Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Pokuty

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Pokuty

PoslaťStr 16. Sep 2009 12:57:17

no práve dnes cestou domov som siel 50cez obec a stretol som policajný golf a fabiu s radarom...isli oproti,tak si vravím,že už tam nebudu,tak som pridal na 70 a hned za dalšou zákrutov je rovinka a na nej vidim,že sa blíži další policajný golf,tak som skočil na brzdu(ale tento golf mal vpredu na palubovke aj kameru,alebo take čosi),tak dúfam,že ma nestihol zmerať...ak hej bude to moja prvá pokuta za rýchlosť :cry:
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V

..Thome..

Re: Pokuty

PoslaťŠtv 17. Sep 2009 18:50:05

ja som uz mal tolko pokut ze cely clio club nema tolko clenov.. :DD ale to z feldou .. :DDD same problemy za kktiny :D
Offline
Obrázok užívateľa

Funrango

  • Príspevky: 52
  • Registrovaný: Štv 10. Sep 2009 22:32:36
  • Bydlisko: Dolne Oresany

Re: Pokuty

PoslaťUto 22. Sep 2009 16:40:40

Ja som mal velmi velke stastia a dakujem zato ciernej celej zafolovanej audinke namerali ma v tt ako sa vchadza po suchovskej alebo tam nekde isiel som tam asi 80 neako som sa pozabudol samozrejme radar no pekne a je po vifuku a svetlach som si mislel otvorim okienko pan sofer viete co spachal reku ano a zrazu audina isla asi cca 100 a fizel ze to boli oni a mne podal papiere a ze mozem ist nech sa to viac neopakuje asi 5 minut som tam este stal som bol stoho v prijemnom soku xe dobra skusenost.....Pozdravujem policiu
Clio 1.4
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Pokuty

PoslaťUto 22. Sep 2009 18:14:54

myslím že názor na toto sa dá vyjadriť len jedným gestom
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Pokuty

PoslaťStr 23. Sep 2009 19:54:33

ja som bol dnes pozreť habitusa a ten mal zuaujimavu činnosť , kusok od jeho baraku maju jedno oblubenestanovisko fizli z trojnožkou, a tak sme sledovaly jak im to funguje hh , ale smutne je že za hodinu tam mali skoro 25 aut a to boli len dvaja zeleny na zarobku , a čo ma štve že v meste buzruju miestnych ale ked si u nas dovoluju ine okresy tak kde su zalezeny a v neposlednom rade v takej BA zas naopak najpr cudzi okres až potom BA vlastna skusenosť

trošku mimo pokuty ale treba i to napisať
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Pokuty

PoslaťStr 23. Sep 2009 20:02:11

v tomto uplny suhlas s Keyom, ked ma v BA zastavia fizli a vidia ze mam GA znacku tak su fakt arogantny jak keby setku mudrost zozrali... kym som mal BA tak pohoda...
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: Pokuty

PoslaťStr 23. Sep 2009 20:28:33

Ja som síce ešte nemal pokutu ,ale moj znamy minulý mesiac prekročil maximalku z 90 na 130 a fasol 500 Eury.
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Pokuty

PoslaťNed 27. Sep 2009 23:38:15

tak po troch rokoch prisla dnes prva, 60 eur za nerespektovanie dopr. znacenia, inymi slovami udajne som nezastavil na stopke aj ked si toho nie som vedomy...
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Pokuty

PoslaťPon 28. Sep 2009 17:13:06

:cool: Tak to gratulujem
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

Tonino

  • Príspevky: 189
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 13:34:54
  • Bydlisko: Záhorie

Re: Pokuty

PoslaťPon 28. Sep 2009 17:54:23

invizibl píše:tak po troch rokoch prisla dnes prva, 60 eur za nerespektovanie dopr. znacenia, inymi slovami udajne som nezastavil na stopke aj ked si toho nie som vedomy...


Môžem potvrdiť bol som pri tom s priateľkou. Zastavili aj nás a pýtali si prachy jak bezďácke socky.Najprv ohuroval ako nám môže dať pokutu od 100 do 150€ a chcel vidieť všetky doklady aj od fólií a potom či nemáme aspoň 20€. Som mu povedal že som prestupok nespravil a že sa mi kola netočili a na STOP-ke sme zastavili a tak chcel ešte po mne aby som mu ukázal ešte povinnú výbavu a pustil nás bez pokuty.
Obrázok
Renault Clio II Storia LS
1,2 16V 75k
01/2008
http://www.technicke-vykresy.tym.sk
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: Pokuty

