Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Policajna akcia

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

scotti25

  • Príspevky: 807
  • Registrovaný: Štv 29. Okt 2009 10:07:09
  • Bydlisko: bratislava
  • Meno: martin
  • Auto: clio 1,2

Re: Policajna akcia

PoslaťŠtv 30. Jún 2011 9:35:10

miloss píše:na cipe je všetko na plastovej to nieje akurat vyrazene ale ked si ho hodia na citacku tak ti o aute vedia uplne všetko problem je v tom ze slovensky policajti tieto čítačky nemaju na takých 200 policajtov pridu 3 čítačky (ak aj toto nieje moc)



si si isty bavili sme sa o tom akurat minule s chalanmi a jeden hovoril ze kartu si strcili do citacky u seba a kukali co tam vsetko je a rozmer tam zevraj nebol co je dost zarazajuce podla mna takze este ras videl si to tam alebo si to myslis lebo to su dve rozdielne veci
Offline
Obrázok užívateľa

Pipo150886

  • Príspevky: 65
  • Registrovaný: Str 26. Máj 2010 16:08:45
  • Bydlisko: Muráň
  • Meno: Stevo

Re: Policajna akcia

PoslaťŠtv 30. Jún 2011 9:46:48

Ja si myslím že ani nieje dôležité či majú tie čítačky u seba ,lebo ak si v aute nahodí do sistému EčV hneď mu vyhodí všetky údaje.
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: Policajna akcia

PoslaťŠtv 30. Jún 2011 9:48:20

samozrejme ze tam musi byt aj tento parameter udávaný... veď policajti kontrolujú aj tieto veci a ked nemáš velký technický pri sebe tak to odniekial musia vyčítať a kvoli tomu sa to udáva na čip aby to vedeli s čítačkami potom konrolovat len ako píšem zatial ich nemaju :mrgreen: v tomto som si istý a vychádza to aj z logiky.... skuste to pozriet este raz musi to tam byt... na milion percent sa to tam udáva aj kolega autičkar ma v tom utvrdil aj kamarat si daval teraz zapisovať pneu a ma to tam aj sestra ma tento novy technicak a tiez to tam ma... takže som si isty :P
clio
Offline
Obrázok užívateľa

ronal

  • Príspevky: 2327
  • Registrovaný: Sob 12. Dec 2009 12:44:01
  • Bydlisko: TT
  • Meno: ronal
  • Auto: clio grantur 2012...

Re: Policajna akcia

PoslaťŠtv 30. Jún 2011 9:54:30

na tom cipe je vsetko co je aj vo velkom technicaku ja uz som si pre istotu dal zapisat co treba a mam pokoj a ked ma aj zastavia uz nemam stres co zasa bude koli kolesam ;)
Ked je tam svetlo treba to stočiť...
Offline
Obrázok užívateľa

scotti25

  • Príspevky: 807
  • Registrovaný: Štv 29. Okt 2009 10:07:09
  • Bydlisko: bratislava
  • Meno: martin
  • Auto: clio 1,2

Re: Policajna akcia

PoslaťŠtv 30. Jún 2011 10:37:10

ja som tiez toho nazoru ze by to tam malo byt inak vyhodily kopec nasich penazi von oknom a to ze nemaju citacky tak to je ako pis ale pero ti nedam :D
Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 46 hostia


Daj si nás na plochu!