Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Ewusskina nehoda :-(

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa

Ewusska

Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 15:48:29

Keď sme už u tých nehôd, pridám jednu aj ja :|

Čo k tomu dodať, dotyčný mi nedal prednosť a ubrzdiť to aj napriek mojej snahe bolo už bohužiaľ nemožné. Výsledok vidíte, auto malo presne 1 rok a takmer mesiac :roll:
A následky.... Po príchode Tonina to dotyčný takmer neprežil, ja som bola mesiac PN s kolenom. Na dopravákov sme čakali úžasné dve hodiny. Oprava+vybavovanie v poisťovni (ich nezmyselné požiadavky) trvalo mesiac a pár dní, ale autí máme už konečne doma a tak sa môžeme tešiť na CTP V. Už máme aj vstupenky :cool:
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 17:10:05

ou shit... a kolko bol PN ten dotycny? :)
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 17:24:51

[quote="Ewusska"][/quote]
Už to mate spravene,teraz ostala len zla skušenost.hlavne že si v poriadku.
www.laca191.estranky.cz
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 18:07:55

čo dodať nahnevá , takto znehodnotiť nedotknute auto , aspon bola príčina vylepšiť ho ?
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 18:57:46

v pohodee.... trosku vyklepat,nove svetlo trosku pretriet štetku a mate milacika clio spat ;) vzdy moze byt aj horsie.. ak dobre vidim si na tej krizovatke ako je CUGA restika v kutoch ... a + mokro na tej starej ceste to aj za sucha zle brzdi...
1.2TurboControlEfficiency

Ewusska

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 19:05:00

Invi, dotyčný odišiel po svojich :) , narozdiel odo mňa, ja som išla priamo do nemocnice, kde som si počkala ďalšie dve hodinky. Tonino to dlho nemohol rozdýchať, ale teraz sa teší, že má nárazník a môže ho laminovať :D
Škodu nám vyrátali na 4870 € :roll:

Patt, presne tak "bohovská" cesta v Kútoch, prvá križovatka pri kostole. No myslím, že vyklepať v tomto prípade to nepomôže :cry:
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 19:54:10

Zaujímavá.. no neveselá sekcia, do ktorej aj ja mám čím prispieť.
Bolo to pred rokom v júli v krásny slnečný dník, v ktorý som si ráno pekne krpca vyumýval a následne sa vydal na menšiu autovychádzku. Cez pracovné dni je Trnava autami upchatá, že sa tvoria všade kolóny a tak.. za jednou križovatkou som sa aj ja ocitol v jednej z nich a bol som posledný. Pekne som spomalil a zastal za tým predomňou.. a po necelých 3-4 sekundách zbadám v späťáku akýsi sivý záblesk a na to práááásk! Rana ako z dela.. Tak si to maník s Audinkou A3 rozdal s mojim krpcom zo zadu a tým ma potlačil do toho predomňou.. ten tiež sa pohol k tomu pred ním.. tomu len spravil malinký škrábanček na zadnom nárazníku a zdúchol. Tak sme zostali traja visieť na jednom z hlavných cestných ťahov v TT.
Takže tá audinka:
Obrázok
Môj krpec zo zadu a z predu:
Obrázok
Obrázok
Peugeot 406 (ten predo mnou) zo zadu a z predu.. na prvý pohľad sa tomu autu nič nestalo, ale trošku mu praskol zad. nárazník, pod ním čelo a aj tie dvere. Z predu mu vypadla maska a zároveň sa mu hneď otvorila kapota a rozleteli svetlá :D :
Obrázok
Obrázok

Takže z tej nehody som odišiel s najhoršou a najväčšou škodou, suma bola cez Sk 153 300,-. To zdaľeka nepokrývalo všetko, ale čo už narobím, keď v tom neviem chodiť a to som mal čo vybavovať. Čiže dva mesiace bez vlastného auta (mal som k dispozícii od kamarátky feldičku, za ktorú som jej nesmierne vďačný ;) )

A ešte zopár záberov zo servisu, ale ospravedlňte mi kvalitu snímkov, všetko je to fotené mobilom a v skoro tme, čo tam mali..
Obrázok
Obrázok

