Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

  • Autor
  • Správa

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPon 05. Okt 2009 13:46:08

fuseon píše:vcera som siel z PB do Besenovej, je to 1/3 dialnica 1/3 medzimesto 1/3 mesto, isli sme fabiou 1.2 htp cestou tam som soferoval ja a cestou spat piatelka, na zaklade tejto temy som siel za najmenej ako sa da no nezdrzoal som premavku kvoli tomu ze sa plynulo rozbehnem aby som nemal vyssiu spotrebu no aj tak som siel ako dochodca, proste vedla mna priatelka zaspala, konecna priemrna spotreba na tu trasu podla pocitaca 5.9 l na 100km proste setrenim, naspat sla priatelka, 100km ani neprekrocila sla ako keby mala tehlu pod pedalom, pred nami nik za nami 10 aut no bol som ticho aby som videl rozdiel, konecna priemerna spotreba na tej trase POZOR 5.1, ale tempom ze keby som siel za nou tak ju preklinam :), a to je pani a damy ten rozdiel ze setrit sa ta a toboz spravit na diesli 3.5 v takomto pripade je mozne, je, no nie normalnou jazdou, dnes som siel do BB a spotreba pri normalnej mojej jazde kopceky medzimesto dedinky 8l na sto HTP nie clio, no daleko to od seba nema co sa tyka spotreby, takze uvadzat ludi ktory jazdia normalne ze aj predbehnu kamiony a auta a nesuchcu sa aby udrzali tak tie spotreby su niekde uuuuuplne inde ako ste uviedli. Dusso 7 litrov priemer na 1.2 8V pri nakladani moze byt, mozno aj o pol litra viac.

Spotreba zalezi na jazde, no uzit si auto neznamena ze ma felicia obehne a podobne lebo chcem mat spotrebu nizsku, prave tomu dupni udrzuj rychlost ostatnych a potom ukaz spotrebu.

Specialne pre billabongclio, 3.5 l / 100km dieslik, v akych otackach radis?kolko otacok si sla maximalne na 1 2 3 tom stupni za kolko dosiahnes povedzme 90km/h frajerka sla skoro 25 sekund ja za 10 potom ta spotreba je inaksia, ale dynamiku jazdy neoklames.

Ide mi len o to ze fakt to tu niekto precita a potom bude sklamany, ze ako to ze jemu nie a mne ano, potom hlada chyby a cele noci nespi.


ja mam stale okolo 4-4,3l to raz frajer ked mi po vikende vratil auto videla som na palubaku 3,8l neviem ako jazdil mne sa to este nepodarilo :(
Offline

pastorek

  • Príspevky: 52
  • Registrovaný: Pia 02. Okt 2009 20:45:27
  • Bydlisko: kúsok od Trnavy
  • Meno: Peter
  • Auto: Pastorek

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPon 05. Okt 2009 15:32:09

Ja mám podľa PP 6,8. Myslím že na benzínový automat to ujde.
Clio II Extréme, 1,4 automat

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPon 05. Okt 2009 15:47:23

pastorek píše:Ja mám podľa PP 6,8. Myslím že na benzínový automat to ujde.



no hej je to fajn

MILO47

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťUto 06. Okt 2009 12:05:43

BillaBongclio píše:NO TEN MOJ ZERIE PRIEMERNE 4L NA 100km ALE UZ SA MI PODARILO UROBIT AJ PRIEMERNE 3,5L TO NIEJE ZLE VSAK???

Môj renaultik TCE 1,2 si potrpí na väčšiu spotrebu cca 7,2l. Zatiaľ ma to neteší, ale mám len 1500km najazdené.Pred rozhodnutím aké auto si mám kúpiť,tak na tomto aute ma práve zaujala jeho spotreba,zatiaľ ma nepotešilo.

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťUto 06. Okt 2009 14:05:24

mozno preto ze nemas dci motor asi preto mas inu spotrebu ako si cakal :)
Offline

jaspa666

  • Príspevky: 102
  • Registrovaný: Uto 22. Sep 2009 18:56:52
  • Bydlisko: Banská Bystrica

