Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Prečo clio?

  • Autor
  • Správa

..Thome..

Re: Prečo clio?

PoslaťŠtv 22. Okt 2009 21:11:30

ale to moje je vazne zle.. :DD teda neni zle ale ma niake chyby co ma dost seru a neviem co stym je
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Prečo clio?

PoslaťŠtv 22. Okt 2009 21:24:05

No otázku prečo Clio za mňa viacmenej zodpovedal Paťo
Do úvahy prichádzala Fabia combi a Clio Grandtour a po spočítaní pro a proti, či vlastne som to ani nepočítal stačil prvý pohľad na auto + testovacia jazda a Clio bolo hneď jasná voľba. Hotovo
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Prečo clio?

PoslaťŠtv 22. Okt 2009 22:33:32

Ja som ani nemal testovaciu jazdu! :D V podstate ja som bol na tom tak, že som si nekupoval to "najlepšie" auto, lebo to ani zďaleka nie je (aj keď by ste ma podaktorí za ten výrok radšej ukamenovali). Proste som chcel nové auto a za ten nemalý peniaz som nechcel fobiu, pólo, cétrojku, dvestošestku. korzu etc.. Clio sa mi páčilo od roku 1998, keď vyšiel druhý jeho model a v duchu som si vravel, že by som ho raz chcel aj mať. Aj to vyšlo.. skoro aj nevyšlo. Počas kúpy sa mi do toho priplietla nová-stará Astra a hlavne silný súper Honda Jazz. Bohužiaľ, u nich tá dobrá cena bola až po zaplatení zálohy za krpca.
Čiže vďaka niektorým známym, ktorí mali Clio a stále si ho pochvaľovali, troška ma previezli, som sa dopracoval ku krpcovi.. za to u kamarátov som si to posral :D "Že renooolta???Čo ti j..e?!" A to boli kedysi takí ortodoxní fiaťáci, ktorí presedlali na fauvéčka. Takže tak.. :D
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Prečo clio?

PoslaťŠtv 22. Okt 2009 23:15:56

preco Clio ? lebo ma sexi krivky a zadok .... proste je cele pekne a male akurat do mesta ..... ale po dnesnej jazde s Keyom na KIA Sorento rozmyslam ze ho asi vymenim :D .... sice to bol automat a pripadala som si ako v autoskole a hodnotili ma Denisa a Majky ( Billabongclio a mr.mike ) som ani nevedela co je v pravo a co v lavo :roll: ... ale Clio je clio no ale Clio a Kia nemaju od seba daleko v nazve :lol: .... chcelo by to nejakeho sponzora ... Clio bude lestenka a kto nema krizu a nevie co s peniazmi tak moze mi prispiet ...hnevat sa nebudem ....uz teraz som vdacna za kazdy cent ...cislo uctu poslem cez sukromnu spravu :lol: ...
Obrázok

MILO47

Re: Prečo clio?

PoslaťPia 23. Okt 2009 12:29:09

Prečo Clio? Túto dilemu som riešil keď som sa rozhodoval nad výberom výberom ,že aké bude moje štvrté auto. Nakoľko som som už kedysi vlastnil R9-nu a moja dcéra má taktiež Renault Scenic, tak som sa zameral aj ja na túto značku. Chcel som menšie auto s dobrou výbavou a parametrami. Rozhodovanie mi trvalo asi mesiac,než som si vybral Clio Grandtour 1,2TCE Dynamic s rozšírenou výbavou. Toto autičko je pekné už na pohľad, s novými diskami a lakťovou opierkou som ho trochu vylepšil. Mal som trochu obavu o kvalitu tohto auta, ak som zistil,že je vyrábané v Turecku. Až na niektoré nepresnosti na karosérií je to však v poriadku. Jazdné vlastnosti sú zatiaľ O.K.
Offline
Obrázok užívateľa

Dusso

  • Príspevky: 709
  • Registrovaný: Str 27. Máj 2009 21:46:19
  • Bydlisko: Senec
  • Meno: Dušan
  • Auto: Clio3 TCE

Re: Prečo clio?

