Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

lekárničky

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

lekárničky

PoslaťPon 23. Apr 2012 19:20:36

inak kto kupoval auto cez šrotovné 2009 tak už Vám pomaly bude končiť lekárnička, napríklad mne skončila 11/2011 ako som dnes zistil tak zajtra už budem mať oranžovú namiesto bielej ktorej síce nič neni ale je po záruke
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: lekárničky

PoslaťUto 24. Apr 2012 7:05:34

no mne konci myslim v july 2012
clio
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: lekárničky

PoslaťUto 24. Apr 2012 17:34:22

kúpil som novú tesco oranžovú starú som doma rozbalil a zisťujem že všetko dnu má trvanlivosť minimálne do 5/2013 takže som ešte nemusel nič kupovať stačilo rozbaliť, len čo keď som slepo veril štítku na obale?
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: lekárničky

PoslaťUto 24. Apr 2012 19:17:57

no treba to vsetko podorbne kontrolovat co som mal stare auto tam som menil iba obsah podla toho comu uz vyprsala doba platnosti
clio
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: lekárničky

PoslaťUto 24. Apr 2012 21:00:04

ja som to tak tiež robil na starom aute. Keď bola už väčšina po tak som kúpil novú a doložil som tam veci s tej starej ktoré boli ešte pred expiráciou.
lenže potom ma raz stopli a kontrolovali mi práve lekárničku. Samozrejme veci s tej starej lekárničky už boli po a boli navrchu, tak išli kus po kuse a staré staré staré a potom sa naštastie dostali na nové.
Takto keď ju mám komplet nerozbalenú tak mu ukážem dátum na lekárničke a dovi dopo
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: lekárničky

PoslaťStr 25. Apr 2012 6:52:24

ja som takto pouzival vzdy stare puzdro a tam som len menil veci.. a mal som lekarnicku na zadnom okne v skodovke 120 este a ten obal bol taky kozenny a od slnka mal vytahane rozteky a skrutene tam kde sa otvarala a policajt sa pyta ze to co mate za lekarnicku a mama mu hovori ze normalnu ze ci zalezi na obale alebo na tom co je vo vnutri... nato sa totalne osopil a prehrabal cele auto od strechy az po kolesa :D
clio

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


cron
Daj si nás na plochu!