Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťPia 12. Jún 2009 18:19:10

Zdravím Vás všetkých. Som rád, že som našiel toto fórum a môžem sa pridať do Clio rodiny. Som z BA, mám 39 r. a už čakám na svoje nové Clio 3 (new facelift) ako na boží zázrak. Objednával som si ho 25. 3. 2009 a malo by mi prísť do 13. 6. 2009 čo je zajtra, ale ja dnes v noci s rodinkou odlietam na dovolenku na Mallorcu a dúfam, že keď sa za 9 dní vrátim, tak ho už budem mať u predajcu. Už sa mi o tom aute aj sníva. Kúpil som ho v rámci šrotovného a to tak, že švagriná mala starého hrdzavého favorita ktorého dali zošrotovať a auto som objednal na jej meno a my jej za to dáme našu Š Feliciu, ktorá je ešte v celkom dobrom stave. Platím to v hotovosti a celkom dobre vyšla cena. Nové auto stálo 10.170,-€. takže keď odrátam šrotovné 2.000,-€ + predajca dal zľavu ešte 1.000,-€, tak ma auto vyšlo na 7.170,-€. Akurát ma trochu štve, že mi bracho poradil, že mi stačí benzínový 48kw motor ktorý má len 65 koní a zdá sa mi to málo. Zobral som si červenú farbu, priobjednal som si manuálnu klímu, vyhrievané spätné zrkadlá, autorádio, gumenné koberce, volant a páku v koži. Jediné čo ma utešuje, že známy má Clio s tým istým motorom, po skončení 2 ročnej záruky si tam dal chip tuning, ten mu zdvihol výkon riadiacej jednotky na nejakých sice iba 72 koní, ale dal si tam športový filter (len vložku) a vymenil si výfukové potrubie s katalyzátorom a ešte neviem s čím a keď si dal potom urobiť diagnostiku, tak mal z toho výkon okolo 80 koní plus mínus nejaký ten kôň hore dole. Totižto údajne zistil, že tento motor je vlastne ten istý, čo má 55kw/75k verzia, má úplne tie isté parametre, len má inak nastavenú riadiacu jednotku. Vyšlo ho to sice dosť, ale je s tým spokojný. Tiež som mal možnosť sa na tom odviezť a pri pridávaní plynu ma to zatláčalo do sedadla. Mňa ale moja žena krotí, lebo máme 16 mesačnú dcéru a núti ma jazdiť brutálne bezpečne a neprekračovať rýchlosť, takže si myslím, že aj toto autíčko nám bude stačiť. A to som rád, že ho kupujeme v hotovosti a nemusím banke alebo lízingovke platiť úroky a navýšenia. Idem sa baliť, lebo žena už na mňa škaredo pozerá, s kým si to tu vypisujem. Po dovolenke sa ozvem. Zdravím vás. Paťo.
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťPia 12. Jún 2009 19:34:30

Tak ta vitam medzi nami a som rad že sa pomali rozrastame. :cool:
www.laca191.estranky.cz
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Tonino

  • Príspevky: 189
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 13:34:54
  • Bydlisko: Záhorie

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťPia 12. Jún 2009 19:38:19

Slavo píše:Tak ta vitam medzi nami a som rad že sa pomali rozrastame. :cool:


Taktiež sa pridávam :mrgreen: vitaj medzi nami :cool:
Obrázok
Renault Clio II Storia LS
1,2 16V 75k
01/2008
http://www.technicke-vykresy.tym.sk
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťSob 13. Jún 2009 9:03:11

dufam ze po dovolenke sa dockas potom sa sekni medzi clenovia clio-clubu aj s nejakymi foto....vitaj ;)
P.S. manzelke vysvetli ze tu budes potom castejsie nech krivo nepozera...no poznam to :D :D :D
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťSob 13. Jún 2009 12:20:41

