Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Dusso

  • Príspevky: 709
  • Registrovaný: Str 27. Máj 2009 21:46:19
  • Bydlisko: Senec
  • Meno: Dušan
  • Auto: Clio3 TCE

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťNed 27. Sep 2009 21:20:48

mna vie vela vodiciek vytocit. nepomozem si
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťNed 27. Sep 2009 22:12:48

Chcel som aj niečo nezaujato napísať ale išlo by to ťažko. Možem tak len napísať, že sú vodičky a "vodičky". Ja v prvom rade vidím na tej ceste predomnou auto, ktoré buď ide normálne alebo "divne" to či ho šoféruje chlap alebo baba nejak neriešim. Vo všeobecnosti to je ale väčšinou tak, že ženy bývajú skorej zavadzačky a chlapi zas rychlíci. Stretnúť na ceste zavadzača je bezpečnejšie než keď sa na teba lepí rýchlik, ktorý Ťa potom predbehne tak, že mu neostáva ani miesto na zaradenie sa späť do svojho pruhu.

Čo sa mna konkrétne týka tak ak by som Ťa stretol mimo mesta ísť 80km/h tak by som Ťa pravdepodobne predbehol ale bolo by to tým, že mimo mesta idem v rámci možností 90 a v meste 50, takže ak by si ma potom mimo mesta predbehla, išla by si viac než 90 a tým pádom by som bol ja ten pomalší tak by mi to bolo fuk.

PS: Vitaj v klube :cool:
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09

BillaBongclio

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 12:14:29

smartmanik píše:Chcel som aj niečo nezaujato napísať ale išlo by to ťažko. Možem tak len napísať, že sú vodičky a "vodičky". Ja v prvom rade vidím na tej ceste predomnou auto, ktoré buď ide normálne alebo "divne" to či ho šoféruje chlap alebo baba nejak neriešim. Vo všeobecnosti to je ale väčšinou tak, že ženy bývajú skorej zavadzačky a chlapi zas rychlíci. Stretnúť na ceste zavadzača je bezpečnejšie než keď sa na teba lepí rýchlik, ktorý Ťa potom predbehne tak, že mu neostáva ani miesto na zaradenie sa späť do svojho pruhu.

Čo sa mna konkrétne týka tak ak by som Ťa stretol mimo mesta ísť 80km/h tak by som Ťa pravdepodobne predbehol ale bolo by to tým, že mimo mesta idem v rámci možností 90 a v meste 50, takže ak by si ma potom mimo mesta predbehla, išla by si viac než 90 a tým pádom by som bol ja ten pomalší tak by mi to bolo fuk.

PS: Vitaj v klube :cool:



dakujem bol to len taky dotaz :D
Offline

Jurica13

  • Príspevky: 139
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 13:16:25
  • Bydlisko: Dubravka, BA

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 15:06:15

Ja som rad, ked ma niekto chce vyprovokovat :D Velmi rad sa necham, hlavne takymi, co maju "naslapane" Octavie Tdi.....dvojka-trojka a v sekunde som prec :D
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 15:17:05

:lol: :lol: :lol: ... tak tomu verim ... a on sa ani nestihne pozriet a len si povie to bolo Clio ?? :lol: :D
Obrázok

BillaBongclio

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 16:48:23

Jurica13 píše:Ja som rad, ked ma niekto chce vyprovokovat :D Velmi rad sa necham, hlavne takymi, co maju "naslapane" Octavie Tdi.....dvojka-trojka a v sekunde som prec :D


heh veris si super mozme dat zavod na pezinskej babe :D :lol:
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 17:45:19

Jurica13 píše:
Ja som rad, ked ma niekto chce vyprovokovat Velmi rad sa necham, hlavne takymi, co maju "naslapane" Octavie Tdi.....dvojka-trojka a v sekunde som prec

BillaBongclio
heh veris si super mozme dat zavod na pezinskej babe




hmmm ... kocka bacha na to co vravis to su silne slova :roll: :D ....
Naposledy upravil zabka343 dňa Pon 28. Sep 2009 17:51:09, celkovo upravené 1
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 17:49:58

Holka asi nevieš čo má tvoj súper pod kapotou(2.0benzín tuším),takže na to ako mu to natreš sa chcem pozrieť
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V

BillaBongclio

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 18:18:54

BlueClio88 píše:Holka asi nevieš čo má tvoj súper pod kapotou(2.0benzín tuším),takže na to ako mu to natreš sa chcem pozrieť



mam 1,5dci a robim si prdel hned vsetci stresuju :roll:
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 18:45:41

trochu ten pocit Juricovi zavidim, s takym strojom sa da dobre provokovat...

BillaBongclio

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPon 28. Sep 2009 18:49:37

invizibl píše:trochu ten pocit Juricovi zavidim, s takym strojom sa da dobre provokovat...



suhlasim s tebou ale nie vzdy sa ta provokacia vyplaca :(
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťStr 30. Sep 2009 23:34:20

viete čo je najhorši epre zaryteho milovnika clia , ked má DCI s modrým I a nedokaže predbehnuť nikoho , bo zmizol výkon a správa sa to ako ladký diesel

ale späť k téme , ja rád provokujem , problem je v tom , že i ked skoro každeho ponahanam tak problem je v tom , že moej auto ide nadoraz a vela krát ten s ktorým sa nahama má rezervu, takž enahananie sa s DCI cliom je i tom aké má človek "gule" /týka sa to i našich dám samozrejme /
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation

BillaBongclio

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťŠtv 01. Okt 2009 10:59:47

Keyo69 píše:viete čo je najhorši epre zaryteho milovnika clia , ked má DCI s modrým I a nedokaže predbehnuť nikoho , bo zmizol výkon a správa sa to ako ladký diesel

ale späť k téme , ja rád provokujem , problem je v tom , že i ked skoro každeho ponahanam tak problem je v tom , že moej auto ide nadoraz a vela krát ten s ktorým sa nahama má rezervu, takž enahananie sa s DCI cliom je i tom aké má človek "gule" /týka sa to i našich dám samozrejme /


uz som si myslela ze ma nespomenies :D
Offline

Jurica13

  • Príspevky: 139
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 13:16:25
  • Bydlisko: Dubravka, BA

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťŠtv 01. Okt 2009 20:32:05

Inak klobuk dole pred dci...alebo vseobecne pred dieselami!! idu dobre...
Minule ma ponahanal jeden s alfou 156, chcel som sa pred neho zmestit pred zuzenim cesty a stihol som to LTT.
Mozeme si dat sprint, na tej Babe neviem ci sa da velmi zavodit cez normalny den...

BillaBongclio

Re: nervozny sofery co sa nechaju vyprovokovat

PoslaťPia 02. Okt 2009 17:39:31

Jurica13 píše:Inak klobuk dole pred dci...alebo vseobecne pred dieselami!! idu dobre...
Minule ma ponahanal jeden s alfou 156, chcel som sa pred neho zmestit pred zuzenim cesty a stihol som to LTT.
Mozeme si dat sprint, na tej Babe neviem ci sa da velmi zavodit cez normalny den...


na zavody je skor moj priatel ale som rada ze mam auto cele mam ho tyzden po oprave bolo dva mesiace rozbite takze zdrzujem sa takych veci ,,radsej,, :D

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!