Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Renault RS TOUR

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Renault RS TOUR

PoslaťStr 15. Jún 2011 23:44:20

karol píše:no chlapi...dnes som bol v KE v Tempuse tak ci tak. Mali tam vystavene tie krasy, aj sme sa tam obsmietali, ludia nikde, predavaci nikde, tak sme isli na pumpu/nakup a ine veci. Potom sme sa vratili...povedal som ze by som teda rad si dal predvadzaciu jazdu, ze musim pockat na kolegu co to riesi..no boli sme tam minimalne hodinu, zamestnanci sa medzitym stihli previezt na megane a lagune monaco GP. Dlho sme tam cakali jak chu*i, az ma to preslo a povedal som ze seri*m na nich.
Oni robia akciu pre ludi a nie ja ich budem nahanat jak v sutazi chyt svojho predavaca /a zasekni na retaz/.
diel co som si dnes objednal bola posledna vec co som si u nich objednal...mna sklamali.


Tempus v KE je jedna velka hanba ::grc:: kolko krat som sa na nich obratil, tolko krat ziadna ochota pomoct ;) ani len snaha...cize podla toho co si napisal, sa mozem ist tak akurat pokochat exterierom urobit si spolocne fotky do albumov na "pokec" :D :D a ist domov? Hm zaujimavy RS tour ;) aspon tu u nas, ked vyssie pisali ze nebol problem zviest sa ;) nooo mozno ze zajtra to risknem ja ;)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: Renault RS TOUR

PoslaťŠtv 16. Jún 2011 0:00:04

odradzat ta nechcem, skus a snad budes mat vacsie stastie.

Ja mam taky pocit ze cim vychodnejsie tym to tu mame viac zalepene byrokraciou a ochotou podnikatelov na urovni ze nech sme radi ze nam tu podnikaju lebo oni vobec nemusia...
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline
Obrázok užívateľa

Andy4

  • Príspevky: 523
  • Registrovaný: Sob 07. Mar 2009 22:01:30
  • Bydlisko: Košice/Košice vidiek
  • Meno: Andrej
  • Auto: bolo nádherné Clio.

Re: Renault RS TOUR

PoslaťŠtv 16. Jún 2011 15:16:56

Klasika TP (tempus prístup). Kúp si u nás auto a PDP (Páľ Do <>) Škoda, že SWAM už nerobí renaulty, lebo tam som mal kámoša a snimi sa stále dalo dohodnúť.

BTW: bol som v Tempuse objednať kryty hmloviek do nárazníka sport na moju (tatkovu) Storiu a kolega Tempusák odo mňa chcel VIN kód. Mu vravím, že asi netreba kedže mám 1,2jku a krytku potrebujem z dvojlitra. Samozrejme podľa VINka zistil že krytka sport sa na moje auto nedá objednať. :roll: Teda som naďalej bez krytky, lebo nervy som na chuia nemal a odišiel som nafučaný preč, gumák, hlupák diagnóza Tempusák. Inak Gordini CLIO je iná chuťovečka.
pacient z východu
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Renault RS TOUR

PoslaťŠtv 16. Jún 2011 17:32:28

dufam teda,že to v žiline nebude podobne...určite to skus ešte...stojí to za to...inak presne na tomto vidno ako veľmi im ide o zákazníka...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Renault RS TOUR

