Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

ohladom ceny za hudbu

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

ohladom ceny za hudbu

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 22:24:28

Cavte, chcel by som sa opytat ak tu je nejaky odbornik, na kolko priblizne vyjde slusna hudba do auticka vratane radia, chcel by som vyhodit to co bude v zaklade a dat nieco silnejsie. Aby som vedel priblizne zjednat cenu :D

Vdaka... :cool:
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 22:54:19

pre odbornika na autohifi bude asi problem Ti zodpovedat na takuto otazku... slusna hudba je pre kazdeho nieco ine a hifisti vacsinou svoje naroky na "slusnu" hudbu postupne zvysuju..
Ak ti mozem poradit ja tak do radia by som asi zainvestoval viac, okrem toho treba kvalitne vytlmit a uzavriet predne dvere lebo inak aj drahsie repraky nebudu hrat tak ako by mali, az nakoniec by som riesil ostatne veci... no a ceny komponentov si lahko najdes aj na webshopoch ktorych je dost...
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 23:00:46

No otázku myslím musíš položiť trochu inak štýlom do audia chcem investovať xxx € a chcem poradiť čo najlepšie komponenty, pričom od nich očakávam toto a toto. Cena kompletného audia môže byť v stovkách, tisícoch, desaťtisícoch €, takže ak pre teba nehrá cenu cena tak treba určiť využitie (bežný posluch, súťaže a pod)

Ja osobne mám v aute rádio Alpine 9880R (4590,- Kč), 2 páry repro Audio research blue serie do dverí (14,50 pár), výšky v palubke (cca 20€) a aktívny subwoofer od BS Accoustic v kufri (kedysi dávno 3000,-SK). Na normálny posluch mi to úplne stačí len chcem vymeniť subwoofer tubu čo teraz mám za hranatý subwoofer kvôli skladnosti a repro vo dverách vymeniť za Alpine repro + do budúcnosti nejaké vytlmenie

Ale sto ludí sto chutí, ako som písal dva hlavné faktory sú kolko chceš zainvestovať a hlavne čo od toho očakávaš.
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 23:15:12

no ak by si sa pytal db_boya tak ti odpovie ze slusna hudba ta vyjde na 5 000 Eur ( nic v zlom,tisko zavidim :P )

smart ma pravdu,skus si dat dokopy nejaky balik prachov a potom ti poradime ze co dobreho sa da kupit :) ale bude to zaujimave lebo kazdy ma iny vkus na repraky :D od seriovych cez GZ cez Morely ...

ale taka najzakladnejsia zostava je dobre autoradio (Alpine alebo Pioneer), mozno zosilovac, vymenit predne repraky, nejake dobre ovaly do zadneho plata a nejaky ten basacik do kufra :)

ako povedal invi tak ked kupis nieco tento rok tak buduci rok to asi budes chciet vymenit/ zlepsit :D
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 23:17:30

Ak objednal grandtoura tak do zadného plata repro nedá :(
aspoň do tej sériovo montovanej roletky nie
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 23:20:43

smartmanik píše:Ak objednal grandtoura tak do zadného plata repro nedá :(
aspoň do tej sériovo montovanej roletky nie


tiez pravda :) som pozabudol ze niektory maju aj kombiky :D
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 23:24:59

Ale zmestí sa mu tam ďaleko väčší subwoofer ako to hatchbagu :lol:
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 0:10:30

pokial sa robili 20 TH i grantoury tak možne t je le ked pozeram jeho profil asi to bude knečne klasika a nie tie kombiky čo sa tu množia :D

po prečítaný članku sa opravujem - rozširil som svoju vedomosť robia sa i vyročne grandtoury
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 0:27:19

pfuuu, diki pekne, ako vidim ze to mate omaknute, ako ja by som chcel max 500-600 eur do toho vrazit komplet so vsetkym :D Tak myslim ze to by sa dalo aspon nieco take slusnejsie spravit, nie vystavny kus, ale uchu lahodne :)

Neviem ci mate skusenosti s firmou Fusion, tak tam chcem sa skocit opytat co mi za tu cenu vedia ponuknut, tak preto sa informujem aby ked zistia ze sa do toho velmi nerozumiem ma neokradli ;D

A nie nie nebude to kombik, klasika :)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 8:47:38

tak konkrétne ja som približne zaokruhlene na stovky do hudby vrazil tých 400-500€... A ja som spokojný bo hudbu som nerobil na súťaže ale pre seba ;)

olejko

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 12:41:57

do tých 500 - 600€ ti to uplne postačuje na bežné vypočutie riadne nahlas a myslím že ti to zahrnie dva zosiky, basák, 4-6ks repro, kabeláž, kapacitor a možno aj dáke asfalty do dverí kufru a podobne....tak som to vyriešil ja, ale chalani maju pravdu sezonu od sezony to asi budeš chceť trochu obnovovať, v mojom prípade jbl repro do dverí dopredu a jbl vačšie na zadné upravené plato...a hrá to parádne...ešte silnejšiu baterku a som spokojný

Casey

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 13:26:57

niki66 Fusion, Sal a podobne znacky oblukom obid. Chces tam do dveri 13 cm repro ( tento rozmer je tam origo ) alebo 16 cm ( s upravami ). ? Ked das dobre 16tky zistis ze ti mozno subwoofer nebude chybat .... Hlavne konkretizuj co chces ci len repro a radio alebo aj zosik, woofer.....tlmenie povazujem za uplnu samozrejmost bez toho tam nema vyznam ani davat lepsie repro ( vytlmit aspon predne dvere ). Aku hudbu pocuvas ? Hlasno ci potichu ? Ake funkcie chces na radiu ( USB, Bluetooth) ?
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 15:10:52

Nooo tak to je pekne, len teraz nemam sajnu za kym mam skocit aby mi to spravil ;D este je jedna firma co sa venuje tuningu tak mozno tam...Pocuvam skor taky trance a house cize taky subwofeer by nebol odveci :) A co sa radia tyka tak si zas nepotrpim na srandicky ako blutut usb, mozno to usb este...Takze do tych 500-600 eciek by som sa mohol zmestit?
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 17:30:17

porob si veci sam lebo tuning firmy ta ozobracia a budes mat s toho ovela vacsiu radost
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

mr.mike

  • Príspevky: 769
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 0:49:42
  • Bydlisko: Pezinok
  • Meno: Majky :)
  • Auto: BMW M3

Re: ohladom ceny za hudbu

PoslaťPia 16. Apr 2010 17:38:42

niki66 píše:Nooo tak to je pekne, len teraz nemam sajnu za kym mam skocit aby mi to spravil ;D este je jedna firma co sa venuje tuningu tak mozno tam...Pocuvam skor taky trance a house cize taky subwofeer by nebol odveci :) A co sa radia tyka tak si zas nepotrpim na srandicky ako blutut usb, mozno to usb este...Takze do tych 500-600 eciek by som sa mohol zmestit?


skus si nechat vypracovat cenovu ponuku :) len tak zo srandy :)
I saw the man who can change my destiny. He stood in the mirror.

Clio III - 1.5 DCI - Ninja Experiment
Clio II - 1.5 DCI - Blue Sensation
Clio I - 1.2 8v - Socialna Edicia ;)
Ďalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Daj si nás na plochu!