Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

  • Autor
  • Správa

BillaBongclio

JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:01:23

NO TEN MOJ ZERIE PRIEMERNE 4L NA 100km ALE UZ SA MI PODARILO UROBIT AJ PRIEMERNE 3,5L TO NIEJE ZLE VSAK???
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:05:08

1.2TCE => priemerna 6.2L / 100Km
1.2TurboControlEfficiency

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:08:04

P A T O píše:1.2TCE => priemerna 6.2L / 100Km


no to sa mi zda dost nie???ja mam tak povediac polovicu
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:17:48

Posledne ked som pozeral priemernu tak som mal 6,6 ale to je od okamihu co som prevzal auto.

Inak čo si tak všímam aktuálnu tak vacšinou okolo tých 5 v meste aj mimo, ale tak keď autíčko vypýta tak ho nakŕmim

Inak myslím, že sa tvoje auto a moje alebo Paťove nedá až tak úplne porovnávať
Benzín - diesel
Krátke dlhé Clio
bez turba - s turbom najviac spapá turbo

Ale tak keďže mi predtým žral favorit 10 na stovku tak som stále spokojný
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

Maximus30

  • Príspevky: 50
  • Registrovaný: Sob 26. Sep 2009 20:34:37
  • Bydlisko: Bratislava

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:22:11

mno tak moja najlepsia bola nieco okolo 5,8L a najhorsia noo ani neviem bo mi nejako rychlo zmyzol benzin :D
1,2 16V Dynamique čierna metalíza
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:29:01

po nachipovaný a xy upravách sa to pohybuje od 4,0 do 4,7 pri športovej jazde celej nádrže....
proVWokater
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:31:04

6 +- liter 1.2 8V 3.5 priemer NEVERIM 1.5 Dci uz mam v rodine a neexist tak 4.8 a az 5 litrikov by som ti zozral ale ak mas 3.5 l/ 100km tak prosim ta uz nejazdi lebo mas svetovy unikat :D skus pridat plyn a potom napis priemernu lebo priemerna nieje ta najmensia hodnota aka sa ukaze na displeyi ale ked prelezes tatry hore dole tak potom sa ukaze priemerna.

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:32:03

smartmanik píše:Posledne ked som pozeral priemernu tak som mal 6,6 ale to je od okamihu co som prevzal auto.

Inak čo si tak všímam aktuálnu tak vacšinou okolo tých 5 v meste aj mimo, ale tak keď autíčko vypýta tak ho nakŕmim

Inak myslím, že sa tvoje auto a moje alebo Paťove nedá až tak úplne porovnávať
Benzín - diesel
Krátke dlhé Clio
bez turba - s turbom najviac spapá turbo

Ale tak keďže mi predtým žral favorit 10 na stovku tak som stále spokojný


je to jasne zalezi od jazdy aj od turba no s porovnanim s tymi 10timi ltrami je aj spotreba 7l super :D

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:32:30

dB_Boy píše:po nachipovaný a xy upravách sa to pohybuje od 4,0 do 4,7 pri športovej jazde celej nádrže....


no sak to je jasne ze to viac papa

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:33:56

fuseon píše:6 +- liter 1.2 8V 3.5 priemer NEVERIM 1.5 Dci uz mam v rodine a neexist tak 4.8 a az 5 litrikov by som ti zozral ale ak mas 3.5 l/ 100km tak prosim ta uz nejazdi lebo mas svetovy unikat :D skus pridat plyn a potom napis priemernu lebo priemerna nieje ta najmensia hodnota aka sa ukaze na displeyi ale ked prelezes tatry hore dole tak potom sa ukaze priemerna.



no pravdupovediac ja ked jazdim tak je tych 4-4,5 litra ale raz mal auto pozicane priatel na vikend a ked som mrkla palubak ked mi ho vratil bola priemerna 3,8litra skoda ze som to neodfotila :(

