • Auto: Clio Campus 2012

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťPon 20. Jan 2014 23:36:17

Dopredu sa davaju repraky pre ludi ktory sedia v predu, dozadu pre tych ktory vzadu, takze presviedcat ta nebudeme ;)

Ak to ma pravdepodobne ist z povodneho radia, tak by som bol za nejake koaxialne 13'' repro. Ak ma vyrez a miesto v plate, uz mas rovno vyhrane.
(Ja som pioneery predal za 10€, popozeraj inzeraty)

Kupis 13'' reroduktory na ktore napajkujes 2 zilovy kabel. nejakym sposobom ten kabel z dveri musis dostat do auta, bud prevrtas trosku priechodku, alebo si najdes inu cestu. Neviem ako to tam vypada.

Kabel by som popod plasty tahal po predne dvere/radio kde by som to zlodejkami napojil na tie iste kable ktore pohanaju predne repro.

Popripade originalne radio by malo mat aj podporu na zadne repraky, takze uz to len zapichnut tam a ide sa :)

Najst tie spravne kable bude zlozitejsie, asi by som vybral predne repraky a pozrel akej farby su na nich pripevnene kable ;)
Offline
Obrázok užívateľa

KuBo_OOo

Support

  • Príspevky: 875
  • Registrovaný: Uto 31. Aug 2010 23:23:57
  • Meno: Kubo
  • Auto: Clio Grandtour 1.2 kompresor

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťUto 21. Jan 2014 0:06:38

Kable by tam mali byt (ja som mal) variant najjednoduchsi - smer renault - kupit konzoly do zadnych dveri (je tam holy plech) namontovat konzoly a do nich osadit repro. 13cm.
Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody...

Airride PoWer :)
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťUto 21. Jan 2014 8:48:17

presne ako pise kubo... ja som tam tiez kable mal a musel som kupovat taky plastovy adapter v renaulte aby som ich mal kde osadit ale kedze som mal velky magnet na nich tak som daval este vyrobit jednemu z okolia co robi s drevom take kruzky(podlozky) aby boli viac vonku nevypytal za to nic a ja som spokojny ze mi tam vosli :D
clio
Offline

Kefas

  • Príspevky: 2
  • Registrovaný: Ned 19. Jan 2014 19:48:50
  • Meno: Peter Štellmach
  • Auto: Renault Clio III Grandtour

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťŠtv 23. Jan 2014 22:35:17

Ďakujem za rady, ešte otázka, keď vravíš, že ti tam nevošli, aká je maximálna hĺbka reproduktorov?
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: clio III - repro do zadných dverí

PoslaťPia 24. Jan 2014 8:50:14

Hlbka by mala byt dostatocne velka na 13cm repraky vseobecne... ale je som mal magnet priemerovo velky a myslim ze to zavadzalo nejakej liste v ktorej chodi okno ked sa spusti dolu, alebo tam bola nejaka vystuha, neviem ti konkretne povedat bo si to uz nepamätam lebo som to riesil pred 4 rokmi...
clio
Predchádzajúci

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron
Daj si nás na plochu!