Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 10:16:19

Quikshift, čiže robotizovaná prevodovka sa montovala výlučne do Clií s motorom 1,2 16V. Do Clií sa montovali samozrejme aj plne automatické prevodovky, ale nie do 1,2 a 2,0, tá putovala do tých ostatných motorizácií, hlavne vyšších výbav (čiže bola voliteľná). Keď tak uvažujem, v meste v zápchach by som uvítal tú automatickú prevodovku a hrať sa len s brzdou a plynom, pritom ľavú nohu mať vyloženú hoci aj na otvorenom okne :D
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

wladino

  • Príspevky: 607
  • Registrovaný: Pia 29. Máj 2009 19:09:27
  • Bydlisko: Považská Bystrica
  • Meno: Vladino :)
  • Auto: 1.5 dCi

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 16:42:12

tak ja sa tiez pohybujem v takych čislach 4,5 az 5 Litrikou
Clio II 1.5 Dci
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 16:59:39

Mne to v meste spapka nieco cez 9 litrov, jazdim pomerne kratke trasy, najcastejsie tocim pracu a domov. Palubak nemam, ale 2-3x som to prepocitaval a vychadzalo to podobne. BTW: Dacia Sandero s presne rovnakym motorom ma papierovu spotrebu 10,2 litra v meste, takze pri mojich vyse 150 000 km si myslim ze je motor v bezchybnom stave, comu nasvedcuje aj fakt, ze nezere vobec olej (Hladina sa drzi na rovnakej urovni - horna ryska)

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 19:08:01

st. Spider píše:Mne to v meste spapka nieco cez 9 litrov, jazdim pomerne kratke trasy, najcastejsie tocim pracu a domov. Palubak nemam, ale 2-3x som to prepocitaval a vychadzalo to podobne. BTW: Dacia Sandero s presne rovnakym motorom ma papierovu spotrebu 10,2 litra v meste, takze pri mojich vyse 150 000 km si myslim ze je motor v bezchybnom stave, comu nasvedcuje aj fakt, ze nezere vobec olej (Hladina sa drzi na rovnakej urovni - horna ryska)





FUUUUUUUU TO SA MI ZDA VELA TEDA NEVIEM PREDCA SOM BABA NEVYZNAM SA TAK :D
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 20:04:04

Tak ja zajtra vynulujem pc , uvidím kolko ukáže v TT.
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 20:17:57

BillaBongclio píše:
st. Spider píše:Mne to v meste spapka nieco cez 9 litrov, jazdim pomerne kratke trasy, najcastejsie tocim pracu a domov. Palubak nemam, ale 2-3x som to prepocitaval a vychadzalo to podobne. BTW: Dacia Sandero s presne rovnakym motorom ma papierovu spotrebu 10,2 litra v meste, takze pri mojich vyse 150 000 km si myslim ze je motor v bezchybnom stave, comu nasvedcuje aj fakt, ze nezere vobec olej (Hladina sa drzi na rovnakej urovni - horna ryska)





FUUUUUUUU TO SA MI ZDA VELA TEDA NEVIEM PREDCA SOM BABA NEVYZNAM SA TAK :D


Ono je to predsalen 1.6-tka benzin, ktory zacina tahat tam, kde tvoje DCi konci (myslim otacky) a navyse diesle spravidla papkaju znacne menej, co je dovod kupy naftiaka vecsiny uzivatelov. Ale zasa na druhu stranu sa zvuku a pruznosti benzinaka ziadny ropak nevyrovna...
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 20:23:30

Len aby
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 20:42:49

Keyo69 píše:Len aby


tomááááš :cool: :cool: :cool: :cool:
proVWokater
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPia 02. Okt 2009 21:00:49

ja osobne som mam tiez blizsie k voni benzinu. ale vyhody diesla (najma spotreba a moznost jednoducheho zvysenia vykonu) by ma asi v tejto dobe naozaj presvedcili keby som kupoval ine auto...

