Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Ewusskina nehoda :-(

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa

Ewusska

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 28. Sep 2009 19:07:30

BillaBongclio píše:
Ewusska píše:No o tých nervoch a prachoch mi niečo hovor :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
byrokracia - buzerácia niečo otrasné :evil:


suhlasim s tebou mne sice skodu preplatila havarijna poistovna ale za tie nervy to teda nestoji naozaj :x


No aj nám to bolo po miliónoch telefonátov a e-mailoch do poisťovne preplatené z havarijnej poistky, dokonca sme ich museli upozorniť, že nám zle vyrátali sumu, keby sme sa neozvali, niekto to má vo vrecku a je vysmiaty :evil:

BillaBongclio

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 28. Sep 2009 19:13:28

Ewusska píše:
BillaBongclio píše:
Ewusska píše:No o tých nervoch a prachoch mi niečo hovor :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
byrokracia - buzerácia niečo otrasné :evil:


suhlasim s tebou mne sice skodu preplatila havarijna poistovna ale za tie nervy to teda nestoji naozaj :x


No aj nám to bolo po miliónoch telefonátov a e-mailoch do poisťovne preplatené z havarijnej poistky, dokonca sme ich museli upozorniť, že nám zle vyrátali sumu, keby sme sa neozvali, niekto to má vo vrecku a je vysmiaty :evil:


no da sa povedat ze ja som to mala bez starosti vsetko za mna rriesil kamarat ale tak nervy a stres s toho bol chlpy mi stoja este teraz ked pozeram na foto mojho rozbyteh o auta :twisted:

Ewusska

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 28. Sep 2009 19:24:44

Tak to si mala dobré, že si to mala "bez starostí". My sme to riešili sami a bolo to nervyyyyy :cry: Dúfam, že už nikdy viac....
Ja už radšej tie fotky ani nepozerám..

BillaBongclio

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 28. Sep 2009 19:28:07

Ewusska píše:Tak to si mala dobré, že si to mala "bez starostí". My sme to riešili sami a bolo to nervyyyyy :cry: Dúfam, že už nikdy viac....
Ja už radšej tie fotky ani nepozerám..



tak to ti verim a kto bol na vine ty???? kokos zrazka s kamionom no nechcela by som

Ewusska

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťPon 28. Sep 2009 19:47:16

BillaBongclio píše:
Ewusska píše:Tak to si mala dobré, že si to mala "bez starostí". My sme to riešili sami a bolo to nervyyyyy :cry: Dúfam, že už nikdy viac....
Ja už radšej tie fotky ani nepozerám..



tak to ti verim a kto bol na vine ty???? kokos zrazka s kamionom no nechcela by som


ON bol 100% vinný, pretože ja som bola na hlavnej a nedal mi prednosť :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ani len posratú pokutu nedostal, jeho autu dohromady nič nebolo, jemu sa nič nestalo, nič neplatil, nič neriešil a pritom všetko zavinil a my sme si to všetko "zlízli". Nemám slov na služby poisťovní... :evil: :evil:

BillaBongclio

Re: Ewusskina nehoda :-(

PoslaťUto 29. Sep 2009 13:43:47

Ewusska píše:
BillaBongclio píše:
Ewusska píše:Tak to si mala dobré, že si to mala "bez starostí". My sme to riešili sami a bolo to nervyyyyy :cry: Dúfam, že už nikdy viac....
Ja už radšej tie fotky ani nepozerám..



tak to ti verim a kto bol na vine ty???? kokos zrazka s kamionom no nechcela by som


ON bol 100% vinný, pretože ja som bola na hlavnej a nedal mi prednosť :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ani len posratú pokutu nedostal, jeho autu dohromady nič nebolo, jemu sa nič nestalo, nič neplatil, nič neriešil a pritom všetko zavinil a my sme si to všetko "zlízli". Nemám slov na služby poisťovní... :evil: :evil:



nieco mi hovor ty aby si poistky platila na cas a ked maju oni vysolit korunu tak ani za svet hladaju chyby a zadrheli len aby ti nic nemuseli dat poznam to
Predchádzajúci

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


cron
Daj si nás na plochu!