Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Vypadávanie repra

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Vypadávanie repra

PoslaťUto 19. Okt 2010 12:16:42

Kamarát sa na mna obrátil s jednou otázkou na ktorú ja neviem odpovedať, tak by som sa chcel spýtať či vy neviete poradiť. Jedná sa oto, že predal staršie auto a kupil novšie (ani jedno neni clio) samozrejme že radio čo mal v starom dal do nového, a čo sa mu teraz nedeje je, že jak vypeckuje muziku repráky mu prestanú hrať, niekedy aj ked pomali pridáva tak mu to vypadne, v starom aute mohol peckovať hudbu až do chrčania tunak nie, skušal aj meniť repráky, rozne značky ale pri všetkých to robí to isté... Otázka je, či neviete čím to môže byť, prečo mu to robí... Díky
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Vypadávanie repra

PoslaťUto 19. Okt 2010 13:45:16

a čo tak kabeláž?lebo ak je niekde skrat,tak pri vibrovaní auta sa kabliky spoja a hurá prestane to hrať...lebo v prípade,že to nie je reprákmi ani rádiom,tak jedine káblovačka...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: Vypadávanie repra

PoslaťStr 20. Okt 2010 6:33:15

presne tak nech si skontroluje kabeláž... mne to robilo tiez niekedy a bola v tom taka prkotine ze dutinka co bola nasunuta na kontakte repro bola volna a pri vybráciach mi vypadla skratovala okruh a prestali mi hrat repro(väčšinou to robili iba zadne).... takze ja si tiez myslim nech si skontroluje kabeláž...popozerat kontakty premerat kable všetky spoje ci su dobre a podobne
clio

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Daj si nás na plochu!