Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Stierace

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Stierace

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 20:09:25

Chcem sa spytat aky mate nazor na tekute stierace .
Je nejaka speci znacka dobra a co cca stoji.
Ci sa to oplati davat teraz na zimu a ci nevadi tomu potom voda z ostrekovacov nemrznuca zmes.
A kto ma tie tesco stierace ci mu teraz na zimu ako sa ochladilo nestvrdli trocha a nevrzgaju po skle ...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Stierace

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 20:25:57

Žubrienka.. jedno aj druhé je total na šit. Tekutý stierač je somarina a tie tesco stierače.. veď značka a cena vraví za všetko. Radšej tie peniaze tentokrát daj na kvalitnejšie stierače.
K tomu tekutému stieraču.. musíš sklo poriadne očistiť a ten tekutý stierač poriadne rozleštiť. Ale tá námaha výjde nanivoč, lebo častým stieraním po krátkom čase ho stiahneš zo skla a budeš musieť ten proces zopakovať. A to sa v zime ozaj dosť blbo robí a také každe dva týždne.. no vybodol by som sa na to hneď.
Vravím, tie peniaze radšej použi na kúpu kvalitnejších stieračov...
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Stierace

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 20:48:00

tak ja som stymi Tesco stieracmi spokojna len teraz ked teplota klesla na nulu tak sa mi zda ze trocha ako keby stvrdli a ked som dnes isla tak mi tak vrzgali po skle ale stieraju dobre to sa nestazujem ....a rozmyslala som aj nad tymi tekutymi preto ma to zaujima kedysi som to mala na favorite ale to bolo moc moc davno a ci teraz nevymysleli nieco lepsie....
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Stierace

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 20:57:51

dobre ze si otvorila tuto temu... dnes som si vsimol ze mi stierac robi tuttuttut a vynechava proste "skace" tak to budem musiet riesit... kolko by mal taky stierac vydrzat? a na starom cliu este som si priamo v renaulte kupil za 800,-sk BOSH strierace a tie boli ineee veru... ale v bratislave by som si ich nekupoval... to len cakas kedy ich najdes utrhnute... :(
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Stierace

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 21:06:17

Ludia teraz som kupil v tescu stierace obyckove a za 1,50€ vo vypredaji... a stieraju uplne kvalitne myslim ze na zimu idealne... a kupil este jedny na dalsiu sezonu...
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Stierace

PoslaťPia 16. Okt 2009 6:26:15

ja som kupil VALEO stierače za 9,90 a možem povedať,že su super...aj na favorite ich mám už takmer tretí rok a stále super stieraju...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V

Luci Luc

Re: Stierace

PoslaťPia 16. Okt 2009 7:46:20

Nedávno mi přítel kupoval na devatenáctku stěrače, tyjo stáli 999Kč, ale stírají fakt luxusně. Ovšem po tom, co mi to auto zbořil na parkovišti jeden pán, tak je to asi ta nejcennější věc na autě momentálně :lol:

..Thome..

Re: Stierace

PoslaťPia 16. Okt 2009 8:16:44

ja som si tiez kupil na auto pred dvoma rokmi BOSCH stierace asi za liter slovenskych a su super teraz som ich len prehodil na clio ale uz zacinaju vrzgat obcas tak neviem co kupim ale urcite to budu BOSCH

olejko

Re: Stierace

PoslaťPia 16. Okt 2009 8:36:09

ja by som chcel reagovať na tekutý stierač - dal som si to už asi tretí krát a je to super, ale len pri vyšších rýchlostiach mimo mesta vtedy to fakt pomôže, lebo nemusíš púštať stále stierače a kvapky ti idú samé preč waw, davame to aj na čelné na zafiru a tam to tiež dobre funguje, a ked k tomu pripojíš nové stierače no super....a neni to až také drahhé
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Stierace

PoslaťPia 16. Okt 2009 12:59:28

Takze ked si tam hodim tie tekute stierace nic stym nepokazim nie ?? Ja len ci mi to nebude robit sarapatu na skle kedze ide zima a mraz
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Andy4

  • Príspevky: 523
  • Registrovaný: Sob 07. Mar 2009 22:01:30
  • Bydlisko: Košice/Košice vidiek
  • Meno: Andrej
  • Auto: bolo nádherné Clio.

Re: Stierace

PoslaťPia 16. Okt 2009 19:11:17

...no tekuté stierače mi robia šarapatu po tme, pri osvietení protiidúcim autom to na skle vytvára mapy.

A aerotwin stierače z tesca odporúčam. 3 eurá a Mám ich už druhý rok. Pred tým som mal aerotwiny od Valea za 1000,- Sk. Po polroku boli nepoužiteľné. Nikdy viac drahé...
pacient z východu
Offline

pastorek

  • Príspevky: 52
  • Registrovaný: Pia 02. Okt 2009 20:45:27
  • Bydlisko: kúsok od Trnavy
  • Meno: Peter
  • Auto: Pastorek

Re: Stierace

PoslaťSob 17. Okt 2009 0:05:33

Presne takú istú skúsenosť mám tiež. Tekuté stierače alebo vosk z umyvárky vytvorí na skle mastnú vrstvu po ktorej sa pekne kotúľajú kvapky ale v noci je to hrôza ako po prejdení stierača je okno celé biele.
Používal som stierače rôznych značiek ale zimu neprežili bez újmy žiadne.
Clio II Extréme, 1,4 automat
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Stierace

PoslaťSob 17. Okt 2009 0:23:52

Tak dik chlapci radsej ostanem len pri normal stieracoch .... nebudem riskovat ze nic neuvidim xixi ....som slepa aj bez toho :D :lol:
Obrázok

olejko

Re: Stierace

PoslaťSob 17. Okt 2009 2:36:41

čo ja viem žeby ostalo dačo biele ked pretrem v noci stieračmi, no daky ten film sa tam zobrazi ale na chviločku ale je cez ne vidno, mne zas toto nerobí problém, ale zahmlievanie skiel a zdochínanie auta za studeneho motora....piče neviete čo to je? ale stierače mám za dakych pár euro a su super, uvidíme pozime, po primrznutých omilom zapnutých stieračoch - stalo sa mi to na zafire ale fachčili dalej ani sa nepoodtrhali - to asi preto lebo stali 2stovky skk hehe

BillaBongclio

Re: Stierace

PoslaťSob 17. Okt 2009 22:52:40

v castej na avanti benzinke robia nanotechnologiu je to podobne tekutemu stieracu a vydrzi to vraj 20000km a viac...cena 24€
vlastna skusenost
Ďalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 79 hostia


Daj si nás na plochu!