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:35:28

BillaBongclio píše:
fuseon píše:6 +- liter 1.2 8V 3.5 priemer NEVERIM 1.5 Dci uz mam v rodine a neexist tak 4.8 a az 5 litrikov by som ti zozral ale ak mas 3.5 l/ 100km tak prosim ta uz nejazdi lebo mas svetovy unikat :D skus pridat plyn a potom napis priemernu lebo priemerna nieje ta najmensia hodnota aka sa ukaze na displeyi ale ked prelezes tatry hore dole tak potom sa ukaze priemerna.



no pravdupovediac ja ked jazdim tak je tych 4-4,5 litra ale raz mal auto pozicane priatel na vikend a ked som mrkla palubak ked mi ho vratil bola priemerna 3,8litra skoda ze som to neodfotila :(



a samozrejme zalezi kadial chodim ked je to dialnica a rovna cesta tak je to fajn ale ked beham na chatu ku krstnej na zochovu chatu tak vidim divy na tachaci
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 18:40:44

mne sa podarila najmenej 4,8 ,ale to som sa velmi snažil ,čo ma nebaví a mám taký dojem ,že s novými kolesami sa mi to už ani nepodarí.
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 19:11:53

fuseon píše:6 +- liter 1.2 8V 3.5 priemer NEVERIM 1.5 Dci uz mam v rodine a neexist tak 4.8 a az 5 litrikov by som ti zozral ale ak mas 3.5 l/ 100km tak prosim ta uz nejazdi lebo mas svetovy unikat :D skus pridat plyn a potom napis priemernu lebo priemerna nieje ta najmensia hodnota aka sa ukaze na displeyi ale ked prelezes tatry hore dole tak potom sa ukaze priemerna.


1.5 DCI 60kw su uzastne motory, jazdim kombinacia mesto+ mimo metsto a dohodobu spotrebu (poslednych 250l nafty)mam priemernu spotrebu 4.0 :P
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 19:19:09

mr.mike píše:
fuseon píše:6 +- liter 1.2 8V 3.5 priemer NEVERIM 1.5 Dci uz mam v rodine a neexist tak 4.8 a az 5 litrikov by som ti zozral ale ak mas 3.5 l/ 100km tak prosim ta uz nejazdi lebo mas svetovy unikat :D skus pridat plyn a potom napis priemernu lebo priemerna nieje ta najmensia hodnota aka sa ukaze na displeyi ale ked prelezes tatry hore dole tak potom sa ukaze priemerna.


1.5 DCI 60kw su uzastne motory, jazdim kombinacia mesto+ mimo metsto a dohodobu spotrebu (poslednych 250l nafty)mam priemernu spotrebu 4.0 :P



dik za svedectvo nechceli mi verit ze tolko zere :D
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťStr 30. Sep 2009 19:44:55

mr.mike mi uz raz vysvetloval ekonomiku svojej jazdy, :) ze? skus jej ju ozrejmit, nejde mi o to vas tu presviedcat ze vam to tolko a hnetolko nezere ci zere, ide mi o to ze pride na forum buduci zaujemca o clio Dci a kukne si : aaaa super spotreba 4 litre, ok tak sa ocitne auticko u neho doma, natankuje plnu a sup na cesty, prejde certovicu pojde dialnicou 130km/h tam to stoci na bansku bystricu prejde donovaly, pocka hodinu v zapchce v banskej da si krasnu jazdu po stiavnickych vrchoch a po rozdrbanej ceste sa spokojne vrati do brezna, cely nateseny ako super auticko si kupil namacka si na palubnom pocitaci priemernu spotrebu a tam ho caka krasny udaj 3.8 l/ 100km COOO? CIIII? berte to ze existuje svet aj za bratislovou a podobnimy rovinami ako su tam, potom vzniknu nedopatrenia a ohovaria a podobne, pisem to preto lebo mam skusenost ze prisiel za mnou kamarat ze si kupi 530d, taktiez bmw forum deklarovalo ze maju 7-8 litrikov na dialnici sa da aj za 5-6, chlapec stastny ma 200 koni a spotrebu 7 litrikov, no a co myslite kde je realita? 3.8 co, neberte to zle ale napiste spotrebu auta pri jazde bez setrenia plynu, nehovorim sportova jazda ale proste jazda bez sporenia a davania si pozor kolko to akurat zere.

Cest
Ďalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 54 hostia


Daj si nás na plochu!