PoslaťUto 27. Okt 2009 21:27:18

moje som kupil preto, lebo ked som pozeral inzeraty bolo cenovo najprijatelnejsie a potreboval som auto. Ale pocul som ze Renaulty a Peugeoty su dost kazove a je to pravda.
Offline
Obrázok užívateľa

Andy4

  • Príspevky: 523
  • Registrovaný: Sob 07. Mar 2009 22:01:30
  • Bydlisko: Košice/Košice vidiek
  • Meno: Andrej
  • Auto: bolo nádherné Clio.

Re: Prečo clio?

PoslaťUto 27. Okt 2009 23:07:40

...čom Klyjo??

Ta málo žere, nikto mi ho nezávidí pred činžákom, bo vyzerá detinsky na rozdiel od 10 ročných Civicov a prestarnutých Octávií v tuningu. A páči sa mi... tota ricka bars šumne vypatra. A nezrujnuje ma keď na ňom beham hore dolu...
pacient z východu
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Prečo clio?

PoslaťUto 27. Okt 2009 23:54:22

Bolo to jedine auto čo dokazalo ponuknuť slušnu vybavu , vykonný motor s krásnou spotrebou v tejto kategori s dieslovým motorom je málo aut na trhu jazdeniek za taku cenu , a samozrejm erozhodol i dizajn , velkosť sortimentu tuning dielov a to že j eto renault , v rodine sme ich mali vyše 10 a nikdy žiadny problem , ale j asom zvyknutý , o každe auto sa treba starať a riešiť prkotiny furt

prešiel som s twinga na clio s benzinu na diesel a som spokojný ved som si ho kupil už druhý krát a dosť ludi som i navnadil
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline

jaspa666

  • Príspevky: 102
  • Registrovaný: Uto 22. Sep 2009 18:56:52
  • Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Prečo clio?

PoslaťŠtv 29. Okt 2009 9:39:32

Mne bolo Clio asi súdené :) páčilo sa mi už vtedy,ked som bol na strednej škole...ked som sa v roku 2006 konečne dostal k nejakým peniazom a mal som istú prácu,kúpil som si clio 1.2 8V ročník 2001 - 3dverové v dobrej výbave...som zato vtedy vycáloval 175.000sk,čo bolo fakt dosť...a po troch rokoch som ho vymenil za 1.5 dCi ročník 2003 5dverové s rovnakou výbavou,no navyše origoš CD radio renault a klíma...

ocovi minulý štvrtok prišiel po dlhom čakaní renault grand modus...moje predchádzajúce clio som dal sestre a máme v rodine 3 renaulty - uplna spokojnosť...samozrejme,že boli nejaké chyby na mojom prvom cliu,ale to je normálne,že každé auto má chyby...

moji kamoši stále nechápu,prečo som si kúpil už druhé clio a vôbec renault...no lebo sa mi páči,je akurát do mesta,super dizajn...nie je čo riešiť ;)

ale mne hovoria,že čo to mám za auto takí ľudia,čo majú 12ročné fiat bravo so 180.000km,všetko tam vŕzga,buchoce a nič nefunguje a žere 10litrov v meste :D
1.2 16V 55kw

CLIO_II_BLACK

Re: Prečo clio?

PoslaťPia 30. Okt 2009 8:51:32

Ahojte,

ja som si Clio kúpil preto, lebo som ho vždy ticho závidel ;) starším kamarátom, boli to traja bratia, ktorí si tieto autička postupne kúpili... Jeden ho má až doteraz ročník 98 a behá na ňom po zahraničí a nikdy ho nesklamalo(vydarený kus)
Dňa 02.01.2007 som zaparkoval pred ich domom a prekvapil ich... :D
Stále sa mi rovnako páči a vaše upravené kusy ešte viac ! Nelutujem, že ho mám.

Luci Luc

Re: Prečo clio?

PoslaťŠtv 05. Nov 2009 8:51:39

Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Prečo clio?

PoslaťŠtv 05. Nov 2009 10:53:21

jezisi :lol:
1.2TurboControlEfficiency
Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


cron
Daj si nás na plochu!