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťŠtv 08. Okt 2009 7:46:12

žabka napísala:
ja mam stale okolo 4-4,3l to raz frajer ked mi po vikende vratil auto videla som na palubaku 3,8l neviem ako jazdil mne sa to este nepodarilo :(


nebude nižšia spotreba u vačšiny dCi,čo tu čítam tým-že vačšina má silnejšiu verziu?ja mám 48kw, vy ostatní asi 60kw,nie?tam stačí menej dupnúť a lepšie to ide,možno práve preto máte nižšiu spotrebu :)

no ja fakt najmenej mam spotrebu 5.5L,ale to ho naozaj nesetrim a nejazdim na spotrebu-ked mam chut,dupnem na plyn a fičím-kebyže mám jazdiť na spotrebu,tak sa vôbec nepoteším z tej jazdy :)

a čo sa týka názoru fuseona, vcelku sním súhlasím-tá spotreba 4L/100km na dCi je pri dosť kludnej jazde-pomalé rozbiehanie,nevytáčanie motora a podobne.
1.2 16V 55kw
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťŠtv 08. Okt 2009 8:12:07

toto keď napisala zabka tak zjem kefu...toto písal úplne ale úplne niekto iný
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťŠtv 08. Okt 2009 9:14:15

:shock: :shock: coooo ??? Jazli neboj kefu jest nebudes to som ja nepisala xixi .. ked tak ja mam 1,2 16V a spotrebu mam 6,6 a to jazdim len po meste sem tam mimo mesta ale to malo kedy :(
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťŠtv 08. Okt 2009 9:19:46

A este jedna vec auto by som nikdy nepoziciala ... a frajerovi uz vobec nie :D .. to by musel byt vinimocny pripad aj to by som dotycnemu radsej odporucila taxik pripadne stop :D :D
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťŠtv 08. Okt 2009 9:22:36

no veď som písal že toto určite nebol tvoj príspevok... :roll:
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťŠtv 08. Okt 2009 12:18:09

jaspa666 píše:žabka napísala:
ja mam stale okolo 4-4,3l to raz frajer ked mi po vikende vratil auto videla som na palubaku 3,8l neviem ako jazdil mne sa to este nepodarilo :(


nebude nižšia spotreba u vačšiny dCi,čo tu čítam tým-že vačšina má silnejšiu verziu?ja mám 48kw, vy ostatní asi 60kw,nie?tam stačí menej dupnúť a lepšie to ide,možno práve preto máte nižšiu spotrebu :)

no ja fakt najmenej mam spotrebu 5.5L,ale to ho naozaj nesetrim a nejazdim na spotrebu-ked mam chut,dupnem na plyn a fičím-kebyže mám jazdiť na spotrebu,tak sa vôbec nepoteším z tej jazdy :)

a čo sa týka názoru fuseona, vcelku sním súhlasím-tá spotreba 4L/100km na dCi je pri dosť kludnej jazde-pomalé rozbiehanie,nevytáčanie motora a podobne.




ja osm 2 roky po chipe a mám 4l pri uplne normálnej jazde, čiže sem tam vytáčam sem tam nie, ked jazdím ako blázon cleu nádrž tak je to okolo 4,5-4,7L
proVWokater
Offline

jaspa666

  • Príspevky: 102
  • Registrovaný: Uto 22. Sep 2009 18:56:52
  • Bydlisko: Banská Bystrica

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťŠtv 08. Okt 2009 18:06:50

no chyba sa stáva a ospravedlnujem sa...či som bol ešte ráno zaspatý,či čo? :D
bol to príspevok asi od billabongclio...pardon :)

a oplatí sa chipnúť dCi 48kw?pozeral som na nete,že to vyjde tak 330EUR....poznať rozdiel potom?no vlstne to nie je ani chipovanie,ako nejaké upravenie v riadiacej jednotke a zvýši to výkon...
1.2 16V 55kw
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPon 12. Okt 2009 21:39:14

jaspa666 píše:no chyba sa stáva a ospravedlnujem sa...či som bol ešte ráno zaspatý,či čo? :D
bol to príspevok asi od billabongclio...pardon :)

a oplatí sa chipnúť dCi 48kw?pozeral som na nete,že to vyjde tak 330EUR....poznať rozdiel potom?no vlstne to nie je ani chipovanie,ako nejaké upravenie v riadiacej jednotke a zvýši to výkon...


ak sa nemylim tak 1.5Dci 48 a 60 su vlastne velmi podobne motory.. podla mna sa ti 48kw oplati chipnut,kolko koni by si mal po chipnuty?
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPon 12. Okt 2009 23:01:38

kup si powerbox , u nas v Modre to robi dobrý týpek za 180 eur komplet , je to vyberatelne , žiadny zasah do RJ , učinok maximalny , má to i regulaciu , da ti to i na skušobnu dobu atd a podla neho sa oplati chipnuť najviac najslapšie dci pretože je tam najlepšie citelný rozdiel ako i narast výkonu , mal by si s toho vlastne 60 KW verziu za tie prachy
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation

Luci Luc

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťUto 13. Okt 2009 8:00:57

To jsou srandovní spotřeby :oops: Kábrem renault 19 1,8 16V to v zimě žere aji námrazu okolo cesty ;)
PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 76 hostia


Daj si nás na plochu!