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťSob 03. Okt 2009 7:24:03

st. Spider píše:
BillaBongclio píše:
st. Spider píše:Mne to v meste spapka nieco cez 9 litrov, jazdim pomerne kratke trasy, najcastejsie tocim pracu a domov. Palubak nemam, ale 2-3x som to prepocitaval a vychadzalo to podobne. BTW: Dacia Sandero s presne rovnakym motorom ma papierovu spotrebu 10,2 litra v meste, takze pri mojich vyse 150 000 km si myslim ze je motor v bezchybnom stave, comu nasvedcuje aj fakt, ze nezere vobec olej (Hladina sa drzi na rovnakej urovni - horna ryska)





FUUUUUUUU TO SA MI ZDA VELA TEDA NEVIEM PREDCA SOM BABA NEVYZNAM SA TAK :D


Ono je to predsalen 1.6-tka benzin, ktory zacina tahat tam, kde tvoje DCi konci (myslim otacky) a navyse diesle spravidla papkaju znacne menej, co je dovod kupy naftiaka vecsiny uzivatelov. Ale zasa na druhu stranu sa zvuku a pruznosti benzinaka ziadny ropak nevyrovna...



tak to mi je jasne preto sa mi ani vyfuk na diesel neoplati moc kupovat kvoli zvuku to nikdy nebude take ako benzinak
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťSob 03. Okt 2009 8:16:20

A este jedna vec ma napadla ako vyhoda benzinu a to je ta, ze servisne naklady su o dost nizsie ako u dieslu... (co sa tyka motora samozrejme)

BillaBongclio

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťSob 03. Okt 2009 8:19:14

[quote="st. Spider"]A este jedna vec ma napadla ako vyhoda benzinu a to je ta, ze servisne naklady su o dost nizsie ako u dieslu... (co sa tyka motora samozrejme)[/quote
niesom sice chlap ale toto mi je jasne :D
Offline
Obrázok užívateľa

Dusso

  • Príspevky: 709
  • Registrovaný: Str 27. Máj 2009 21:46:19
  • Bydlisko: Senec
  • Meno: Dušan
  • Auto: Clio3 TCE

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťNed 04. Okt 2009 23:27:13

no moja 1,2 8V zere minimalne 7L. ja mu nakladam
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťNed 04. Okt 2009 23:38:17

moja spotreba bola cestou do TT a späť 6l
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: JE VAS STVORKOLESOVY MILACIK HLADNY???KOLKO PAPA???

PoslaťPon 05. Okt 2009 13:32:46

vcera som siel z PB do Besenovej, je to 1/3 dialnica 1/3 medzimesto 1/3 mesto, isli sme fabiou 1.2 htp cestou tam som soferoval ja a cestou spat piatelka, na zaklade tejto temy som siel za najmenej ako sa da no nezdrzoal som premavku kvoli tomu ze sa plynulo rozbehnem aby som nemal vyssiu spotrebu no aj tak som siel ako dochodca, proste vedla mna priatelka zaspala, konecna priemrna spotreba na tu trasu podla pocitaca 5.9 l na 100km proste setrenim, naspat sla priatelka, 100km ani neprekrocila sla ako keby mala tehlu pod pedalom, pred nami nik za nami 10 aut no bol som ticho aby som videl rozdiel, konecna priemerna spotreba na tej trase POZOR 5.1, ale tempom ze keby som siel za nou tak ju preklinam :), a to je pani a damy ten rozdiel ze setrit sa ta a toboz spravit na diesli 3.5 v takomto pripade je mozne, je, no nie normalnou jazdou, dnes som siel do BB a spotreba pri normalnej mojej jazde kopceky medzimesto dedinky 8l na sto HTP nie clio, no daleko to od seba nema co sa tyka spotreby, takze uvadzat ludi ktory jazdia normalne ze aj predbehnu kamiony a auta a nesuchcu sa aby udrzali tak tie spotreby su niekde uuuuuplne inde ako ste uviedli. Dusso 7 litrov priemer na 1.2 8V pri nakladani moze byt, mozno aj o pol litra viac.

Spotreba zalezi na jazde, no uzit si auto neznamena ze ma felicia obehne a podobne lebo chcem mat spotrebu nizsku, prave tomu dupni udrzuj rychlost ostatnych a potom ukaz spotrebu.

Specialne pre billabongclio, 3.5 l / 100km dieslik, v akych otackach radis?kolko otacok si sla maximalne na 1 2 3 tom stupni za kolko dosiahnes povedzme 90km/h frajerka sla skoro 25 sekund ja za 10 potom ta spotreba je inaksia, ale dynamiku jazdy neoklames.

Ide mi len o to ze fakt to tu niekto precita a potom bude sklamany, ze ako to ze jemu nie a mne ano, potom hlada chyby a cele noci nespi.
PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


cron
Daj si nás na plochu!