Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

ktora ponuka je lepsia?

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťPon 26. Apr 2010 14:04:02

No ja necakam ze mi to niekto spravi za take lacne peniaze...ochotny som dat aj 100eur ak mi to ozaj spravia tak ze to bude vyzerat ako Caseyovo ;))) Co sa firiem tyka, tak napr v optime mi nechceli spravit cisto len pracu, musel som od nich nakupit...v RM audio som si dal spravit cenovu ponuku no na pracu zvlast som sa neopytal...tak skusim...a ked nepochodim tak skusim to G4S alebo este sestra ma nejakych kamosov co sa tomu venuju tak mozno cez nich...Pozeral som ako to robil Casey, tak mozno by som sa do toho pustil, ale zas kable mi bude treba nove na tie moje repro a ten zbytok napojit zosilovac a woofer, absolutne mimo som ;DDD nikdy som to nerobil a ani nevidel robit :( :( :( :(
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťPon 26. Apr 2010 14:22:18

niki66 píše:No ja necakam ze mi to niekto spravi za take lacne peniaze...ochotny som dat aj 100eur ak mi to ozaj spravia tak ze to bude vyzerat ako Caseyovo ;))) Co sa firiem tyka, tak napr v optime mi nechceli spravit cisto len pracu, musel som od nich nakupit...v RM audio som si dal spravit cenovu ponuku no na pracu zvlast som sa neopytal...tak skusim...a ked nepochodim tak skusim to G4S alebo este sestra ma nejakych kamosov co sa tomu venuju tak mozno cez nich...Pozeral som ako to robil Casey, tak mozno by som sa do toho pustil, ale zas kable mi bude treba nove na tie moje repro a ten zbytok napojit zosilovac a woofer, absolutne mimo som ;DDD nikdy som to nerobil a ani nevidel robit :( :( :( :(


Ak nie tak si aspon spravis vylet do BA :)
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)

Casey

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťPon 26. Apr 2010 14:39:39

niki66 píše:No ja necakam ze mi to niekto spravi za take lacne peniaze...ochotny som dat aj 100eur ak mi to ozaj spravia tak ze to bude vyzerat ako Caseyovo ;))) Co sa firiem tyka, tak napr v optime mi nechceli spravit cisto len pracu, musel som od nich nakupit...v RM audio som si dal spravit cenovu ponuku no na pracu zvlast som sa neopytal...tak skusim...a ked nepochodim tak skusim to G4S alebo este sestra ma nejakych kamosov co sa tomu venuju tak mozno cez nich...Pozeral som ako to robil Casey, tak mozno by som sa do toho pustil, ale zas kable mi bude treba nove na tie moje repro a ten zbytok napojit zosilovac a woofer, absolutne mimo som ;DDD nikdy som to nerobil a ani nevidel robit :( :( :( :(



trosku ta opravim....tie repra som nerobil ja ale tycon....aby som si neprivlastnil jeho robotu ::poklona::
nema vyznam cestovat cez cele slovensko keby si bol za neakej malej dedinky kde nikde naokolo nic neni tak berem ale ved v kosiciach urcite bude vela hifistov....tycon ti poradil osvedcene firmy takze urcite ti to niekto spravi.....

tymi 100 eurami si ma pobavil lebo neviem ake ceny tam mate vy ale tu je bezna sadzba neakych 15 Euro na hodinu + material.

Tie moje repra sme robili z tyconom asi 8 hodin ked si dobre pametam a to boli len predne kompa, ked k tomu pridas natahanie kablov od baterky, instalacia zosika, woofra tak keby ti to niekto spravil len za 200 tak by to bola dobre cena... kedze je to robota tak na 3 dni.
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťPon 26. Apr 2010 14:46:29

aha...heh, tak ja som pracoval s cenou ktoru mi povedali v Optime ze mi to nahodia setko za 100eciek...cize nevedel som ze takto to funguje...tak nic...skusim este tie firmy co spominal tycon a ked nic tak prinajhorsom sa do toho pustim sam s ujom alebo susedom, taki elektro chlapici so skolou, kazdy majstruje tak vedia asi ako napojit zosil woofer repro radio ;D plus kable ;D len ma este zaujimaju tie kruzky na tie repra dopredu ze ako to je vlastne vyrisene, lebo nemam absolutne predstavu ;/
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Casey

