Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Moje story s Novým Cliom!?

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťStr 24. Jún 2009 23:13:38

Včera večer mi konečne volali z predajne, že mám nové Clio. Dnes doobeda som tam bol vyplatiť faktúru a chcel som si ho poobzerať a sadnúť do neho, tak som si ho hneď vyfotil.

Obrázok

Obrázok

Takže úspešne sa mi sem podarilo vložiť tie dve fotky a teraz popíšem trošku moje zážitky (nech sú pre ostatných ponaučením, prípadne radou)

Auto som objednával 25. 3. 2009 a dodanie vozidla malo byť do 13. 6. 2009. Samozrejme, ako som už písal pred tým v inom topicu, neprišlo. Šťastie, že som bol na dovolenke, lebo by som sa asi zbláznil. Keď som ale prišiel do predajne a sadol som si do auta, hneď mi tam nesedelo pár vecí. Totiž, v dobe, keď som ho objednával, chcel som tam klímu a tak mi bolo povedané, že musím ísť do vyššej výbavy. Vtedy sa volala LS Blue. Priobjednal som si ešte elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá a ako bonus mi prisľúbili gumenné koberčeky a autorádio s dvomi repro v predu. Aké však bolo moje nemilé prekvapenie, keď som zistil, že žiadne autorádio tam nemám a teraz som si nie istý, ale mám taký dojem, že ani ovládanie späťákov nieje elektrické. No a ešte som zistil, že tam mali byť tieto veci: volant v koži, vonkajšie kľučky chrómové, multifunkčný displey v strede palubovky, tónované sklá a možno ešte niečo viac čo som si ešte nevšimol a teraz pozerám do toho cenníka, že k tým späťákom malo byť aj originál rádio s ukazovateľom vonkajšej teploty. Toto všetko malo byť obsiahnuté vo výbave, ktorú som si objednal a mne príde auto v ktorom nič z tohto nie je. Neporazilo by vás? Dodali mi auto vo výbave ICE buzeranti a že vraj som si objednal túto výbavu. Nechcel som tam robiť nejaké scény hneď, chcel som si to najskôr všetko doma v kľude porovnať a nachystať sa na Piatok. Totiž až v Piatok im príte technický preukaz a až vtedy mi oficiálne odovzdajú vozidlo. Ako som dopadol, dám vedieť. Držte mi palce, aby sa mi moje veci podarilo vyboxovať.Uź mám aj na piatok doobeda dohodnuté prihlásenie vozidla do evidencie, takže by som ho mal mať aj na značkách. Každopádne som zvedavý, ako korektne sa zachovajú. Nečudujte sa, že auto nemá puklice, boli v kufri, ešte ich nestihol technik nahodiť a ani dať dole tie peny z karosérie. Zatiaľ čaute. Paťo.
Naposledy upravil 1sefko dňa Štv 25. Jún 2009 0:08:13, celkovo upravené 1
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťStr 24. Jún 2009 23:48:29

Kestler na Panonskej ? Inak paci sa mi ta cervena :lol:
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 0:11:59

Ano, KESTLER na Panónskej. Ale najviac ma vytočilo to, že tam bracho pozná skoro všetkých ľudí včetne predajcov a práve aj to veľmi zavážilo na voľbe tohoto autíčka. Keď som mu toto všetko zatelefonoval, tiež bol vytočený a sľúbil, že pôjde prebrať auto so mnou, lebo pri objednávaní bol tiež a tak isto vie, že čo som objednával. Vlastne to objednával bracho, lebo ja som do teraz nebol nejaký zdatný v týchto veciach. Takže dúfam, že to zaváži.
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 0:33:07

kamarat si na Panonskej kupil Lagunu 2.0 DCI a ma s nou viac starosti ako radosti. Kedze mu to servisuju na Panonskej, robime si z neho srandu ze sa viacej vozi MHD :D bol som s nim v tej predajni/servise tri krat a rozmyslal som ake maju podmienky na prijatie do pracovneho pomeru :(

dufam ze uznaju svoju chybu (co pochybujem,pretoze ako oni hovoria, oni chyby proste nerobia) a daju ti take Clio ake si si realne objednal alebo mozno aj lepsie :cool:
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 0:55:47

Každopádne sa aspoň pokúsim.
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 7:07:27

Zvlastne, ja, ked som objednaval pred par dnami moje new clio (ano pani a damy, budem mat nove, cize zostavam v klube ;) ) tak som dostal pekne na papieri objednavku, kde je napisane vsetko co sa vybavy auta tyka. S tym ze jednu kopiu si nechali oni a jednu mam ja. S toho co si napisal mi vyslo, ze si asi take nieco nedostal. Samozrejme ze som to neobjednaval tam, kde ty, ale u nas v NR.
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 9:45:53

