Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

clio "tuning" club?

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Kiko

  • Príspevky: 36
  • Registrovaný: Ned 08. Mar 2009 21:34:34

clio "tuning" club?

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:00:49

Keď som počul že sa bude zakladať Clio Club, predstavoval som si, že tu budu Ľudia ktorý majú auta na profesionálnej úrovni alebo sa snažia o svoj Tuning na aute.
Ale dnes som spadol zo stoličky keď som si pozrel fotky o novom členovi ...
Neberte to v zlom :(
Ja fakt chápem že sú tu ľudia čo študujú majú rodinu leasing alebo uver Ja sem patrím tiež ale fakt si myslím že to nie je Feeer pre nás čo vkladáme každú možnú korunu do auta aby sme tu mali auta čo ledva držia po kope.
Preto Vás žiadam(e) o prehodnotenie fotiek či sem ozaj patria alebo nie.
Myslime si ze Clio Club by mal byt na profesionalnej tuningovej úrovni.
Offline
Obrázok užívateľa

jozi86

  • Príspevky: 43
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 4:27:39
  • Bydlisko: Smižany

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:19:30

Kiko píše:Keď som počul že sa bude zakladať Clio Club, predstavoval som si, že tu budu Ľudia ktorý majú auta na profesionálnej úrovni alebo sa snažia o svoj Tuning na aute.
Ale dnes som spadol zo stoličky keď som si pozrel fotky o novom členovi ...
Neberte to v zlom :(
Ja fakt chápem že sú tu ľudia čo študujú majú rodinu leasing alebo uver Ja sem patrím tiež ale fakt si myslím že to nie je Feeer pre nás čo vkladáme každú možnú korunu do auta aby sme tu mali auta čo ledva držia po kope.
Preto Vás žiadam(e) o prehodnotenie fotiek či sem ozaj patria alebo nie.
Myslime si ze Clio Club by mal byt na profesionalnej tuningovej úrovni.

Toto sa tu uz riesilo.a nesuhlasim s tebou
Clio II 1,4 16V

Ewusska

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:30:16

To je vtip, keď je to v sekcii Pokec pod názvom "Zasmejte sa prosím"??!!
Podľa môjho názoru je klub o tom, aby tu písali svoje názory, skúsenosti a rady všetci fanúšikovia tohto auta, či už je to CLIO I alebo CLIO III, či už je upravené alebo v sériovom stave. Nie každý si totiž môže dovoliť mať viacej áut, jedno na jazdenie a druhé na machrovanie a upravovanie. Sú tu ľudia, ktorí majú rodiny, úvery, hypotéky, makajú ako sa dá, aby uživili svoje rodiny a majú tú smolu, že sa nenarodili bohatým rodičom. Keď si nejaký diel na auto kúpia, tak sú radi, že si ho zaobstarali za svoje ťažko vyrobené peniaze. Klub je o ľuďoch, ich autách a o tom, aby sme sa stretávali na zrazoch, spoznávali sa a zabávali sa. Nie o tom, aby sme sa jeden nad druhého vyvyšovali, všetci sme si tu rovní!!!!
A prepáč, Ty máš auto na profesionálnej úrovni? :mrgreen:
A ak máš takýto názor, že si majú niektorí vymazať fotky, tak si myslím, že sem nepatríš! Len toľko, ak sa na mňa niekto nahnevá, nevadí. Je to len môj názor a dosť ma tento príspevok zaskočil, lebo je to diskriminácia a urážka ostatných členov! :cry:
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:32:04

clio club nie je o tuningu,ale o tom čo maš napisane v nazve,to znamena davať si rady navzajom si pomahat,takže aj ked ma CLIO 20 rokov alebo rok každy je vitany,myslim ze o tuningu je toho dost aj na druhych strankach. :evil: :evil: :evil:
www.laca191.estranky.cz
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

jozi86

  • Príspevky: 43
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 4:27:39
  • Bydlisko: Smižany

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:35:21

Ewusska ty si mi precitala moje myšlienky, zdielam tvoj nazor na 100%. :cool:
Clio II 1,4 16V
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:37:31

Hm.. Kiko, právo na názor ti neberiem, ale tu si šliapol dosť vedľa. Zdieľam názor Ewusky a Slava. To sa už v začiatkoch (pri vzniku) tohto clubu v decembri riešilo a väčšina vyjadrila skoro jednotný názor.
Toto je pretriasajúca téma, tak sa chystaj na príliv nahnevaných odpovedí..
1.2 16V

Ewusska

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:39:48

jozi86 píše:Ewusska ty si mi precitala moje myšlienky, zdielam tvoj nazor na 100%. :cool:

Jozi86 ďakujem za podporu :cool: ;)
Offline
Obrázok užívateľa

jozi86

  • Príspevky: 43
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 4:27:39
  • Bydlisko: Smižany

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťPia 20. Mar 2009 20:45:03

Kiko tam si napisal ze : "Myslime si ze Clio Club by mal byt na profesionalnej tuningovej úrovni" to koho si tym myslel "my"? podla mna sa to tu uz vydiskutovalo a tí ktori mali predtym podobny nazor urobili kompromis a zmenili ho. tak ked hovor za seba - ked je to tvoj nazor, ( ale nic v zlom )
Clio II 1,4 16V
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 1:42:48

asi bude najlepsie ked sa tomu vyjadrim ja...

myslienka zalozit takyto club vznikla uz velmi davno ale kvoly financnej stranke a lenivosti z mojej strany sa to odkladalo ako sa len dalo... prisiel den D a pomocou Slava a Tonina sa kupil aspon ten zaklad webhosting... uz v prvej myslienke ked som jazdim na mojom prvom aute co som si kupil len po 3mesiacoch prace a cize clioII 1.9D tak som vedel ze taky klub nemoze byt len o "profesionalych autach na profesionalnej urovni,blabla" pretoze ten moj vrak ktory som nadovsetko miloval a staral sa o neho lepsie ako Misku by tam aj tak nikdy nepatril...

