Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Centralne zamykanie

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 0:32:19

Tak dam sem dalsiu skusenost. Neviem ci sa to stava ako nam. Pamatam si, ze na firemnych s alarmom sa nam takto zamykalo auto. Alarm ja nemam.
Tu je to co zistila mamina. Zamknute auto. Odomkla do tohoho mala hovor a vybavovala telefonat neotvorila auto a ono sa po cca asi 2 minutach zase same zamklo. Takze ak auto otvorite dialkovym a neotvorite dvere tak sa zase zamkne. Mozna je to normalne, alebo to je aj v navode neviem (az tak som ho detailne necital :( ). Tak ako aj Vam sa takto zamkne auto.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 0:34:48

je to uplne normalne mas to skoro vsade tak...
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 0:43:41

Ok. Len som o tom nevedel, pretoze som to este nikdy takto nespravil. Teda aj toto urobila moja zienka a keby nemala telefonat tak by som o tom nevedel. Ako som pisal hore na firemnych s poplaskom sme si museli davat sakra pozor, aby si si nenechal kluce v aute lebo si mohol cakat na nahradne. :) Tu to nie je take pretoze tu je ten postup iny. Mas zamknute, odomknes a notvoris. Tam stacilo nechat kluc v aute a po chvilke sa central urobil cvak a zamklo sa a zapol sa alarm. Dik.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 9:41:25

hmm zaujimave, a to boli co za firemne auta? tiez clia? lebo ako to s centralom ked neotvoris dvere je uplne normalna a podla mna dobra vec ;) ked omylom otvoris auto dialkovym, tak je to len dobre ze sa to samo zavrie ;)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 12:49:54

Ci je to uplne normalna vec mozna pre teba. Ak by som o tom vedel tak by som to sem nepisal. A to zamykanie bolo na Feliciach. Firma nic ine ako skodovky nekupovala co je skoda :(
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 21:16:57

no ono uz vsetky novsie auta to maju takto vyriesene ze sa po niekolkych minutkach same zasa zamkne
clio
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 21:48:36

Zajta si testnem Roomster. Co viem tak na nom mame 3 polohy otvorit, zatvorit a otvorit kufor, ked len otvorim kufor a vyberem veci zabuchnem tak sa zase zamkne sam. To mam odskusane. Skusim si aj to co som pisal ci to bude fungovat aj na skodovke. Kazda automobilka ma kopec vylepseni, ale o tomto som nevedel. Nuz doba nam pokrocila a aj technika.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

karol

  • Príspevky: 2002
  • Registrovaný: Pon 14. Dec 2009 14:32:28
  • Bydlisko: KE - okolie
  • Meno: Karol
  • Auto: dCi100 + Sport172

Re: Centralne zamykanie

PoslaťPon 01. Nov 2010 22:14:16

jurajc píše:Zajta si testnem Roomster. Co viem tak na nom mame 3 polohy otvorit, zatvorit a otvorit kufor, ked len otvorim kufor a vyberem veci zabuchnem tak sa zase zamkne sam. To mam odskusane. Skusim si aj to co som pisal ci to bude fungovat aj na skodovke. Kazda automobilka ma kopec vylepseni, ale o tomto som nevedel. Nuz doba nam pokrocila a aj technika.


S tym kufrom to je tak....ved nato je tam ten gombik s logom kufra....to mame aj my na fabii v praci (2006)...otvoris kufor...zavres a zamkne. Ostatne dvere sa vobec neotvaraju.
ex R Clio mkII ph2 dCi65....prve auto je vždy nalepšie:)
R Clio mkII ph2 dCi100 Dynamique..islo do dobrých rúk v rodine
R Clio mkII ph2 Sport172
Volvo XC70 2.5T
Offline
Obrázok užívateľa

Cubik

  • Príspevky: 243
  • Registrovaný: Pon 15. Mar 2010 19:36:53
  • Bydlisko: Bratislava-Petrzalka
  • Meno: Jaro
  • Auto: 1.6 16V

Re: Centralne zamykanie

PoslaťStr 03. Nov 2010 21:47:07

Tak ci tak. Naucil som sa nenechavat kluce v aute, pokial je vypnuty motor a ja stojim vonku. Vzdy ich mam u seba prave kvoli tomu, ze sa moze zamknut. Stat sa to podla mojho nazoru moze aj na centraloch, ktore tuto automaticku funkciu nemaju. Je to len system vyrobeny clovekom, "preskocit" mu moze kedykolvek ;)

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 65 hostia


Daj si nás na plochu!