1sefko.. Pri objednávaní auta s tebou predajca musel spísať Kúpnu zmluvu, v ktorej sú vypísané následovné veci: predávajúci, predmet kúpy (tu by mal byť popísaný druh auta, výbava, farba, motorizácia a nejaké ďalšie prvky výbavy, množstvo a samozrejme ceny tých položiek), termín plnenia, cena vozidla a ďalšie body aké sú všeobecne v zmluvách. Hlavne pečiatku a podpisy. Tento zdrap papiera sa vydáva v dvoch vyhotoveniach, jeden zostáva u predajcu a druhý by si mal mať ty. Ak tam máš vypísané všetko, čo si vtedy objednával a nič z toho nemá to auto, ktoré ti predali.. tak nie je o čom. Oni nedodržali svoje povinnosti vyplývajúce zo zmluvy. V prípade problémov by to malo byť vymožiteľné. Ale keď tam tvoj brat má známosti, tak sa to určite vyrieši.. maximálne si počkáš ešte nejaký ten mesiac na to tvoje "pravé" Clio.
1.2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 9:58:56

uff tak to posrali podla mna alebo tam bol nejaky tlk co to objednaval....drzim palce aby sa to pohlo k tvojej spokojnosti :cool:btw.pekny kusok ;)
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 10:07:53

Ahojte, zamrzelo ma ked som si to precital, ja som kupoval fabiu kombi kedysi a tiez to tak dopadlo no aspon boli taky zhovievavy ze mi dali 60 tisicovu zlavu ale dorobit to nechceli, pravda preco asi, clio mas tak ci onak velmi velmi pekne toto nove som na zivo este ani nevidel, aky mas v nom motor? dufam ze prides na zraz a vsetci sa pokochame namladsim bratom. Zachvilu bude clio 1 a 2 phase 1 patrit do sekcie veterani :D, moc pekne a neboj sa ich co je na papiery to ti musia dat aj ked pochybujem ze ti budu nieco dorabat, ja by som to auto v tvojom pripade ani neprevzal stym ze nesplna poziadavky ( mna vtedy tlacili financie ) ake si si zadal.
Vela zdaru a do buducnosti vela stastnych km :)
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 10:09:02

tak ja som tam tiez kupila to svoje Cliusko a teraz v piatok som tam bola so sestrou prevziat to jej sexi zelene :D ... co sa tyka vybavenia vozidla vsetko musis mat spisane na papieri tak som to mala aj ja a + som tam mala aj veci co mi dali zadarmo ( lebo mi sme tam brali uz 3 auta tak som mala toho viac gratis ) ... nemala som tam snimi vobec problem da sa tam snimi dohodnut na vsetkom ale jasne treba jednat slusne a mozno si zavolat nejakeho veduceho , ale najprv si pozri tie papiere ci ti sedia tak ako si si objednal vsetko co si tam chcel mat , inak nevyhadas nic. :( .... drzim palceky
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 10:12:42

fuseon: :D :D :D tak to mas pravdu co mam povedat ja clio1 ph3 r.v.97 sak ked pridem na zraz tak budem svietit ale nie preto ze by to bola sleha ale ako keby tam ani nepatrilo :lol:
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 11:46:53

ale nieeee :)
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 11:48:58

Takže sa niekde musela vloudit chybička. Na objednávke mám výbavu ICE a vlastne takú mi aj dodali. Ale pri objednávaní som s predajcom vychádzal z cennííka výbav, ktorý mi ešte aj vytlačil a perom mi zakrúžkoval tú výbavu ktorú som chcel a tam ešte bola pod názvom LS Blue, ale do objednávky mi napísal názov ICE. A teda prečo ma neupozornil, že sú medzi tými výbavami rozdiely. Nuž čo, moja nepozornosť. Teraz si môžem akurát tak pískať. Dík za upozornenie.
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 11:50:31

1sefko píše:Takže sa niekde musela vloudit chybička. Na objednávke mám výbavu ICE a vlastne takú mi aj dodali. Ale pri objednávaní som s predajcom vychádzal z cennííka výbav, ktorý mi ešte aj vytlačil a perom mi zakrúžkoval tú výbavu ktorú som chcel a tam ešte bola pod názvom LS Blue, ale do objednávky mi napísal názov ICE. A teda prečo ma neupozornil, že sú medzi tými výbavami rozdiely. Nuž čo, moja nepozornosť. Teraz si môžem akurát tak pískať. Dík za upozornenie.

pozri hlavne ze bude sluzit no a vela stastnych kilometrov :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

1sefko

  • Príspevky: 39
  • Registrovaný: Str 10. Jún 2009 23:55:54
  • Bydlisko: Bratislava
  • Meno: 1sefko

Re: Moje story s Novým Cliom!?

PoslaťŠtv 25. Jún 2009 11:59:24

Pravda pravda, hlavne že bude slúžiť. V podstate tie veci, o ktoré je tá ICE výbava oklieštená nie sú až také dôležité. Aspoň si môžem autíčko vrátane interiéru pomaličky prispôsobovať a tuningovať podľa seba. Už som si objednal aj toto nové autorádio: (treba si pozrieť photo gallery pod obrázkom)

http://www.eonon.com/One-Din-Monitor-bu ... E1011.html

malo by mi každú chvíľu prísť, možno už aj dnes. A ešte chcem doobjednať tieto repro:

http://www.autoradia.sk/novinky-a-sprav ... l-gto6583c

len chcem najskôr mať auto už doma a popozerať si predprípravu, veľkosti otvorov, prípadne či sa budú dať nejakým spôsobom otvory na ne prispôsobiť a pod. Už mám vybrané aj nejaké hliníkové disky s pneu, ale to už ma žena asi zastrelí. Ale aj tak si ešte tú nezrovnalosť s tými výbavami chcem s predajcom vysvetliť.
Ďalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 97 hostia


cron
Daj si nás na plochu!