Fakt to bolí, keď vám niekto rozbije auto, ktoré máte pekne od novoty a staráte sa o neho. Hlavné je, že sa nikomu nič vážne nestalo a všetci pekne zdravo žijú.. no ten vinník má šťastie, že som sa tam ovládal :mrgreen:
1.2 16V
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 20:14:47

no ak by to skoncilo horsie, pohrebnictvo bolo hned vedla :D sorry za ten cierny humor..
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 22. Jún 2009 23:04:25

za 1300 ečok by som mal opravene to tvoje clio fish , teda aspon čo som spočital potrebne dieli , pracu a material a presne tak sa to robi , že sa zoberie plna vyška poistky ale opravi šikovno rovnako dobre ale za menej samozrejme treba mať poistku v poistovni aby sedeli papiere ale tie sa oklamu učtami a inými vecami atd polka servisov a dielni žije s poistovni , bo po dohode s klientom sa teši klient že mu ostane , opravar že má slušne zarobene a mimochodom dnes sa davju buračky na hranicu 120 000 SK- čo je 4000 eur čo je hranica totalky , to preto aby to nebolo okate a samozrejme zaleži od roku výroby , amortizacia auta

a čo sa týka tvojho poškodenia fish tak to nie je vobec vážne a ako vidiš nebol to problém opraviť ta dobre že to nie je vidieť
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťUto 23. Jún 2009 7:58:51

uuuf nedobra tema ale bohuzial aj to sa stava...tie auta a uraziky tak to preboli ale dolezite je ze vsetci su v poriadku....auto dokrceny plech rozbite svetla ale co vydrzi sku.veny plast ked tak pozeram na tie foto :roll: ...dufam ze do tohto topicu uz nebudu pribudat ziadne nove prispevky ;)
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťUto 23. Jún 2009 8:09:52

no hej, ja sem zatial nemam co pridat a dufam ze ani nebudem mat co, ale co sa tyka tych prihod z ciest tak by sa dalo rozpravat od rana do vecera...
Offline
Obrázok užívateľa

Tonino

  • Príspevky: 189
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 13:34:54
  • Bydlisko: Záhorie

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťUto 23. Jún 2009 10:18:01

invizibl píše:no hej, ja sem zatial nemam co pridat a dufam ze ani nebudem mat co, ale co sa tyka tych prihod z ciest tak by sa dalo rozpravat od rana do vecera...


Tak to buď rád, že nemáš čo pridať :cool: lebo ak hej tak by sa ti to sem pridávalo veľmi ťažko a s bolavím srdcom a slzami v očiach. Ked vieš ako autko vyzeralo pred nehodou, ako si ho pekne umýval, pulíroval, voskoval jednoducho mazel a robil z neho leštenku a zrazu, Ti ho niekto behom pár sekúnd rozje*e, tak ideš umrieť od žiaľu.
Ale autko je už opravené a je to teraz OK :cool:
Obrázok
Renault Clio II Storia LS
1,2 16V 75k
01/2008
http://www.technicke-vykresy.tym.sk
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťUto 23. Jún 2009 10:20:21

Tonino píše:
invizibl píše:no hej, ja sem zatial nemam co pridat a dufam ze ani nebudem mat co, ale co sa tyka tych prihod z ciest tak by sa dalo rozpravat od rana do vecera...


Tak to buď rád, že nemáš čo pridať :cool: lebo ak hej tak by sa ti to sem pridávalo veľmi ťažko a s bolavím srdcom a slzami v očiach. Ked vieš ako autko vyzeralo pred nehodou, ako si ho pekne umýval, pulíroval, voskoval jednoducho mazel a robil z neho leštenku a zrazu, Ti ho niekto behom pár sekúnd rozje*e, tak ideš umrieť od žiaľu.
Ale autko je už opravené a je to teraz OK :cool:

sak citali sme vyssie ze dotycný zrejme pochopil z tvojej strany :evil:
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťUto 23. Jún 2009 10:32:58

hmmm az sa to zle cita a tie obrazky ?? :( ... mam slzicky na krajicku :(
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťUto 23. Jún 2009 13:01:07

Invi.. Keď budeš mať najazdených vyše 100 000 km a nikto ťa netrafí, tak ti budem závidieť. Bohužiaľ, aj mne sa to môže stať, že spravím nejakú chybu a dopracujem sa k nehode. Lenže nabúrať do niekoho vďaka neohľaduplnosti a ľahostajnosti je o niečom inom.. a to ma štve, že to bolo aj v mojom prípade. Bolo mu dôležitejšie sa hrať s telefónom než sa starať o to, že je autom na ceste a má sa venovať plne riadeniu.
A však.. nakoniec sa všetkému dá zasmiať.
Keyo.. kde si bol, keď do mňa nabúrali??? By som mohol zarobiť.. :D
Ale ako hovorím, nebúram a nestávam sa svedkom nehodových udalostí, tak neviem v tom chodiť.
1.2 16V
Ďalší

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron
Daj si nás na plochu!