Manželka sa môže pridat a pokecat s mojou ženou. :P :cool:
www.laca191.estranky.cz
Obrázok

reneclio

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťNed 14. Jún 2009 19:03:39

Tak vitaj medzi nami.Uži si dovolenku a potom si budeš uživať nove clio.
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

test

PoslaťUto 16. Jún 2009 14:16:38

Vsetkych vas zdravim z Mallorky.Podarilo sa mi tu najst volnu wi-fi tak pisem z mobilu,ze sa mi ani nesnivalo o takom privitani do fora. Z toho usudzujem,ze ste vsetci skveli ludia a moc ste ma potesili. Tu je teplo ako hovado, more skvele, strava super,je tu paradne. Tak sa teda majte a este raz dik za uvitanie. Pato.
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťUto 16. Jún 2009 16:26:45

Ahoj vitaj tu u nas medzi nami ;) ... tisko zavidim dovolenku a dufam ze ked prides a budes uz mat auticko tak sem hodis aj foto .... a hned tvoj prvy velky Cliacky zraz 24.7. - 26.7. 09 sa mozes aj ukazat ... ja sa uz moc tesim ;)
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: pozdrav z dovolenky

PoslaťUto 16. Jún 2009 16:35:37

1sefko píše:Vsetkych vas zdravim z Mallorky.Podarilo sa mi tu najst volnu wi-fi tak pisem z mobilu,ze sa mi ani nesnivalo o takom privitani do fora. Z toho usudzujem,ze ste vsetci skveli ludia a moc ste ma potesili. Tu je teplo ako hovado, more skvele, strava super,je tu paradne. Tak sa teda majte a este raz dik za uvitanie. Pato.

parada tak ty sa ides cez mobil pozriet na clio club az kdesi na Mallorke :cool: tak len uzivaj a potom dufam aj ja ze sa ukazes aj na clio-zraze s novym klijackom :cool:
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: pozdrav z dovolenky

PoslaťUto 16. Jún 2009 16:54:40

1sefko píše:Vsetkych vas zdravim z Mallorky.Podarilo sa mi tu najst volnu wi-fi tak pisem z mobilu,ze sa mi ani nesnivalo o takom privitani do fora. Z toho usudzujem,ze ste vsetci skveli ludia a moc ste ma potesili. Tu je teplo ako hovado, more skvele, strava super,je tu paradne. Tak sa teda majte a este raz dik za uvitanie. Pato.


to mozem potvrdit, ze su tu skveli ludia, teda ti co som ich uz spoznal aj osobne tak urcite.. :)
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťSob 20. Jún 2009 12:18:36

Ahojte. Práve sme doleteli do Blavy. Ako to už tradične býva, tak meškalo jedine slovenské lietadlo. Vstávali sme o druhej ráno a domov sme prišli pred obedom. Dcéra nás nenechala ani podriemať, tak ideme dospávať teraz. Skúsim pripojiť pár fotiek, dúfam, že sa mi to podarí. Čauko.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťSob 20. Jún 2009 12:42:49

welcome home ... v pondelok ides pre novy kocik? >D
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťSob 20. Jún 2009 13:01:39

1sefko píše:Ahojte. Práve sme doleteli do Blavy. Ako to už tradične býva, tak meškalo jedine slovenské lietadlo. Vstávali sme o druhej ráno a domov sme prišli pred obedom. Dcéra nás nenechala ani podriemať, tak ideme dospávať teraz. Skúsim pripojiť pár fotiek, dúfam, že sa mi to podarí. Čauko.

foto super :cool:
www.laca191.estranky.cz
Obrázok
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Čaute - som ďalší nováčik v klube

PoslaťSob 20. Jún 2009 13:10:10

1sefko píše:Ahojte. Práve sme doleteli do Blavy. Ako to už tradične býva, tak meškalo jedine slovenské lietadlo. Vstávali sme o druhej ráno a domov sme prišli pred obedom. Dcéra nás nenechala ani podriemať, tak ideme dospávať teraz. Skúsim pripojiť pár fotiek, dúfam, že sa mi to podarí. Čauko.


hmm, vidim ze ste si uzivali ako sa patri :)
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťSob 20. Jún 2009 13:56:53

No urcite super dovolenka s rodinkou :cool: ... tak treba zbalit par veci a prist na zraz 24-26.7 s celou rodinku ... spravime aj detsky kutik ... :lol: .... podarilo sa mi vybavit tu velku vlajku skusim vybavit este aj nejake balony renault pre malych clenov xixi :lol: ...Keyo neboj aj ty budes mat :D
Obrázok
Ďalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


cron
Daj si nás na plochu!