PoslaťŠtv 16. Jún 2011 18:47:00

takze som akurat dosiel domov, bol som predsa len v tempuse pozriet ci nahodou, a sestra bola popytat chlapa ci sa neda spravit testovacia, ten povedal ze chvilku mame pockat...potom zavolal mna podpisat papiere a vraj sa da len na Laguna Coupe 3.0 LS Monaco GP tak som povedal ze dooobre no :roll: nasackovali sme sa dnu vsetci 4ja ja za volant a sli sme, zakruty, rovinky, no zazitok...co to auto dokaze s tym podvozkom, zakruta pre neho nic neznamena, volantom som pomaly ani nepohol, a pri 150ke ked to das na podlahu, to proste citis ako to zrychly...zo 60km/h na podlahu som mal pocit akokeby chcelo hrabat ;D je pravda ze trva nieco do sekundy kym to zareaguje pedal na podlahe, ale potom ludia je to riadna krava ;DDD je to tichucke, ani nepocut, odpor vzduchu nic, pohodlne, a brzdy som vyskusal tiez kedze jeden na vypadovke nevie co to znamena ze ked obehne kamion tak sa radim do praveho ;D kokoz ale stiahlo mi ritku :!: ked som zistil ze to do praveho neposunie a musel som zo 180tky zabrzdit na 90tku a predtym som tuto moznost neskusal, zapiskali trosku kolieska tesne pred koncom ;DDD ale ustali sme to az na sestru s frajerom v zadu, ti boli inak spoteni ;D ja dufam a prajem kazdemu takyto zazitok, mna mrzi ze megan nebol k dispozicii, urcite je to vacsia pecka, to povedal aj typek od vedla, ale komfort ide bokom ;D no a ze clio ako do 170ky to puci nehorazne a potom ze trosku lenivejsie je...ale koho by to trapilo ;DDD
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Renault RS TOUR

PoslaťŠtv 16. Jún 2011 20:58:58

takze este taky postreh, skusali sme vybavit cez znameho Megana, a bolo mi povedane ze tie kurvy z Tempusu to robia tak, ze napisu testovaciu jazdu alebo neviem co, a miesto toho ze daju jeden okruh sa pol dna na aute vozia, striedaju...by ich pes ****** od zadu hajzlov...cize taky obycajny clovek sa k meganu alebo asi cliu nedostane aspon u nas...kedze Clio tam bolo a povedal ze sa neda...proste Slovensko co viac...atrakcie pre bohatych, mas, si zaplatis ;) taky postreh no....som trosku sklamany ale na druhej strane poteseny ze aspon Lagunu sa podarilo prevetrat...
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: Renault RS TOUR

PoslaťŠtv 16. Jún 2011 21:04:35

andy, s tym vinkom je to tak (aj v renaulte v UK napr.), ale zas zober hocijake vinko z dvojlitra a nerobia problem (+ tych par euracov za plasty samozrejme).

niki, super ze si vyskusal tu lagunu, aj ked ja by som chcel hlavne clio poskusat ci sa oplati zmenit naftu za benzin a ake to je pruzne aj za beznej prevadzky bez vytacania.
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline

majo450

  • Príspevky: 91
  • Registrovaný: Uto 05. Okt 2010 16:33:57
  • Meno: Marian
  • Auto: renault clio

Re: Renault RS TOUR

PoslaťPia 17. Jún 2011 11:12:39

ono kazdy dealer je iny. dnes som volal do kosic a povedali ze sa uz neda ani do obeda lebo auta su uz nalozene. potom som volal do popradu a tam mi povedal akysi chlapik, ze mi asi auto nedaju ze ma dakto prevezie. ako nechapem naco robia taketo TOURy ked sa sam nemozem previest. no potom som volal do michaloviec a tam mi povedali ze v pohode ze mozem zobrali odo mna kontakt ze sa mi ozvu. teda mal som 3 hovory a pravdu povediac z KE alebo PP by som isto auto nekupil a ani tam uz nesiel. v MI boli prekvapene ustretovi teda uvidim este ako dopadnem s testovaciou jazdou.
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Renault RS TOUR

PoslaťSob 18. Jún 2011 11:54:34

nooo ako pises...ja som tam bol vo stvrtok a mi povedal chlap ze dnes je posledny den, a ja sa ho pytam ze ako to je mozne ked su tu ata do nedele, a on ze "proste tak"...neverim ze mali enormny zaujem ludi, pretoze pomaly nikto o takejto akcii ani nevedel..to mi pripada ze to su akcie pre personal a nie ludi i ked oni hoc kedy vedia si taku testovaciu jazdu na tych autach poriesit...takze ak sa budes chystat do MI tak ja by som celkom rad skocil s tebou ak by sa dalo vyskusat clio alebo megane ;)))
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline

majo450

  • Príspevky: 91
  • Registrovaný: Uto 05. Okt 2010 16:33:57
  • Meno: Marian
  • Auto: renault clio