PoslaťPon 28. Sep 2009 18:47:52

Niekedy nad tým rozum zastáva .že čo si tý naši policajti nevymyslia. Ja mám doma bicykel za 1500 Eur. A ked raz ukradli podobny ,nejakemu papalášovi ,tak robili hned raziu na uliciach, akurát som išiel na túru aj s kamošom ,zastavili nás skontrolovať bajky . A policajt mi hovorí ,že aby som ukazal blok o zaplatení a ked nemam ,že mi zabavuje bajk. :shock: To som samozrejme rázne odmietol a doslova som sa ho opýtal, že na čom fičí. :lol: On .že som nejaký drzí. Tak som mu povedal, nech ma teda nasleduje domov a potom mu ukažem ten doklad o kupe . Ale to sa mu nechcelo ,tak nas potom pustili.
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok

BillaBongclio

Re: Pokuty

PoslaťUto 29. Sep 2009 15:20:09

takze asi niesom jedina co ece neobdrzala pokutu ako tak citam vzdy sa s toho nejak vyvleciem...raz ma zastavili ujkovia v zelenom bola to bezna hliadka ja som hned stuhla lebo to bolo v dedine a slapala som si tadial 70kou a myslela som ze ma niekde namerali ale nastasite nic zbadala som ich vcas naklonil sa policajt do okna vypytal doklady chvilu cumel na vodicak potom ocumoval clio zo vsetkych stran div ze si podneho nlahol potom sa ma spytal ci mam v technicaku 15tky zapisane povedala som ze ano tak hned si to skontroloval...sice mu uslo ze mam zapisane 15/195/50 a skutocnost je 15/195/55 skontroloval vsetko od ziaroviek cez trojuholnik,vesty,kluce lekarnicku a podobne veci.................v den nehody sa vsetko crtalo tak ze mi vezmu vodicak za nedanie prednosti v jazde hoci vina bola 50/50 ale ked prisiel policajt a vystupila som v minisuknicke s vystrihom z auta policajt len pozrel a hovori: no slecna je to na 2000€ pokutu a odobrati vodicaku na 5 rokou ale vzhladom na financnu krizu vas nepokutujem a nechame to tak dal mi fukat a pekne som odfrcala prec chalan ktory domna napalil mi potom este volal a ked zistil ze som s toho nic nemala bol taky nastvany ze mu zacal v telefone mutovat hlas od tolkeho kryku co spustil :D :D
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Pokuty

PoslaťUto 29. Sep 2009 15:55:20

No ver tomu ze ak by mi niekto nedal prednost a mala by som rozbite auto, tak ten dotycny to asi neprezije :shock: .. a aj keby to bola baba.. a este keby vystupila z auta ako najvacsia frajerka a tvarila sa ako keby nic .... bolo by mi to uplne jedno :D ... a ani sa nedivim ze chlapec stratil v telefone rec hmm :(
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Maximus30

  • Príspevky: 50
  • Registrovaný: Sob 26. Sep 2009 20:34:37
  • Bydlisko: Bratislava

Re: Pokuty

PoslaťStr 30. Sep 2009 12:02:59

Ja mam tiez zaujimavu prihodu s pokutou. Pokial je niekto z BA tak vie ze volakedy bolo namestie SNP normalne prejazdne. Potom ho rekonstruovali a spravili neprejazdny okrem taxi. No a ja som tadial hned v prvy den ako to otvorili isiel odviest kamaratku do prace a nejako som si nevsimol tu "velku" tabulu ze slepa ulica a o kusok nizsie zakaz vjazdu. A uz som videl ako vybehol spoza tych taxikov muzicek s tercikom v ruke. Tak zacal pekne ze ci som si vedomi co som urobil a bla bla bla. No a zrazu z neho vyliezlo ze aby som si sam udelil pokutu ale ze urcite nie dohovorom. Navrhol som mu 5 kil a on ze dobre liter , mu hovorim ze tolko nemam. Tak som mal krasnu eskortu policajneho auta az k bankomatu. Dobre nie :D
1,2 16V Dynamique čierna metalíza

BillaBongclio

Re: Pokuty

PoslaťStr 30. Sep 2009 12:55:21

Maximus30 píše:Ja mam tiez zaujimavu prihodu s pokutou. Pokial je niekto z BA tak vie ze volakedy bolo namestie SNP normalne prejazdne. Potom ho rekonstruovali a spravili neprejazdny okrem taxi. No a ja som tadial hned v prvy den ako to otvorili isiel odviest kamaratku do prace a nejako som si nevsimol tu "velku" tabulu ze slepa ulica a o kusok nizsie zakaz vjazdu. A uz som videl ako vybehol spoza tych taxikov muzicek s tercikom v ruke. Tak zacal pekne ze ci som si vedomi co som urobil a bla bla bla. No a zrazu z neho vyliezlo ze aby som si sam udelil pokutu ale ze urcite nie dohovorom. Navrhol som mu 5 kil a on ze dobre liter , mu hovorim ze tolko nemam. Tak som mal krasnu eskortu policajneho auta az k bankomatu. Dobre nie :D



jej taky doprovod nebolo by zle kazdy den do prace samozrejme za ionych okonosti :D
PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 69 hostia


Daj si nás na plochu!