Clio Club uz v nazve napoveda ze sa nejedna len o TUNING CLIO CLUB ale o cliach ako takych... kazdy jeden clen ma svoje auticko urcite rad aj ked sa tuningu nevenuje ako iny... ja osobne sa venujem daky cas aj ked skor pasivne ale momentalne ked sa podary dostat z financej krizi tak zacnu upravy na mojom aute...(Clio III grandtour 1.2tce) plany su velike,rozpocet maly....

nechapem preco mas s tym taky problem ze ma niekto horsie auto a niekto lepsie...
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 5:08:53

Tak toto je užasne toto bude opäť po zrazoch najživšia téma

tak k veci mám 20 rokov , denne študium a Clio na krku , kupil som si ho za svoje zarobene a našetrene peniaze , ako čo viem i všetci ostaný, pred rokom to bol moj sen , teraz mám už druhé, nie je to sprinter ale DCI ma uspokojuje motoricky ako študenta , ale vražam v ramci možnosti skoro všetko čo zarobim do toho aby vyzeralo ako ja chcem , u dci na každy den do motoru moc nechystam , ale za taky rok dva mám v plane možno dvojlitra-trojlitra, ako druhe auto ked prve bude posluchať , na uplny ulet zabavu vikend , jednoducho na všetko okrem každodenného použivania na približovanie

mno tým som len chcel povedať , že vela ludi je tu len v začiatkoch snivaju a plnia si svoje sni

kiko my sme už čo to popisali a viem , že už i ty si si par snov splnil , tak skus si spomenuť na svoje začiatky a daj iným šancu

nemožme existovať ako elitny club ako maju napr Peugotaci 206, pretože by vas bolo tak desať a je mi uplne jasne , že ty čo maju dvojlitra ho nemaju chuť dizajnovať ale skor ich zaujima motor, podvozok,vyfuk, a vobec nie je zakazane si tu vytvoriť napr topic pre vas dvojlitre, čo v sekci zrazy, alebo pokec atd , plus registroval si sa dobrovolne, bez poplatku, a možno kebyže sa dostaviš na najbliši daky minizraz možno pochopiš tu atmosferu,

habitus alias lukaš mi hovoril , že si športovo - suťažne založeny , ale mi tu na clube chceme vysť v ustreti každemu, tebe ako tkz elite čo sa týka tvojho krasavca a i napriklad takemu juridzimu , ktoremu bol zjavne tento topic adresovaný

a v neposlednom rade , podstatne je , že každy aktívni člen je prínos pre club

takže tu je to neutrálna poda a každy si tu ma najsť to svoje
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 9:50:36

Priority u mnohych ludi su nastavene trocha inak ako u teba.Aj ked niesom taky stary u mna v prvom rade,moja,deti,dom,pes,praca ktora ma živý a až potom sa dostáva čas na naše clio a myslim že niesom sám. :?: :?: :?:
Naposledy upravil Slavo dňa Sob 21. Mar 2009 12:11:03, celkovo upravené 1
www.laca191.estranky.cz
Obrázok
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 9:54:52

Naozaj neviem co chcel autor povedat tymto topicom... podla mna je to dost od veci a nebudem radsej pisat co si o tom myslim aby som niekoho neurazil...
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 11:06:03

aby som sa nevyjadroval neslusne tak len podporim nazor Slava, pAttensena, Ewussky, Joziho86 a mnohích dalsích ktorí to vysvetlili ako club funguje a nie je o com dalej ;)...noo ak mas na mysli to clioI tak z neho este moze byt aj celkom pekny kusok co ty vies....a inac preco nazov prispevku zasmejte sa prosim :?
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 12:31:45

a este dodam ze na slovensku sam moc aut "na profesionalnej" urovni asi nanajde a kebyze dame do kopy vazne len clia tak ako povedal clio vazne ze len par ludi...
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 16:57:57

Kiko myslim ze si pekne nastval par ludi :( a tento krat si smotanu zlizeme my :P a ty budes pykat za to co si napisal :!:

Clio club nieje rovno aj tuning club... nie kazdy ma na to aby si tunoval auto a niekomu sa to ani nepaci ..ale ma to svoje auticko rad a preto je aj v clube lebo chce spoznavat ludi co maju blizko k tej istej znacke auta a dozvediet sa aj nieco viac , co sa tyka nejakych technickych veci a je to aj o tom, aby sme si tu trosku pomahali a potom sa aj zabavali a stretavali na zrazoch. Vobec neviem o co tu akoze malo ist ale dufam ze sa KIKO len zle vyspal a mal blby den a vstupi si do svedomia a nebude tu uz urazat clenov clubu ....je mi z toho smutno ze v clube sa najde clovek ktory chce svojimi poznamkami uskodit inym a skazit meno clubu tym ze niekto ma lepsie auto .. nie kazdy si moze dovolit sportove auto a keby tu kazdy mal sportaka tak by to bol asi clio sport klub ... som smutna :( ... snad ti niektori clenovia daju sancu aby si sa ukazal aj po inej stranke ako po tejto skodoradostnej a povyseneckej ;)
Obrázok
Ďalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia


Daj si nás na plochu!