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťPon 26. Apr 2010 14:53:04

pochybujem ze si to doma spravis lebo mdf dosky sa predavaju len vo velkych tabuliach a budes potrebovat rozne hrubky......natahanie kablov k zosiku treba tiez vediet co kadial tahat....proste treba mat zmaknutu teoriu
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťPon 26. Apr 2010 14:59:24

aha, heh cize cim dalej tak tym viac je jasne ze si to ja neurobim ;DDD pecka...takze toto http://www.tuninghifishop.sk/product.ph ... oduct=2276 nieje to co mi bude stacit ze? ;D tak nic...nemam na to rozhodne, takze ostanem pri hladani cloveka co mi to urobi ;//
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťPon 26. Apr 2010 22:44:13

nooo takze mam na vyber...bud RM Audio firma alebo Fusion ;) v oboch mi odpisali na maila ze kolo 100eur s materialom, vedia ze ide o 16cky repro a jaku zostavu..ako osobne este by som povedal ze chcem vytlmit a ze nech mi repro neuchytaju na plech ale na tie kruzky, cize urcite to vyjde na 200eur...aj tak sa zmestim do 800 ako som sam ratal...takze viete mi odporucit? ktoru z tychto firiem?
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Casey

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 6:38:58

to je sice fajn ze ide o 16tky ale este nevedia do akeho auta a ako to vyzera za tapacirom....takze aku zostavu to vlastne ides davat do auta neako mi to vypadlo ?

co sa tyka montaze ziadne montaze Fusion-u som nevidel takze si to nerisknem odporucit takze jednoznacne RM audio
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 7:05:41

jj robo s Rm audia,má prax,vie čo robí,takže určite zvol radšej ich,ak chceš zavolám mu a zistím ti presnú cenu
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 7:48:12

takze Casey,co sa prace tyka pisal som mu ze to je Clio 3 cize mozno aku taku predstavu ma ze ako to tam vyzera,a ked nie tak sa tomu povenuje dlhsie a ja sa nedoplatim kedze to chcem do tych mdf kruzkov a nie na plech..a co sa zostavy tyka tak ta co ty si mi napisal..morel tempo 6, mac audio zx 4500, rockford fostage a pioneer radio..dufam ze sa daju dat repro na zosil,a kebyze neskor by som chcel do zadnych daju sa dat este na ten zosil ku tomu setkemu?


A Tycon,ak chces tak mu mozes zavolat ze aka je situacia,ze tam tie mdf kruzky horsie sa robia a tak ze aj vytlmenie..hheh dikes
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Casey

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 9:09:54

ale tie kruzky pojdu aj na plech ved kde by si ich chel prisrobovat :D
Na 4 kanal uz zadne repro nedas...kedze ide o 4 kanaly - 2 kanaly budu predne repro a dalsie 2 budu premostene na woofer.

Pokial by si chcel zadne repro tie uz staci napajat len z radia alebo dalsi zosik.
Este je ale mozne a radsej ta nato upozornim dopredu ze ti pri udere basov budu blikat predne svetla co znamena ze budes potrebovat silnejsiu bateriu. Na hudbu je dobre mat minimalne 55 Ah baterku pri takejto zakladnej hudbe...ideal je 75 Ah. Uvids ked to budes mat nahodene mozno ze to nebude potrebne.
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 10:22:15

no hej, na radio by sa dali napojit, heh ma nenapadlo ;D takze pohoda...sa neviem dockat ako to bude vsetko hrat ;D heh...a ako zadne repro to ozaj az niekedy daleko v buducnosti ked az, lebo uz teraz som do toho vlozil dost ;D A co sa baterie tyka tak asi nebude stacit, ale tak uvidime no ked to bude vsetko zapojene ;D A inak to ked pojdem do RM audio mu mam normalne povedat ze to nechcem priamo na plech, alebo on uz je taky odbornik ze sa nemusim strapnovat a ze to vie aj sam? ;DDD
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Casey

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 11:02:49

co mas stale s tym plechom :D ten kruzok treba dat na plech nema sa to uchytavat do tapacira ako to tam je od vyroby. Repro je uchytene na kruzok ktory je prisrobovany na plech a tapacir to len zakryva.....
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 13:03:22

povieš mu že chceš aby to malo prechodový tunel,ak nepochopí nech mi zavolá OK!!!
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ktora ponuka je lepsia?

PoslaťUto 27. Apr 2010 14:25:23

joj ja chapem ze to ma ist na plech atd ;D len ze ci to tak bude ;D ale jak pise tycon...poprosim ho o ten tunel a uvidim ;D tak dikes pekne...
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
PredchádzajúciĎalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Daj si nás na plochu!