Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Předvídat předvídat předvídat (moje nehoda)

Nehody, pokuty, stretol som,...
  • Autor
  • Správa

potok

Předvídat předvídat předvídat (moje nehoda)

PoslaťNed 21. Jún 2009 23:46:46

Aby jsem to tak trochu nastíníl- Byl čtvrtek, krásně svítilo sluníčko a já jsem jel v mém cliu s přítelkyní do litomyšle na Rusalku. Jsme asi 50m od bytu kde bydlí přítelkyně babička ta stojí na cestě a mává na nás. tak já zpomalím na nějakých 25-30km/h a chci odbočovat doleva. JENŽE vpravo stojí nějaký velký auto (něco mezí tranzitem a kamionem fakt nwm co to bylo) a zpoza něho vyběhne asi tak 20cm před autem chlap (fakt běžel) tak co jsem mohl dělat, skočil mě na pravej předek, nárazník a na sklo. Potom se svalil na zem krve jako zvola, tak k němu přiběhnu ještě s řidičem za mnou co jel a chceme pomoci. Ptám se ho co mu je co se mu stalo, jestli mám zavolat záchranku - chlap se zvedne z hlavy mu docela slušně teče krev a takovou rusko češtinou povídá že nic že to je v pohodě, tak jsme zavolali záchranku, ta přijela asi za 3 minuty, mezitím přijel jeho šéf, přivezl mu doklady ( potom jsem se dozvěděl že to je moldavec kterej nerozumí česky a šéf je nějakej mafiánskej boss) potom přijela městská policie, dejchnul jsem si, pak přijela dopravka a sepisovali jsme to tam skoro 2 hodiny.. dole přidávám nějaké fotky..
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Chtěl by jsem se Vás zeptat, jestli by z toho ještě mohlo něco bejt, resp nějaká pokuta když jsem nenadejchal a nedali mě ani bloček ani nic a o pokutě nepadlo ani slovo a tem moldavec je prej v pořádku. nebo jestli se to dozvím až s vyrozuměním?
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: Předvídat předvídat předvídat (moje nehoda)

PoslaťPon 22. Jún 2009 1:01:42

dufaj ze nie,ale u vas to je inak tak ešte ti može dojit abys sas dostavil na riesenie
www.laca191.estranky.cz
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Předvídat předvídat předvídat (moje nehoda)

PoslaťPon 22. Jún 2009 3:21:00

mne sa stalo to iste uplneeeeeeeeee policia to uzavrela priamo na mieste ale to bolo tiež trošku zamotana situacia hnusne sychrave upršane počasie , večer a hnusna tma , auta stojace v koloni oproti mne a plno svetiel ,zrazil som týpka čo vystupil s auta a išiel cez cestu na ktorej bola kolona do obchodu a mne sa priamo hodil pod kola v druhom smere, vtedy som mal twingo - polachčujuca okolnosť bola že chlap bol opitý a kedže bol autom tak to zlizol a ja som mal zasa plnu zastavku svedkov že som urobil čo som vedel skoro som zrazil tých ludi na zastavke v snahe sa vyhnuť tomu debilovy čo sa mi hodil rovno na auto , on mal zasa štastie že mal vyše 120 kil kua , moje twingo bolo dosť KO -naraznik svetlo zrkadlo čelne okno kapota

kamarat zas pre istotu za slnečneho dna zišiel s cesty a trafil jeden jediny strom pri ceste rovno na stred auta - policia to vyšetruje a stale ho predvolavaju na vysluch tým som chcel len povedať že pokial nemáš papier od policie kde jasne stoji že je to uzavrete tak j to otverena zaležitosť ale pokial mal ten policajt hlavu na mieste tak už tam ti mal oznamiť že sa budeš musieť dostaviť k nim na urad pokial to neuzavreli priamo tam - ale pokial máš pravdu ohladne toho bosa a ak má znamosti i na fizlici tak bud to uzavru velmi rýchlo aleo naopak možno ti ešte niečo našiju svet je svina pokial ide o ludi
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Předvídat předvídat předvídat (moje nehoda)

PoslaťPon 22. Jún 2009 19:13:18

tak je len foto vysvetlovat sa mi to cele nechce ale bolo to kvoly zelenym panom v uniformach ... tak rychlo odtial zmizli ze az :oops:
Obrázok
a ten do koho som tukol asi v takej 15km/h som mu to podla mna len vyklepal trosku sak tam u neho nic neni :lol:
Obrázok
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Předvídat předvídat předvídat (moje nehoda)

PoslaťUto 23. Jún 2009 14:10:10

pani a viete čo boli najviac ked si to roztrepete samy a samozrejme bez poistky havarijnej

1. šmyk ,žiadna brzdna draha , rovno pod zvodidlá
Obrázok

2. opäť šmyk cez protismer bokom, brzdy boli zase k ničomu rovno na najmenší agát a to najlepšei obtočenie okolo neho vybehntie n achodnik a rovno do priečelia domu sice jemne ale paseju to narobiloooooo že mike? som mu vdačny ž eto prehltol a že mu auto služi

Obrázok
Obrázok

s iným nehod neviem najsť fotky ale doteraz som rozbil všetko čo som mal od motoriek až po autá , i bycikel kua

plus burane auta si aj kupujem - pár foto tu

Obrázok

Obrázok

takže tak - a zvykol som opravovať - ale som šťastny že som nikdy nikoho nezranil a som pomerne velmi ohladuplny a dobry vodič odšoferujem všetko nacuvam kam chcem a predsa sa stane , občas síce porušim predpisi ale vždy musim vidieť že to nikoho nebude stáť život a problémy
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Předvídat předvídat předvídat (moje nehoda)

PoslaťUto 23. Jún 2009 14:49:50

Keyo :D :D :D Sa mi ľúbi, že si to všetko pekne obhájiš :D Vlastnou vinou si rozbiješ autá, vodičák máš sotva tri roky /neviem presne/, ale si ohľaduplný vodič :mrgreen: Veď áno, nikoho si na ceste nesejmul ;)
Je trošku iné, keď si auto kúpiš na veľa rokov (tak nie menej ako 5 rokov), máš k nemu "vzťah" alebo si kupovať pojazdné vraky, dať ich dokopy či ich omnoho vylepšiť a mať ho nejaký ten rok. Keby som bol od osemnástky šiel tvojou cestou, tak by som mal 13 áut a najmenej 13 nehôd :mrgreen: To je potom z toho človek viac než múdrejší, tomu verím :D
1.2 16V

Späť na Príhody z ciest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


cron
Daj si nás na plochu!