Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

vyhladit drazky na naraznikoch + ako spravit mriezku

  • Autor
  • Správa

cabalala

vyhladit drazky na naraznikoch + ako spravit mriezku

PoslaťStr 18. Máj 2011 23:56:40

zdravim,
chcel by som vyhladit drazky a miesto pre hmlovky na naraznikoch.mate to niekto?alebo ako je to najlepsie spravit.a nie moc draho.a este co mam sptavit s tym plastom na spodku predn. naraznika..ma ho tam nechat alebo dolu..
...dalej by som chcel dat mriezku do narazniku,len neviem aku tam mam dat,z akeho materialu a pod.mate s tym skusenosti.
diky moc
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: vyhladit drazky na naraznikoch + ako spravit mriezku

PoslaťŠtv 19. Máj 2011 2:29:07

mno drážky zmiznu u lepiča plastov /najtrvácnejšie riešenie/ zniesli by i tmel ale je to hlboká ryha na tmel plus plast raz to vypuka i pri kontakte s druhým autom alebo iným predmetom to hned vypuká po týchto procedurach trebaaaa lakovať komplet diel zadny i predný

zajačniky čiže mriežku nerieš nie je ju tam treba

a ked treba lakovať tak by som ti k tvojim pekným svetlám odporučil radšej porobené dieli /originály aké nemá nik i ked je to na iný rozpočet /

http://clio-club.sk/viewtopic.php?f=30&t=1458&sid=8f42fa5ddf258d24bafb785c610da5d6 fotky su horšie ale nedoporučil by som kravinu ved všetky projekty su moje dielo - zadný naraznik by si mal vziať určite clio je krasne ked má nadlžený naraznik opticky ho to pritlači k zemi a s phase2 je krajši ako phase 1 a tento je vyhladený a prisposobený na phase1 - ked daš vyhladiť tie ryhy u lepiča tak minimalne 60 až 80 E tam nechaš takže sa to oplatí - predný je ako je spomínané prerobený s thalie s otočeným otvorom zo zahladenými otvormi prerobenými hmlovkami nadlženy s dorobeným lizatkom a osadený čočkovými hmlovkamy /hodia sa ti k svetlám/ su to hmlovky s bmw 46 M-packet
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: vyhladit drazky na naraznikoch + ako spravit mriezku

PoslaťUto 12. Júl 2011 0:04:20

mam otazku....mam naraznik a tak co ho nechat stat:-)

mam ph2, teda vlastne ph3....idealne na zahladenie predneho naraznika je ist za lepicom a nechat nech mi zalepi tu drazku medzi povodne ciernymi dielmi a naraznikom? A tym to aj zafixuje ze sa to nepohne pri jemnejsom kontakte?
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: vyhladit drazky na naraznikoch + ako spravit mriezku

PoslaťUto 12. Júl 2011 2:56:00

správne ale treba dobreho lepiča čo aj rozmýšla , čiže to zvari tak aby boli čo najmenšie výškove rozdieli rpetože potom by tam museli isť kila gitu i ked flexu ale bolo by to zbytočne a riskatne i pri tých jemných kontaktoch i ked flex git znese hodneeeee
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation

Späť na Tuning

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


cron
Daj si nás na plochu!