Re: Renault RS TOUR

PoslaťNed 19. Jún 2011 20:36:30

ok niki ked sa budem chystat tak ti dam vediet.
Offline

majo450

  • Príspevky: 91
  • Registrovaný: Uto 05. Okt 2010 16:33:57
  • Meno: Marian
  • Auto: renault clio

Re: Renault RS TOUR

PoslaťUto 05. Júl 2011 23:38:54

zdravim zajtra to jest 6.7. okolo 8-9:00 idem do michaloviec na rs tour. prida sa niekto?
Offline

majo450

  • Príspevky: 91
  • Registrovaný: Uto 05. Okt 2010 16:33:57
  • Meno: Marian
  • Auto: renault clio

Re: Renault RS TOUR

PoslaťPia 08. Júl 2011 18:15:31

no takze bol som oskusat CLIO RS GORDINI ::poklona:: a musim povedat, ze je to obrovsky rozdiel oproti normalnemu.takmer nepozna co to znamena slovo zakruta a jazda je fakt vzrusujuca. ak by som mal eurace nazvys tak by som si ho urite kupil. a co sa tyka dealera winkler tak je to asi najnormalnejsi a najlepsi dealer renault v akom som bol a veru tu na vychode mam ich obchodenych. ked som soferoval vtedy clio s kamosom sme sa vystriedali. normalne sme isli na plny plyn a dost sme ho katovali a chlapik ktory sedel vzadu tak nam nepovedal pol slova. fakt super auto a ten clovek co bol s nami tak nam do toho nekecal. takze odporucam tohto dealera na vyskusanie CLIA RS GORDINI. ::poklona:: ::potlest::
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Renault RS TOUR

PoslaťSob 09. Júl 2011 23:34:38

heh super ;D verim ti ten zazitok, a ten rev motora a zvuk vyfuku...ach...skoda ze som nebol doma inak sa striedame traja...nevadi...;)))
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

Jozo-KE

  • Príspevky: 797
  • Registrovaný: Štv 19. Nov 2009 13:43:52
  • Bydlisko: Košice
  • Auto: bolo Clio 16V

Re: Renault RS TOUR

PoslaťUto 26. Júl 2011 14:59:18

rovnako som bol skúsiť Clio Gordiny a aj Megan RS...obe úžasne auta..Megane silou ale Clio podvozkom u m§a vyhráva...bol som v Tempuse u kamoša a bez problemov sme si dali rýchlostu Tempus-Mala Ida-Bukovec-Myslava a spať....super zvozenie! Mimochodom Andy..s tou krytkou by som ti vedel pomôcť..zistíme nejaké VIN zo sporta a môžeme tam skočiť :cool: Alebo skúsim objednať neorigo ak chceš, ale treba mi foto, aby nemčúry vedeli čo maju hľadať.
Renault Clio 16V - sex
Renault R5 GTE - ex
Člen Renault Classic Club
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Renault RS TOUR

PoslaťStr 10. Aug 2011 19:27:15

Dám to sem,

Renault začína vyrábať aj klasické Clio Gordiny (nie RS)
Obrázok

Podľa informácie na FB by malo byť dostupné v 3 a 5 dverovej verzii s benzínovým motorom 1.6 16V 128hp alebo diesel 1.5dCi 105hp a predávať sa má vo Francúzsku, Anglicku, Nemecku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Švajčiarsku, Rakúsku, Portugalsku, Španielsku, Slovinsku, Chorvátsku a Srbsku takže Slovensko s 1.6 motorom opäť utrelo

Inak v pondelok som videl naživo presvišťať Clio RS gordiny okolo mňa v Trenčíne a vyzerá to ozaj pekne, len tie kolesá mi tam nepasujú furt :)
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 64 hostia


Daj si nás na plochu!