Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

pneu do Acka

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: kolesa do Acka

PoslaťNed 11. Okt 2009 12:49:07

najkrjasie je uvedene v clanku ze socialne slabsi... ved tie pneu stoja niekedy viackrat ako seriove... ale neva... no neviem. treba sa spytat asi ludi ktory ich vlastnia moj brahco by to nemenil za nic na svete. a kamos co ma VR6 jazdi tiez na nich... neviem zatial zle skusenosti nemam.predtym som mal balony teraqz sa mi to trocha po zmene pneu vyrovnalo. zalezi aj od vzorky pneu a ci je alebo nie je ochranna patka pri disku.
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: kolesa do Acka

PoslaťNed 11. Okt 2009 14:30:38

je vidieť ,že si ortodoxny zastanca ačiek , ked si to poriadne prečítaš tak s tou socialnosťou to autor myslí len ironicky , ale ten článok hovorí za všetko , podobny som čítal aj ja ,takže niečo na tom asi bude a ked som si tak všimol niekolko športiakov ala ferrari ,tak mali pneu vždy také široké ako samotný ráfik nech boli ako kolvek široké tie rafiky. ;)
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: kolesa do Acka

PoslaťNed 11. Okt 2009 18:53:23

no ono je pravda ze ackove kolesa si nebude nikto davat na kazdodenne vozenie. ale pokial hce clovek na zraze zaujat a ma piekne lemovanie blatnikov tak v pohode kraaaasne. no bracho toho vela nenabeha takze u neho je to ok. je to kazdom rozdielne tak ako s rozsiroacimi podlizkemi trpia viacej loziska. a ludia si to davaju...
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: kolesa do Acka

PoslaťNed 11. Okt 2009 19:20:47

ja som si na zraze poobzeral tiež tých kolies ,ale musím povedať že áčka mi nejak nerežú, napr. habitus alebo invi ,to vyzeralo pekne . Brano- pekne disky ale tie natiahnuté pneu na nich katastrofa (trošku preháňam) :mrgreen: . Ale samozrejme to je len moj pohlad na vec , každému sa pači niečo iné a o tom asi ten tuning je . Proste podla mna ačka iba kazia celkovy dojem z pekne vytuneneho auta.
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Brano178

  • Príspevky: 95
  • Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:14:40
  • Bydlisko: Jelka (okres GA)
  • Meno: Braňo
  • Auto: Renault Clio

Re: kolesa do Acka

PoslaťPon 12. Okt 2009 19:02:32

čo k tomu dodať niekto má rád nízkoprofilové gumy niekto nie ale na Slovensku je všetko možné ;)
čo sa týka mojich gúm Falkeny sú jedna z najlepších gúm vôbec nelutujem túto voľbu. A či kolesá do áčka ? poviem to takto.... kto chce mať auto trošku na úrovni tak určite pekné disky s gumamy do áčka nie je o čom.
Stačí keď sa len kuknete na našich susedov Nemcov, Rakúšanov ale už aj Čechov.
Je to trošku na inej úrovni ako u nás bohužiaľ ale nič v zlom :(
Ale nevadí za pár rokov to príde aj na Slovensko ;)
Offline
Obrázok užívateľa

angelo

  • Príspevky: 342
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 22:41:41
  • Bydlisko: Ha
  • Meno: Igi

Re: kolesa do Acka

PoslaťPon 12. Okt 2009 19:36:40

však ja nehovorím nič na to že máš Falkeny ,ja ich mam tiež :cool: ,ani na nízky profil ja len to áčko nemusím . A čo sa toho tuningu týka myslím ,že keby tu bola rovnaká životna uroveň tak aj tu by to vyzeralo s tuningom celkom inak. Navyše ked si ženatý bohužial nerozhoduješ o svojich financiach sam ,teda aspoň u mna je to tak. :cry:
Renault Clio III Facelift 1.2 55Kw
Obrázok
Predchádzajúci

Späť na Tuning

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


cron
Daj si nás na plochu!