Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

olejkova nehoda s pavukom

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa

olejko

olejkova nehoda s pavukom

PoslaťUto 06. Okt 2009 10:27:13

šiel som po rovnej ulici a na ľavej strane cesty je asi 15cm obrubník a každých 10m betonový hrubý stlp, ako som šiel po tej ulici napadol ma asi 10cm od mojej tváre hnusný fakt hnusný pavuk zlaňoval akurát - už toho som sa pekne naplašil ale ked ten magor zlanil priamo mne na brucho počas jazdy tak som sa mu snažil uhnuť a popri tom som dáko stiahol riadenie do ľava na ten asi najvyšší obrubník v Leviciach a vyliezol som naň a hned aj zliezol pričom som len tak tak netrafil ten betonovy stlp, zastavil som a kukám na nové disky že čo s tým je, nebol zlomený ale fakt slušne ohnutý a bol kusok z gumy vytrhnutý, a to bolo asi všetko, ale zlakol som sa slušne...fuj disk dam asi opraviť do ZM vraj tam dobre opravuju disky
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťUto 06. Okt 2009 19:13:39

tak tvoja nehoda mi smiesna neni ale ako pribeh to je dobre :lol: mna asi tyzden otravoval v aute komar hnusny :(
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťUto 06. Okt 2009 20:05:53

hmm brrr no v takom pripade by som ja uz v aute nebola :lol: xixi a pavuk by mohol kludne soferovat :D
Obrázok

olejko

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťUto 06. Okt 2009 20:30:30

neznášam pavukov, môžem chytať kadejaké zvieratká ale pavuk mi je proti srsti bleee, hnusák jeden
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťUto 06. Okt 2009 20:31:34

Ludia ak ot om hovorite, ja som vystartoval a zrazu pozriem na vlant a na spodnom venci volantu Zelena veeelka modlivka ? skoro som skoncil v elektricke.
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťUto 06. Okt 2009 20:37:36

mne teda pavuk nerobi problem ale minule mi vletela za jazdy do auta osa a tiez to bolo zaujimave, radsej som zastavil a vyhodil ju....
Offline
Obrázok užívateľa

Maximus30

  • Príspevky: 50
  • Registrovaný: Sob 26. Sep 2009 20:34:37
  • Bydlisko: Bratislava

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťStr 07. Okt 2009 8:27:09

no ja mam tiez skusenost s pavukom, ale nasatastie nie za jazdy, parkujem pod stromom a ked som isiel nasadnut do auta tak som si nevsimol ze som presiel cez pavuciu siet a ked som si sadol do auta tak sa mi po vlasoch prechadzal dooost velky kriziak........aaaaa, skoro ma drblo
1,2 16V Dynamique čierna metalíza
Offline

jaspa666

  • Príspevky: 102
  • Registrovaný: Uto 22. Sep 2009 18:56:52
  • Bydlisko: Banská Bystrica

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťStr 07. Okt 2009 9:47:52

fuj....tak to ja keby som bol v podobnej situácii,tak dopadnem rovnako zle-ja pavúky tiež strašne neznášam a stránim sa ich :o

asi pred 2 rokmi bola taká kuriózna nehoda u nás v BB,ked ženská otočila na strechu auto na rovnej ceste v centre mesta...že jej vletela osa do auta a ona ju začala odhánať,stočila volant,nabrala nejaké auto odparkované pri ceste a bum...skončila na streche :D
1.2 16V 55kw
Offline

andy00

  • Príspevky: 54
  • Registrovaný: Sob 21. Feb 2009 22:50:02
  • Bydlisko: BA

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťStr 07. Okt 2009 20:18:47

tak ale nakoniec ju asi odohnala ne?

BillaBongclio

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťPia 23. Okt 2009 21:35:48

uz ked spominate osy....sla som s priatelom v aute asi rok dozadu vletela nam do auta osa asi chvilu pred tym som sla zapnut radio a ked ze som mala panel z noveho kenwoodu v ruke a osa lietala okolo mne tolko som sa ohanala az som proste vyhodila radio z okna :D osa vyletela ale ja tiez hladala som panel asi dve hodiny na poli v trave vysokej asi dva metre :mrgreen:

..Thome..

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťNed 25. Okt 2009 3:28:19

a nasla si ho?? lol a co vy vsetci ste niake barbie?? ze sa bojite pavukou ??:DDDD

BillaBongclio

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťNed 25. Okt 2009 11:17:21

kupim ti tarantulu a dam ti ju pod tricko som zvedava ci ti to bude prijemne :evil:

..Thome..

Re: olejkova nehoda s pavukom

PoslaťNed 25. Okt 2009 18:44:39

tak ju chytim a zahodim :DDDD vyhodenych 180eur :DDD

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


cron
Daj si nás na plochu!