Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

no a pripajam sa aj ja..

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa

..Thome..

no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:14:53

tak uz som pokrstil aj cliuško.. samozrejme kde inde na ulici svornosti .. druhy ucastnik o5 docasny slovak ..

tak vychadzam si z prace .. kuknem na pravo nic.. na lavo auta zastavia zenska mi blikne ze ma pusta odbacal som do lava.. tak teda som sa pohol a zrazu len vidim ze motorka po strede cesty.. such a bolo .. sekunda motorku stocilo a suchala sa uz len po zemi .. samozrejme letne gumy.. tak cca 120 na 50tke.. mokra cesta .. znacky DS .. jak inak vsak??... motorkarovi sa nastastie nic nestalo .. len ma nepojazdnu motorku .. avsak je to moja vina lebo som sa otacal na hlavnej ceste a mal som predvidat .. to ze mal letne gumy by tam nic nezavazilo lebo nebola suvisla vrstva snehu a blablabla.. esteze mam havarijnu poistku .. ale aj tak to nastve zbytocne teraz poistovne jedno s druhym .. a ja mam poskodeny len hmlovku(ktoru aj tak bolo treba vymenit tak aspon uz musim ).. blatnik a naraznik..
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Offline
Obrázok užívateľa

ronal

  • Príspevky: 2327
  • Registrovaný: Sob 12. Dec 2009 12:44:01
  • Bydlisko: TT
  • Meno: ronal
  • Auto: clio grantur 2012...

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:18:10

ta zazracna formulka v zakone,vodic nepredvydal.to sa mi najvac lubi. ::grc::
Ked je tam svetlo treba to stočiť...

..Thome..

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:26:34

no asi tak ..

..Thome..

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:27:05

vies ja mam predvidat ze tam niekto pojde "podla predpisov"
Offline
Obrázok užívateľa

ronal

  • Príspevky: 2327
  • Registrovaný: Sob 12. Dec 2009 12:44:01
  • Bydlisko: TT
  • Meno: ronal
  • Auto: clio grantur 2012...

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:38:13

predvydat a prisposobyt stavu a povahe vozovky :lol:
Ked je tam svetlo treba to stočiť...

..Thome..

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:42:10

dopredu si vyratam vlhkost vzduchu, pohyb a rychlost vetra, narazovy vietor, teplotu vozovky.. atd atd .. kktiny
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:45:43

To bude vždy nespravodlivé. Napríklad, ja som mal minulý piatok kolíziu na firemnom aute. Po šmyku ma to hodilo do odhrnutého záveja a ostal som tam visieť. Volal som vajcam a už to, že prišli, museli mi dať pokutu za neprimeranú rýchlosť k stavu vozovky. Aj mi vraveli, že som im radšej nemal volať.. no šéf to chcel mať pre poisťovnu doložené, tak som zacvakal.
Lenže toto, aby som v meste mal predvídať, že pôjde motorkár, ktorý ho drbe cez 120 km/h.. tu by sa to malo riešiť inak. Keby šiel predpísanou rýchlosťou, všetci ho včas zaregistrujú a podľa toho sa zariadia. Keď sa však tam zjaví ako blesk z jasného neba, mal by znášať vinu on, aj za predpokladu, že je na hlavnej.
1.2 16V

..Thome..

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:47:40

to mal by tak pekne znie..
Offline
Obrázok užívateľa

ronal

  • Príspevky: 2327
  • Registrovaný: Sob 12. Dec 2009 12:44:01
  • Bydlisko: TT
  • Meno: ronal
  • Auto: clio grantur 2012...

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:50:37

fiso daj vypoved sak furt len doplacas :lol: :lol: ale tak to je unas na slovensku,plaia len ty co nato nemaju. :(
Ked je tam svetlo treba to stočiť...

..Thome..

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 20:54:56

tu je vsetko mozne :))
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 21:11:39

Takže sa pekne s opravou obráť na Keya (vlastne na jeho strýka) a budeš aj príjemne prekvapený.. veď máš havarijnú. Odporúčam ;)
1.2 16V

..Thome..

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťStr 17. Feb 2010 21:20:07

jj mam ale ved to je hento niic.. robotu si spravim sam, kamos to nastrieka a diely zozeniem za par korun, ale jasne ze sa spytam keya za kolko zozenie diely ale ten naraznik mozno ani nebude treba druhy.. ked tak by som ho asi rovno zahladil a len strekol :))

BillaBongclio

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťŠtv 18. Feb 2010 7:30:50

uz ked je tu rec vajciach...mate predvidat...napadlo by ta v meste kde je 50ka ze tade preleti pako 120km/hod ??mna teda urcite nie a niesom jedina..to je ich oblubeny vyrok...tomino neni to az take zle neboj to sa spravi drzim palce :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťŠtv 18. Feb 2010 8:21:27

jeden motorkár tiež hnal cez mesto cez 120km/h...žial trafil dodávku presne tak neštastne ako teba...no on to však už na rozdiel od toho tvojho motorkára nerozchodil :|
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V

..Thome..

Re: no a pripajam sa aj ja..

PoslaťŠtv 18. Feb 2010 9:37:10

ako mna netrapia az tak tie polamane plasty a nevien co hlavnbe ze sa nikomu nic nestalo lebo ist sediet za kkta sa mi zrovna nechce.. a tak co uz stalo sa uz sa neodstane.. ale tak ved havarijna je tak mam na haku len zbytocnosti su to ..
Ďalší

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


cron
Daj si nás na plochu!