Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa

BillaBongclio

BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 7:47:30

aj ja teda pridam nieco zo svojej nehody vinny sme boli v podstate obaja ale nastastie som s toho vysle bez pokuty a vodicak mi tiez nechali
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Naposledy upravil BillaBongclio dňa Sob 03. Okt 2009 7:56:39, celkovo upravené 1

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 7:50:07

pekny je ten bodbeh cooo? ked boli tam ece dvere to nevyzeralo tak zle :?
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 7:51:42

BillaBongclio píše:pekny je ten bodbeh cooo? ked boli tam ece dvere to nevyzeralo tak zle :? a ta diera?snazili sa otvoit dvere inak to neslo

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 7:53:39

tu uz trosku pokrocila oprava noo :roll:
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 7:55:37

konecne je cele a ako nove :cool:
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 8:00:22

no ja bym som asi skolaboval vidiet moje auto takto.... ale stava sa hlavne ze vy ste zdravy. ked moja zena oskrela len oskrela afto prve momenty vsetka zlost do mna ale potom som si uvedomil ze je to kopa plechu a zrac penazi ale je to moja laska...
...créateur d'automobiles...
Obrázok

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 8:04:40

clioooo píše:no ja bym som asi skolaboval vidiet moje auto takto.... ale stava sa hlavne ze vy ste zdravy. ked moja zena oskrela len oskrela afto prve momenty vsetka zlost do mna ale potom som si uvedomil ze je to kopa plechu a zrac penazi ale je to moja laska...


nemusis hovorit ked som vystupila z auta a uvidela co sa stalo najprv ma oblial pot potom som vyfajcila 56cigariet a potom som sa zacala spametavat co sa stalo ked odisli polocajti :D
Offline

fuseon

  • Príspevky: 399
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 21:26:27
  • Bydlisko: Považska Bystrica

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťSob 03. Okt 2009 10:22:16

mala si to havarijne poistene? lebo keby sa toto stalo mne uz je v inzerci na ND, tesim sa stebou ze to tvoje ste polepili
Offline
Obrázok užívateľa

wladino

  • Príspevky: 607
  • Registrovaný: Pia 29. Máj 2009 19:09:27
  • Bydlisko: Považská Bystrica
  • Meno: Vladino :)
  • Auto: 1.5 dCi

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťNed 04. Okt 2009 0:23:11

tak s tych fotiek beha mraz po chrbte :o ale fajn ze ta to neodradilo,auticko ste porobili, a zasa je v plnej a funkcnej krase :cool:
Clio II 1.5 Dci
Obrázok

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťNed 04. Okt 2009 7:38:47

wladino píše:tak s tych fotiek beha mraz po chrbte :o ale fajn ze ta to neodradilo,auticko ste porobili, a zasa je v plnej a funkcnej krase :cool:



no hej mam na to havarijnu takze je to fajn sice bolo v garazi a robili ho 5 tyzdnou hlavne ze sa nikomu nic nestalo a ze ho mam konecne hotove :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťNed 04. Okt 2009 9:49:19

nebolo to take zle , j kopa ludi čo si kupi práve tak naburane auto , je to v pohode
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťNed 04. Okt 2009 9:56:05

Keyo69 píše:nebolo to take zle , j kopa ludi čo si kupi práve tak naburane auto , je to v pohode


hej lenze ta kopa ludi ma na tu opravu peniaze a prave tam je medzi nami rozdiel viiiiiiiiiiis??

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťŠtv 11. Feb 2010 7:49:19

nemam sice foto ale mala som dalsiu minikoliziu aj ked mini dost ma to vyviedlo z miery...bola som v pk v tescu ..este pred tym som vyberala z kufra notebook ete bolo vsetko v pohode ...ked som sla z tesca zistila som ze mam prevaleninu na kufri dobrych 15cm....totalne ma to nastvalo lebo bola dost vysoko na to aby to urobil niekto autom...odviezla som to kamaratovy ktory tam nasiel otlacok nohy-topanky...cize nejaky zavystlivy pako do toho kopol...bola som s toho na nevry lebo na havarijnu sa mi to neoplatilo dava kvoli spoluucasti a ked som volala tipkom co vytahuju plechy povedali ze nezarucuju ze nepraskne pri vytahovani lak...tak som nejak prestala nad tym premyslat...o tyzden na to mi keyo siel tepovat auto....ked mi ho doniesom povedal: ,,denis mam pre teba prekvapko,, tak sme sli spolu von to pozriet...on mi to opravil vytlacil plech naspet bez porusenia laku za co mu touto cestou cem znovu podakovat :D ....len do teraz premyslam ako by mi dosiel vratit clio keby ten lak praskol :D :D :D tomino si jednotka :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťŠtv 11. Feb 2010 10:43:04

povedal by som ti že to musim nechať doscjnuť u mna a donesiem ti t na druhý den a už večer by som to mal v plniči a ráno išiel kupiť farbu :D denis maličkosť tento krát btw v tom tescu je to zle michalus si zaparkoval a išiel na 15 minutový nákup a ked sa vratil mal natlačený zadný náraznik a vinníka nikde
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation

BillaBongclio

Re: BillaBongclio malo tiez slabu chvilku

PoslaťŠtv 11. Feb 2010 13:46:35

haluz ale toto iste som povedala aj ja...ze by si si nasiel vyhovorku ze mi ho nemozes doniest kym to neopravis heh :D

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


cron
Daj si nás na plochu!