Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

MDF kruzky Clio 3

  • Autor
  • Správa

Casey

MDF kruzky Clio 3

PoslaťPia 17. Júl 2009 8:36:14

Momentalne mam v aute 13 tky uchytene v tom plaste co ide cez tapacir, ale chcem tam dat 16tky a chcem sa opytat v akom rozmere si mam dat vyrobit mdf kruzky.
Potom staci ten kruzok len prisrobovat na plech, vytmelit, vyrezat ten plast aby to cez to preslo a to je vsetko ?
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťPia 17. Júl 2009 16:13:03

Casey píše:Momentalne mam v aute 13 tky uchytene v tom plaste co ide cez tapacir, ale chcem tam dat 16tky a chcem sa opytat v akom rozmere si mam dat vyrobit mdf kruzky.
Potom staci ten kruzok len prisrobovat na plech, vytmelit, vyrezat ten plast aby to cez to preslo a to je vsetko ?

napriklad ja som pri reprakoch mal sablonu podla ktorej sa dali vyrezat kruzky z MDF cize popozeraj do krabice ci tam nieco nie je inak vyrezat kruzka na 16-tky nie je problem staci poriadne pomerat...kruzok ako pises prilepis+priskrutkovat na plech vytlmit samozrejme najlepsie aj dvere uzavriet(kvoli akustickemu skratu)...dalsia varianta je ale pochybujem ze to budes robit v novuckom aute a to ze si vyrobis alebo das si vyrobit doorboardy z lamina na tapacir

Casey

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťPia 17. Júl 2009 16:46:39

jazli píše:
Casey píše:Momentalne mam v aute 13 tky uchytene v tom plaste co ide cez tapacir, ale chcem tam dat 16tky a chcem sa opytat v akom rozmere si mam dat vyrobit mdf kruzky.
Potom staci ten kruzok len prisrobovat na plech, vytmelit, vyrezat ten plast aby to cez to preslo a to je vsetko ?

napriklad ja som pri reprakoch mal sablonu podla ktorej sa dali vyrezat kruzky z MDF cize popozeraj do krabice ci tam nieco nie je inak vyrezat kruzka na 16-tky nie je problem staci poriadne pomerat...kruzok ako pises prilepis+priskrutkovat na plech vytlmit samozrejme najlepsie aj dvere uzavriet(kvoli akustickemu skratu)...dalsia varianta je ale pochybujem ze to budes robit v novuckom aute a to ze si vyrobis alebo das si vyrobit doorboardy z lamina na tapacir



zakladne tlmenie na vnutornom plechu uz mam ale este som kupil dalsich 9 platov sikadampu takze polepim aj vonkajsi plech aj vnutorny plech........na zakrytie dier v plechu pouzijem miesto plechu alebo mdfky uz skoro taku klasiku pri low cost montazach a to je textilna kobercova paska ktorou prelepim diery az na to pojde sikadamp........ked kupim nove repro dam si presne podla nich potom vyrobit mdf kruzky....ano doorboardy kedze je to nove auto nechcem riesit
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťNed 25. Okt 2009 14:57:46

Casey ,už máš tie krúžky? Ja som ich dnes zošikmoval ,ešte vyskušať a zlepiť . Len to tlmenie neviem ,či už nebudem robiť až na jar ,akosi sa mi nedarí na to najsť dostatok času ,lebo aj mangelka používa auto a vždy ked je pekne tak akurat vtedy ma celodenne smeny a auto je preč :cry: .Keby tak ešte chcela prísť nejaka oneskorena vlna babieho leta.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok

Casey

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťUto 27. Okt 2009 22:21:26

ne este nemam....chalnovi som povedal ze ma cas....chodi do ZA do skoly tak je cely tyzden mimo....a tiez sa mi to neche teraz tam davat.....lebo rozmyslam o novych repro ;)
Offline

Queen

  • Príspevky: 14
  • Registrovaný: Štv 14. Jan 2010 23:30:20
  • Meno: Riso

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťPon 28. Jún 2010 18:07:21

Cawte chcel by som sa spýtať či mate nejaké fotky s tými MDF krúžkami na tie 16tky repro.. Ako ste to montovali a ako to vyzerá. Dik.

Casey

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťPon 28. Jún 2010 21:44:25

Queen píše:Cawte chcel by som sa spýtať či mate nejaké fotky s tými MDF krúžkami na tie 16tky repro.. Ako ste to montovali a ako to vyzerá. Dik.


takto to vyzera

Obrázok

Obrázok
Offline

Queen

  • Príspevky: 14
  • Registrovaný: Štv 14. Jan 2010 23:30:20
  • Meno: Riso

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťUto 29. Jún 2010 17:10:49

Casey diki pekne za foto mam co robit :)

Casey

Re: MDF kruzky Clio 3

PoslaťUto 29. Jún 2010 22:22:52

treba spravit 2 kruzky a pod spravnym uhlom ich zalaminovat dokopy

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Daj si nás na plochu!