Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

cesty

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: cesty

PoslaťUto 01. Feb 2011 0:32:35

jak u nas - ale všade po BA - upozornujem že i v Hlavnom meste su take
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

JARKY

  • Príspevky: 135
  • Registrovaný: Štv 28. Máj 2009 11:44:33
  • Bydlisko: Prešov

Re: cesty

PoslaťUto 01. Feb 2011 14:17:23

To ste neboli v Prešove kde su cesty ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::plus:: a diery tu plátajú ŠTRKOM ďalej asi nenusím komentovať
JARKY Clio II ph.2 1,2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: cesty

PoslaťUto 01. Feb 2011 15:12:27

JARKY píše:To ste neboli v Prešove kde su cesty ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::minus:: ::plus:: a diery tu plátajú ŠTRKOM ďalej asi nenusím komentovať


Ja chodim casto z D1 od Kosic do Presova a Ta cesta ma neustale prekvapuje novymi dierami. Nechapem preco uz konecne neuzatvoria jednu stranu a spravia to poriadne. Budu sice zapchy ale tyzden by som ochotne pretrpel.
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: cesty

PoslaťUto 01. Feb 2011 18:12:13

system opravy ciest na slovensku je velmi ubohy..... mame sa za co hambit..... ved aj nase dialnice niesu dokonyle rakusania ich maju pospajane z panelov niektore kusky a ani clovek nevie ze kde sa spajaju ked prejde potom autom.... ale tu u nas je hrbol alebo nejaka blba nerovnost na kazdom metri.... slovenske cesty sa daju prirovnat k polnym cestam čest vynimkam
clio
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: cesty

PoslaťŠtv 03. Feb 2011 8:23:35

Invi.. z toho beamera by si tie nerovnosti, hrby, diery, výtlky a rôzne vady na ceste mal iba vidieť, no zato ich necítiť či počuť (nemyslím tým, že úspešne sa im vyhýbať) :D
Clio.. aspoň to dvojkové, jednoducho neľúbi zlý stav vozovky. Je jedno či je na seriovom podvozku či s zníženými pružinami. Auto je malých rozmerov a nedokáže vykryť nerovnosti, zato už vôbec tlmiť nárazy bez nejakej ujmy. Keď už tu rozoberáme momentálny stav vozoviek u nás v SR, nemyslím si, že sme na tom najhoršie.. v ČR už samotná diaľnica do Brna je doslova tým posledným zaťažkávajúcim testom pre Clio so zníženými pružinami pri rýchlosti nad 120 km/h. Poviem vám, je to neúnosné.. skúšal som to tam na 160 km/h a peklo! Keď chcem mať ten pocit komfortu, tak sa tam musím plaziť 90 km/h.. čiže zaplatím si známku a som odkázaný ísť 90. Diaľnica BA - TT je stále vo fáze výstavby (oranžové vodorovné značenie o tom svedčí), tú kritizovať radšej nebudem. Ostatné úseky R1 sú v pohode, i keď pri NR je ďalšia výstavba. Čo sa týka okresiek.. po tme je to niekde o koleso :evil:
V BA mám vytypovanú trasu, tak mám to šťastie, že sa tam dokážem vyhnúť tankodromom.. ale aj tak, krpec tam dostáva dobre zabrať, keďže tam chodievam 3 - 4 krát do týždňa.
Inak, veľmi moc by som si zo srdca prial, aby sa ten stav našich ciest všeobecne omnoho krát zlepšil.. zvýšilo by to najmä bezpečnosť a väčší počet pokojnejších šoférov.
Uvediem príklad.. pred mesiacom som bol v AT, zastihla ma tam v noci hustá hmla, viditeľnosť len niekoľko metrov, ale dalo sa tam ísť kľudne 80 - 90 km/h, lebo tá cesta bola perfektne čitateľná, čiary viditeľné a jednoducho sa tam nemusíš sústrediť na to, či tam trafíš nejakú 20 cm jamu a tak. Za to tu na slovensku už za mokra a tmy je problém ísť, cestu môžeš osvetľovať aj so xenonovými svetlami a aj tak hovno vidieť.. jednoducho špinavé, rozbité cesty nám sťažujú šoférovanie a ako všetci vieme, nič sa tu nezmení..

No dobre.. stačilo :D
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

cleo

  • Príspevky: 108
  • Registrovaný: Sob 19. Sep 2009 20:55:02
  • Bydlisko: sered
  • Meno: zdenoslav

Re: cesty

PoslaťPia 04. Feb 2011 12:21:25

ja musim pochvalit v seredi porobili zaplaty na jednej velmi frekventovanej krizovatke bola rozdr...a jama asi 1m x 1m velka a hlboka tak 5cm super sa cez nu chodilo kedze sa skoro nedala obist takze velka chvala cestarom ::potlest:: ::poklona:: :cool: :cool: :lol:
1.6 16V
Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 56 hostia


Daj si nás na plochu!