Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Stierace

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

wladino

  • Príspevky: 607
  • Registrovaný: Pia 29. Máj 2009 19:09:27
  • Bydlisko: Považská Bystrica
  • Meno: Vladino :)
  • Auto: 1.5 dCi

Re: Stierace

PoslaťNed 18. Okt 2009 19:58:39

ja dnes zbadal na stieraci ze sa mi trha gumicka..snat to este vydrzi pocas zimy pak bych new kupil no ak nie tak pojdu aj skorej :lol:
Clio II 1.5 Dci
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Stierace

PoslaťUto 20. Okt 2009 21:32:29

Tak kedze bolo vcera v celku pekne pocasie tak som sa trosku venovala svojej laske Cliusku a mozem povedat ze som vecer zaspavala s dobrym pocitom .... Kupila som tie tekute stierace znacka Sheron ... tak uvidime co to spravi a trosku som sa pohrala aj so zadnym stieracom kedze v Renaulte mi povedali ze to treba dat novy a stoji nieco cez 10 eur hmmm a Csabi mi kedysi davno povedal ze sa to da vymenit a netreba cely stierac tak ako tvrdia v Renaulte tak som sa do toho dala a s vysledkom som spokojna aj ked mi to trvalo dlhsie ako som cakala ale vysledok stoji za to .... a kedze modre auto tak som si tam dala aj modru gumicku .. no som so sebou spokojna xixi :lol:

A takto to dopadlo : no nieje to krasne ?

Obrázok
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Stierace

PoslaťStr 21. Okt 2009 9:06:50

No musim povedat ze tie tekute stierace maju nieco do seba xixi ... dnes vsetcia susedia na ulici skrabali auta a ja som sadla a isla xixi ...ono to trochu zabranuje aj tej namraze .. sice som potom chvilku nic nevidela no potom sa to spravilo a spokojne som mohla ist do prace .. a kvapky len tak utekali z okna :lol:
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

paveloslav

  • Príspevky: 15
  • Registrovaný: Pon 21. Sep 2009 18:40:32
  • Bydlisko: Znojmo,CR

Re: Stierace

PoslaťPia 23. Okt 2009 18:53:11

ja jsem si taky koupil valeo za 1000kc,pry vydrzi min 2 roky,letos moc neprselo a po pul roce jsem je vyhodil protoze uz se nedalo,radeji si koupim kazdy rok made in poland za 300 a budu mit klid
Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 22 hostia


cron
Daj si nás na plochu!