Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

NAVIGACIA

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: NAVIGACIA

PoslaťŠtv 01. Júl 2010 10:32:46

Zdravím, cel by som sa opýtať, či niekdo nevie de zoženiem mapy najlepšie od GARMINU ktoré fungujú pod OS Microsoft Windows CE.NET 5.0
alebo aj od iného výrobcu, dík ;)
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: NAVIGACIA

PoslaťStr 07. Júl 2010 6:48:42

ja som najnovšie kúpil nokiu E52 a tá má v sebe už navigáciu...a musím povedať,že šlape tiež dobre...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: NAVIGACIA

PoslaťPia 09. Júl 2010 12:14:36

Invi píše:ahojte, nema prosim niekto skusenost s instalaciou map do navigacie TOM TOM XL?
Je tam mapa strednej a vychodnej europy, chcem tam este doplnit mapy beneluxu. Podarilo sa mi ich najst a stiahnut, potrebujem len postup ako ich nainstalovat do navigacie.
Este je moznost ich kupit za 44eur ale ak sa da tak ich chcem usetrit..


hm neviem ako to mas presne ty ale ja mam v tom tom tu SD kartu a predpokladam ze by to mohlo ist tak ze hodis kartu ak ju mas aj ty, do citacky kariet napojis na PC a skopirujes tam to co si stiahol z netu, ak to je kompatibilne s tom tom tak by to malo potom po zalozeni karty do navigacie nainstalovat a bezat ;) ale niesom si isty, neskusal som to kedze momentalne sa babrem este stale s nahodenim tej svojej v neorigo radiom ;DDD
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: NAVIGACIA

PoslaťPia 09. Júl 2010 23:01:08

No ja to idem tiez vyskusat mobil Nokia C5. Tak mozem aspon porovnat iGO8 a mobil. Jasne diplayovo sa to neda porovnat. Uvidime soft aky bude :)
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: NAVIGACIA

PoslaťNed 11. Júl 2010 2:35:06

niki66 píše:
Invi píše:ahojte, nema prosim niekto skusenost s instalaciou map do navigacie TOM TOM XL?
Je tam mapa strednej a vychodnej europy, chcem tam este doplnit mapy beneluxu. Podarilo sa mi ich najst a stiahnut, potrebujem len postup ako ich nainstalovat do navigacie.
Este je moznost ich kupit za 44eur ale ak sa da tak ich chcem usetrit..


hm neviem ako to mas presne ty ale ja mam v tom tom tu SD kartu a predpokladam ze by to mohlo ist tak ze hodis kartu ak ju mas aj ty, do citacky kariet napojis na PC a skopirujes tam to co si stiahol z netu, ak to je kompatibilne s tom tom tak by to malo potom po zalozeni karty do navigacie nainstalovat a bezat ;) ale niesom si isty, neskusal som to kedze momentalne sa babrem este stale s nahodenim tej svojej v neorigo radiom ;DDD


Vdaka za typ no tento konkretny typ nema sd kartu iba internu pamat. Samozrejme skusal som to aj tymto sposobom teda nahrat mapy priamo do navigacie a ukazala ze tam su no spustit sa nedali... treba ich tam nejako nainstalovat..
Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 61 hostia


Daj si nás na plochu!